Tesiste 24 Oda ve 48 Yatak Kapasitesi Bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi Otel Genelinde Vardır. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur. Ücretsiz Otopark Mevcuttur.
Hakkari merkezde 2 günlük konakladık ve genel olarak memnun kaldık. Odalar temiz ve genişti. Kahvaltı çeşitliği yeterliydi. Klima yok. Odalara sineklik takılmasına ve asansörlerin modernize edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ancak sıcak ve rahat bir konaklama oldu. Konumuda gayet merkezi bir yerde.
5 yıldızli otel tadinda. Temiz duzenli bir misafirhane. Rahatlikla kalabilirsiniz. Çati katinda cafe var. Buradan butun sehri gorebilirsiniz. Özel şahis isletiyor. Biraz fiyatli tabi boyle olunca lakin benim gibi cocuklardan oturu yemek problemi yasayanlar burayi rahatlikla degerlendirebilir. Pizzalari cok iyi. Ayrica okey oynanan baska bir alani sigara icilir icilmez bolumleri var.
Hakkari'de kalmak için gayet güzel bir yer odalarda tuvalet banyo ve dolaplar mevcut. Ayrıca havlu ve şampuan götürmenize gerek yok herşey düşünülmüş. Hizmet gayet güzeldi. Mutlaka tavsiye ederim. Üst hatlardan dağ manzaraları harika görünüyor.
İki kişi sivil olarak 1800₺ TL dediler sonrada 1500₺ ye düştü resmi bir kurum fiyat dusurebiliyormu benim görüşüm zaten odalar iki kişilik bir kişinin yazilmadigini düşünüyorum yani bir kişi kayıt yapılıyor 900₺ ödemesi var gerisi ne oluyor denetlenmesi gerekiyor benim görüşüm ticarethane olmuş cafeterya giren çıkan belli değil amacının dışına çıkmış bir yer ve çok pahalı Mardin de taş konakta kaldım 1500₺ para ödedim Hakkari öğretmen evi yanından bile geçemez.
Çok çok beğendim. Türkiye'de yüz öğretmen evinde kalmışımdir. Yani bu kadar iyi üç yer anca sayarım. Odalar çok ferah temiz. Manzara harika. Üst katında restoran kafe. Ayrıca menü çok zengin kaliteli ve sürekli açık. Bodrum katında hamam sauna vs var. Hem tebrik ediyorum hem teşekkür ediyorum. O kadar alışmışız ki öğretmen evlerinin bakımsız olmasına. Çok takdir ettim. Ayrıca öğretmenler hep öğretmenevinde yer bulamazlar. Öğretmen olduğumu söyleyince yer konusunda resepsiyondaki hanımefendi yardımcı oldu. Ona da ayrıca teşekkürler. Kahvaltı fiyata dahil.
Bilal KARAHAN
bir hafta önceHakkari merkezde 2 günlük konakladık ve genel olarak memnun kaldık. Odalar temiz ve genişti. Kahvaltı çeşitliği yeterliydi. Klima yok. Odalara sineklik takılmasına ve asansörlerin modernize edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ancak sıcak ve rahat bir konaklama oldu. Konumuda gayet merkezi bir yerde.
Nur Bahçekapılı
bir hafta önce5 yıldızli otel tadinda. Temiz duzenli bir misafirhane. Rahatlikla kalabilirsiniz. Çati katinda cafe var. Buradan butun sehri gorebilirsiniz. Özel şahis isletiyor. Biraz fiyatli tabi boyle olunca lakin benim gibi cocuklardan oturu yemek problemi yasayanlar burayi rahatlikla degerlendirebilir. Pizzalari cok iyi. Ayrica okey oynanan baska bir alani sigara icilir icilmez bolumleri var.
Zafer ERASLAN
2 hafta önceHakkari'de kalmak için gayet güzel bir yer odalarda tuvalet banyo ve dolaplar mevcut. Ayrıca havlu ve şampuan götürmenize gerek yok herşey düşünülmüş. Hizmet gayet güzeldi. Mutlaka tavsiye ederim. Üst hatlardan dağ manzaraları harika görünüyor.
Bilal Sulus
geçen hafta içindeİki kişi sivil olarak 1800₺ TL dediler sonrada 1500₺ ye düştü resmi bir kurum fiyat dusurebiliyormu benim görüşüm zaten odalar iki kişilik bir kişinin yazilmadigini düşünüyorum yani bir kişi kayıt yapılıyor 900₺ ödemesi var gerisi ne oluyor denetlenmesi gerekiyor benim görüşüm ticarethane olmuş cafeterya giren çıkan belli değil amacının dışına çıkmış bir yer ve çok pahalı Mardin de taş konakta kaldım 1500₺ para ödedim Hakkari öğretmen evi yanından bile geçemez.
Hülya Türkbay
11 ay önceÇok çok beğendim. Türkiye'de yüz öğretmen evinde kalmışımdir. Yani bu kadar iyi üç yer anca sayarım. Odalar çok ferah temiz. Manzara harika. Üst katında restoran kafe. Ayrıca menü çok zengin kaliteli ve sürekli açık. Bodrum katında hamam sauna vs var. Hem tebrik ediyorum hem teşekkür ediyorum. O kadar alışmışız ki öğretmen evlerinin bakımsız olmasına. Çok takdir ettim. Ayrıca öğretmenler hep öğretmenevinde yer bulamazlar. Öğretmen olduğumu söyleyince yer konusunda resepsiyondaki hanımefendi yardımcı oldu. Ona da ayrıca teşekkürler. Kahvaltı fiyata dahil.