Oturum Aç

Giriş saati: 14:00
Çıkış saati: 12:00

Odalarda 7/24 sıcak su, TV, ücretsiz Wi-Fi, klima bulunur.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

4,7
354 inceleme
 • Hayat Güzel
  Hayat Güzel
  geçen hafta içinde

  Tam bir fiyat performans oteli, park sorunu olmayan çalışanları yardımsever ve ilgililer. Odalar biraz daha büyük ve yatakları biraz daha yumuşak olsa çok iyi olur.

 • Büşra Arslan
  Büşra Arslan
  bir ay önce

  Öncelikle ilgi ve yardımcı olması dolayısıyla Yasin beye teşekkür ediyorum. Çalışanlar gayet anlayışlı ve ilgililerdi. Suit odada kaldım. Oda kirli değildi ancak duşakabinde sanırım uzun süreki kullanımdan kaynaklı derz küfü mevcuttu ve biraz küçüktü. Ancak genel olarak bir gece konaklama için memnun kaldım. Ayrıca yakın mesafede Hilal metro ve izban durağı var, ulaşım açısından artı bir yönü bence. Sadece ufak bir not: ses yalıtımı iyi olmadığı için geç saatlerde sesten dolayı rahatsız oldum. İlginiz için teşekkür ediyorum

 • Selim Terzioğlu
  Selim Terzioğlu
  bir ay önce

  Odalar temiz ve kullanışlı, kaldığımız odanın küçük, şirin bahçesi adeta kendi ev atmisferini yaşattı bize. Personel güler yüzlü ve yardım sever, otelin konumu da güzel, tavsiye ederim.

 • Uraz
  Uraz
  2 ay önce

  2. Konaklayışım ve gerçekten memnunum, sağ olsunlar ellerinden geldiğince giriş çıkış saatlerinde yardımcı oldular, gayet güler yüzlü insanların çalıştığı bir işletme. Çok memnundum, internet biraz yavaş olsa da sorun çıkartmadan kullanabiliyordum, klima geç ısıtsa da çok sorun teşkil etmedi, bi süre sonra hemen ısınıyordu. Geceleri bazen sesler geliyor tartışma kapı sesleri va bir bunu olumsuz değerlendirebilirim o kadar, konumu biraz endişe verici gibiydi ancak etrafta bir sürü otel, hastane, eczane gibi yerler bulunduğundan korkulduğu kadar bir şey olmadığını fark ettim. Fiyatı da gerçekten uygundu, teşekkür ederim.

 • Nurefşan Yüce
  Nurefşan Yüce
  4 ay önce

  Tek kelimeyle berbat bir otel! Bizim gibi yorumlara bakıp da gidecekler için yapıyorum bu yorumu asla yorumlarda yazıldığı gibi temiz rahat aile oteli falan değil. Öncelikle kesinlikle çok pisti kaldığımız oda lavabosu kıl saç dolu çarşafları lekeli yerleri berbattı yani o kadar otelde misafirhanede konakladım bu kadar tiksindiğim bir yer hatırlamıyorum.Yorumlarda aile oteli falan yazan olmuş kesinlikle öyle değil sabaha kadar yan odamızda kalanların seslerini kavgalarını kapı çarpmalarını falan dinledik. Kaldığımız gece izmir çok soğuktu ama odaya yorgan konulmamış kliması yetersiz ısıtıyor birkaç defa resepsiyona indik söylemek için ama hiç kimse yoktu eşimle üzerimize ceketlerimizi örtüp uyuduk ona da uyumak denirse bir an önce sabah olsa da gitsek modundaydık ki öyle de oldu hava aydınlanır aydınlanmaz çıkış yaptık otelden. Odada ne bir su ne bir çay hiçbir şey yoktu yani bu şekilde de otel işletiyorum denilmesin lütfen. Herhangi bir kamu misafirhanesinde 3/1 fiyatına daha iyi hizmet alırsınız emin olun.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik