Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Buzdolabı, Klima ve Sıcak Su Bulunmaktadır.
10 Oda ve 20 Yatak Kapasitelidir.
Restoran, Salon ve Bahçesi Bulunur.

 

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,6
113 inceleme
 • Serhan Korkut
  Serhan Korkut
  3 ay önce

  Kurban Bayramı'nda konakladik.Hayirli bir iş için ailecek kaldık.Bayramda bir aksaklik olmaması için gösterilen alaka takdire şayan idi.Tum çalışanlara teşekkür ederim. Son derece temiz düzenli idi.Kisitli imkanlar ile yapılan çalışmaları görmezden gelip lüks oteller ile kıyaslayanlara şaşarım.

 • Tolga Güngör
  Tolga Güngör
  2 ay önce

  Çay ocağında çalışan abi çok babacan ve kibar, idareciler görgülü ve nazik, odalar , duşlar idare ediyor, ilçeye göre iyi bence, daha iyisi olabilirmi tabiki olabilir, kahvaltıyı kendi imkanlarımızla bahçede yaptık çok keyifliydi

 • Emrah Demiray
  Emrah Demiray
  6 yıl önce

  İki hafta evvel rezervasyon yaptırmama rağmen not almadıkları için vardığımda kısmetimize boş kalan bir oda olduğundan açıkta kalmamış olduk. Aradığımda, oluyo yahu böyle şeyler diye yatıştırma yoluna gidildi. İdaresi bildiğiniz devlet mantığında işletiliyor. Dünya yansa yorganım yok içinde zihniyeti. Rezervasyon yaptırırsanız peşine düşün derim. Odası ferah, temiz ama bizim odanın banyosu, lavabosu biraz dardı. Mekana bitişik özel işletme var ve kahvaltıyı ek ücret mukabilinde buradan alıyorsunuz. Kahvaltı 10.00'da bitiyormuş, uyarmıyorlar, bilginiz olsun. Öğretmene 35, kamuya 40, dışarıdan vatandaşa 45 lira konaklama ücreti uyguluyorlardı mayıs 2017 itibariyle. Çok merkezi bir yerde. Tavsiye ederim. İnşaallah bilgiler işinize yarar.

 • Mahur öz
  Mahur öz
  3 ay önce

  İşim gereği birçok Öğretmenevinde konakladım bu kadar bakımsız olanına az rastladım, zorunlu olmadıkça tavsiye etmem

 • Taha Kişi
  Taha Kişi
  bir yıl önce

  Paylaşımlı odalar geniş rahat uygun ama konforu pek beklentinizi karşılamayabilir. Ama tek başınıza seyahat ediyorsanız tavsiye ederim.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik