Bayram tatilinde bir gece ailece konakladık.Telefonlara ulasilamiyordu, WhatsApp dan mesaj attım bir kaç saat sonra dönüş yaptılar. Gece 22.00 de odaya geldim Sabah 8.30 da çıktım. Binada görevli kimse yoktu. Oda numarası ve dış kapı şifresini mesajla attılar. Olumlu yönleri: Fiyat oldukça makul. Konumu güzel. Klima güzel soğutuyordu. Olumsuz yönleri: Kahvaltı yok,temizlik çok kötüydü. Duşakabine kirden girilmiyor. Komodin çekmecelerinde eşyalar. Buzdolabında önceki müşterilerden kalma yiyecekler. Wifi çalışmıyordu. Elbette beş yıldızlı otel konforu ve temizliği beklemiyoruz ama en azından biraz daha temizliğe dikkat edilmeliydi.
İki hafta evvel rezervasyon yaptırmama rağmen not almadıkları için vardığımda kısmetimize boş kalan bir oda olduğundan açıkta kalmamış olduk. Aradığımda, oluyo yahu böyle şeyler diye yatıştırma yoluna gidildi. İdaresi bildiğiniz devlet mantığında işletiliyor. Dünya yansa yorganım yok içinde zihniyeti. Rezervasyon yaptırırsanız peşine düşün derim. Odası ferah, temiz ama bizim odanın banyosu, lavabosu biraz dardı. Mekana bitişik özel işletme var ve kahvaltıyı ek ücret mukabilinde buradan alıyorsunuz. Kahvaltı 10.00'da bitiyormuş, uyarmıyorlar, bilginiz olsun. Öğretmene 35, kamuya 40, dışarıdan vatandaşa 45 lira konaklama ücreti uyguluyorlardı mayıs 2017 itibariyle. Çok merkezi bir yerde. Tavsiye ederim. İnşaallah bilgiler işinize yarar.
Tuncer Oral
bir ay önceBayram tatilinde bir gece ailece konakladık.Telefonlara ulasilamiyordu, WhatsApp dan mesaj attım bir kaç saat sonra dönüş yaptılar. Gece 22.00 de odaya geldim Sabah 8.30 da çıktım. Binada görevli kimse yoktu. Oda numarası ve dış kapı şifresini mesajla attılar. Olumlu yönleri: Fiyat oldukça makul. Konumu güzel. Klima güzel soğutuyordu. Olumsuz yönleri: Kahvaltı yok,temizlik çok kötüydü. Duşakabine kirden girilmiyor. Komodin çekmecelerinde eşyalar. Buzdolabında önceki müşterilerden kalma yiyecekler. Wifi çalışmıyordu. Elbette beş yıldızlı otel konforu ve temizliği beklemiyoruz ama en azından biraz daha temizliğe dikkat edilmeliydi.
sura kama
2 hafta önceHayatta kalmak için tek şansınızsa gidin. Bir öğretmen olarak birçok öğretmen evinde kaldım burası öğretmen evi değil başka birşey…
Yiğit Tuncel
3 ay önce3 sene önce kaldık, hayatım boyunca gördüğüm en kirli yerdi. Gece de böcekler geziyordu odada.
Emrah Demiray
7 yıl önceİki hafta evvel rezervasyon yaptırmama rağmen not almadıkları için vardığımda kısmetimize boş kalan bir oda olduğundan açıkta kalmamış olduk. Aradığımda, oluyo yahu böyle şeyler diye yatıştırma yoluna gidildi. İdaresi bildiğiniz devlet mantığında işletiliyor. Dünya yansa yorganım yok içinde zihniyeti. Rezervasyon yaptırırsanız peşine düşün derim. Odası ferah, temiz ama bizim odanın banyosu, lavabosu biraz dardı. Mekana bitişik özel işletme var ve kahvaltıyı ek ücret mukabilinde buradan alıyorsunuz. Kahvaltı 10.00'da bitiyormuş, uyarmıyorlar, bilginiz olsun. Öğretmene 35, kamuya 40, dışarıdan vatandaşa 45 lira konaklama ücreti uyguluyorlardı mayıs 2017 itibariyle. Çok merkezi bir yerde. Tavsiye ederim. İnşaallah bilgiler işinize yarar.
Muharrem YILMAZ
3 hafta önceMerkezi konumda, sadece oda olarak hizmet veriyor.