Oturum Aç

Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Klima,Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Vardır.
Oda Servisi Hizmeti Mevcuttur.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Vardır.
Otoparkı Bulunmaktadır.
Ulaşımı Kolay Bir Konumda Bulunmaktadır.
0-6 Yaş Ücretsizdir.
Otel Yeniden Yapılandırma Ve Güçlendirme Aşamasındadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,5
60 inceleme
 • Cengiz ARSLAN
  Cengiz ARSLAN
  6 yıl önce

  Daha çok toplu geziler için uygun sayılır. Temiz ve yatakları rahat ancak koridordan çok ses geliyor odalara. Fiyatlar uygun. Çayı güzel.

 • jAvAd KoC
  jAvAd KoC
  5 yıl önce

  Meb. Uygulama oteli uygulama personel işini güzel yapmaktadır genç arkadaşlar bu gibi tesisler sayesinde piyasada kurt işletmecilerin elinde rezil olmadan işlerini güzel şekilde öğrenmektedir. Meb bu gibi tesisler sayesinde gençlerin tecrübe kazanarak daha rahat iş bulmalarına. Kalifiye eleman ihtiyacı ve istihdam açısından ornek işletmelerle bu sayıyı artırır ve fiziki yapıları daha çok desteklerse bu tesisler ülkemiz için buyuk kazanç olur. Personel iyi fiziki yapı yetersiz Saygılarımla

 • HAKAN ERGÖNÜL
  HAKAN ERGÖNÜL
  5 yıl önce

  24.08.2018 tarihinde 4 kişilik odada ailemle 4 kişi kaldık 260 lira ödedim Kahvaltı dahil. Odada: Küçük bir Televizyon var. Hiç açıp kullanmadım. Saç kurutma var. Mini bar var. Çalışıyor. Klima sıkıntılı ama, İlk başta çalışmamıştı, söyledim gelip hallettiler. Klozetin sifonu arızalı olduğunu söyledim. Fakat elemanları izinli olduğundan, kova verelim, sifon yerine kovaya su doldurup dökün dediler. Elim anahtar tuttuğu için kendim idarelik hallettim. Temizlik konusunda: Binanın yaşı konu olunca pis değil fakat güzel de değil. İyi diyelim. Duşa kabin ve sıcak suyu var. E5 e karşı balkonu, masası, sandalyesi var.Daha sonra yine gelirmiyim Evet

 • mehmet özer
  mehmet özer
  4 yıl önce

  Otelde 4 kişilik ailemle 4 gece konakladım. 1040 TL ödedim. Kahvaltı dahil. Eski ama çok temiz ve nezih. Öğrenciler işlerini çok iyi yapıyor. İstemeniz durumunda her gün odanız tertemiz hale getiriliyor. Personel güleryüzlü ve her konuda yardımcı oluyor. Sayılarının artması dilerim.

 • Turgut Takan
  Turgut Takan
  4 yıl önce

  olumlu yanı tramvaya yakın olması gitmek istediğiniz her yere çok kolay ulaşabiliyorsunuz. Diğer yandan konakladigimiz 2 gün boyunca arızalı klima defalarca söylememize rağmen tamir edilmedi. Sabah kahvaltısı ise oldukca vasatti.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik