13 Oda ve 28 Yatak Kapasitelidir. Odalarda Televizyon, Mini Bar, Ücretsiz İnternet, Klima, Telefon ve Sıcak Su Bulunmaktadır. Otopark, Restoran, Bahçe Ve Düğün Salonu Bulunmaktadır.
Nereden başlasam bilemiyorum...
Otoparka giriş yaparken abartılmış otopark ücretlerini görünce, konaklama yapan misafirlerine ücretsiz olacağını düşündüm ta ki resepsiyonun son dakika aklına "aracınız var mı? " sorusu gelene kadar.İşletmeye giriş yaptık abartısız yarım saat resepsiyon görevlisinin gelmesini bekledik. Resepsiyonda duran yok. Valeye gidip resepsiyonda kimsenin olmadığını söyledikten sonra biraz daha bekledik ve şükür biri geldi.2ay önce ödeme yapmamıza rağmen rezervasyon yok denildi. Ödeme yapmamıza rağmen isimlerimizi sonradan buldular bu seferde yok kamu bilgileri lazım vs. Vs. Bizi boş yere bekletip neyse gerek yok diye geçistirdi görevli kişi. ( ya işi bilmiyor ya da işi biliyor ama yokuşa sürüyor hiçbir anlam yükleyemedim)Tuvalet banyo ortanın altı seviyede. Havalandırma dahi yok. Klima gittiğimizde çalışmıyordu neyseki 2. Gün sorunu çözdük. Kahvaltı klasik zeytin peynir domates salatalık yumurta recel terayagdan ibaret. Sepete koyulan ekmek ve simit yenilenmiyor ya da ben denk gelmedim. Sepetteki koydukları azıcık simit bittikten sonra insanlar ekmeğini alıp oturdu kahvaltısına. Anlayacağınız sabah erken kalkıp gelen yetisiyor.Konaklama yapanlara özel otopark indirimi ile otopark için geceliğine 100 tl ödeyip fiş aldık. Iyiki fişi atmamışım çıkış yaparken ekranda 550 tl yi görüp ödeme yapmamız istendi. Takip vs. Yok . Fişi atmış olsam ne olurdu merak ediyorum.Kısacası kimse işletmeyi önemsemiyor kimse gelen misafirleri önemsemiyor. Bir daha kesinlikle tercih etmeyecegim bir yer.
Melike Sungur
bir ay önceNereden başlasam bilemiyorum... Otoparka giriş yaparken abartılmış otopark ücretlerini görünce, konaklama yapan misafirlerine ücretsiz olacağını düşündüm ta ki resepsiyonun son dakika aklına "aracınız var mı? " sorusu gelene kadar.İşletmeye giriş yaptık abartısız yarım saat resepsiyon görevlisinin gelmesini bekledik. Resepsiyonda duran yok. Valeye gidip resepsiyonda kimsenin olmadığını söyledikten sonra biraz daha bekledik ve şükür biri geldi.2ay önce ödeme yapmamıza rağmen rezervasyon yok denildi. Ödeme yapmamıza rağmen isimlerimizi sonradan buldular bu seferde yok kamu bilgileri lazım vs. Vs. Bizi boş yere bekletip neyse gerek yok diye geçistirdi görevli kişi. ( ya işi bilmiyor ya da işi biliyor ama yokuşa sürüyor hiçbir anlam yükleyemedim)Tuvalet banyo ortanın altı seviyede. Havalandırma dahi yok. Klima gittiğimizde çalışmıyordu neyseki 2. Gün sorunu çözdük. Kahvaltı klasik zeytin peynir domates salatalık yumurta recel terayagdan ibaret. Sepete koyulan ekmek ve simit yenilenmiyor ya da ben denk gelmedim. Sepetteki koydukları azıcık simit bittikten sonra insanlar ekmeğini alıp oturdu kahvaltısına. Anlayacağınız sabah erken kalkıp gelen yetisiyor.Konaklama yapanlara özel otopark indirimi ile otopark için geceliğine 100 tl ödeyip fiş aldık. Iyiki fişi atmamışım çıkış yaparken ekranda 550 tl yi görüp ödeme yapmamız istendi. Takip vs. Yok . Fişi atmış olsam ne olurdu merak ediyorum.Kısacası kimse işletmeyi önemsemiyor kimse gelen misafirleri önemsemiyor. Bir daha kesinlikle tercih etmeyecegim bir yer.
cem can
geçen hafta içindeŞehrin en işlek caddesi önünde, temiz güzel. Arka tarafında otopark var.
Fuat Gürbüz
2 hafta önceTelefonlara bakılmıyor. Önce bana yer yok dediler ama daha sonra arkadaşım aradı ona aynı gün için yer var dediler. Değişik
Mehmet ÖZKOYUNCU
4 ay önceİyi ki kalmışım çok temiz bir yer ve kahvaltı da çok güzel..Tekrar istanbula gelsem yine kalırım..Her yere yakın çok beğendim ❤️❤️
zehra çelebi
2 yıl önceKişi başı 300 TL. Dik bir yolu var. Kahvaltı tabağı: 6/7 zeytin. 3dilim domates.5 dilim salata. Peynir. Çikolata vişne tereyağı