21 Oda ve 50 Yatak Kapasitelidir.
Odalarda Televizyon, Mini Bar, Klima, Saç Kurutma Makinesi ve Sıcak Su Bulunmaktadır.
Odalar Deniz Manzaralıdır.
Otopark, Restoran Ve Bahçesi Bulunmaktadır.
0-3 Yaş Ücretsizdir.
3-6 Yaş Arası %50 İndirim Uygulanmaktadır.
6 Yaş Ve Üzeri Tam Ücret Alınmaktadır.
Nurgül YILDIRIM
3 hafta önce28 Temmuz 2024 tarihi itibarıyla dört kişilik ailemizle bir gece konakladık. Çok geniş ferah bir oda gayet temiz rahat bir konaklama oldu. Kahvaltı dahil dört kişilik konaklama bedeli 1000 TL oldu. Milas için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Çok rahat edebileceğiniz bir yer.
Betül Sert
10 ay önceİlk kez öğretmen evinde kalma deneyimimizdi. Gelen anlamda başırılı diyebiliriz. Biz sadece duş almak ve gece uyumak için bir yer arıyorduk. Uygun fiyatlı bir yer olsun diye de Milas Öğretmenevini tuttuk. 4 gece 3 gün için iki kişi 2 bin Tl ödedik. Kahvaltı dahildi. Siz söylediğinizde odanızı temizliyorlar. Yorumlarda hep koku olduğunu okumuştuk. Açıkçası bu beni endişelendirmişti. En üst katta 403 numaralı odada kaldık. Terasımız da mevcuttu. Banyolarda havalandırma boşluğu yok. Banyo kapısı sürekli kapalı olursa muhtemelen ondan koku olabilir. Biz odadan çıkarken teras kapısı ve banyo kapısını açık bıraktık. Herhangi bir koku sorunu yaşamadık. Milas merkezi bir yerde olduğu içinde tüm Egeyi Milas üzerinden gezdik diyebilirim. Çok merkezi ve uygun bir yer.
İsmail Eren Özdemir
2 hafta önceİlgili bir müdür yardımcısı var öncelikle onu belirteyim. Odaların temizliği için net bir şey söyleyemem ama 102 numaralı odada kesinlikle kalınmaz.Çünkü odanın lavabo ve tuvalet bölümü odadan büyük. Eski ortak lavabo bölümü odaya özel hale getirilmiş üç farklı gider var ve günlerce pencereyi açık tutmamıza rağmen oda lağım kokuyor. Kahvaltısı yeterli, fiyatları uygun.
Tugba Cibuk
bir hafta önceBazı odalar iyi bazı odalar oldukça eski , en üst kattaki odalar sonradan yapılmış daha yeni olduğu için daha rahat hissettiriyor.Fiyat çok uygun ,3 gün konakladık .Kahvaltısı standart basit bir kahvaltı ,bu fiyata göre gayet makul .
Burak Bey
2 ay önceİlk defa öğretmenevi deneyimimdi. Net olarak söyleyebilirim ki bir çok oteli katlar, son derece hijyenik ve rahat. Kesinlikle tavsiye ederim.