Tesisin 18 Oda 38 Yatak Kapasitesi Vardır.
İki Kişilik Oda, 3 Kişilik Oda Suit Oda Seçenekleri Mevcuttur.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Mini Buzdolabı,Televizyon, Klima Odalarda Bulunmaktadır.
Çay Bahçesi,Lokal,Lokanta Vardır.
Fiyatlara Açık Büfe Kahvaltı Dahildir.
0-6 Yaş Ücretsizdir.(Ayrıca Yatak Verilmemektedir.)
Tuğçe Türkoğlu
3 ay önce14.04.2024 tarihinde geldik 1 gece konakladık. Oda gayet temiz çarşaf ve yastıklar tertemizdi. Yine lavabo ve klozet gayet temizdi hijyenden dolayı teşekkür ederim. Kahvaltı fena değil kahvaltı için dış balkon tarzı yer çok hoş. Dışarısı yeşillendirilmis ve güller dikilmiş gayet hoş bir görünüm olmuş. Önceki yorumların aksine gayet başarılıydı fiyat olarakta uygun.Ulasim çok kolay ana yol üzerinde , Herkese tavsiye ederim
sezin
bir hafta önceYani ucuza kalabilirsiniz ancak gerçekten çok kirliydi. Özellikle banyo ve tuvalet o kadar hijyenden uzak ki, elimi yıkamak için bile giremedim. Küflenmiş bir çift banyo terliği zaten nazar boncuğu gibiydi. Yastıklar küf kokuyor, çarşaflar lekeli ve kum içinde bir oda. Açıkçası 3 gece konaklama için geldim fakat 1 gece kaldım çünkü gerçekten çok pis
meh mete
bir hafta önceÖğretmenevi temiz. Yataklar rahat. Klima sessiz ve iyi soğutuyor. Balkonu olması güzel. Tuvalet ve banyo biraz yıpranmış ama yeterli. Mini buzdolabı soğutması iyi. Kahvaltısı güzel. Çeşit yeterli ve lezzetli. Arabayı park etmek için bahçesi var. Tercih edilebilir
Beyza Ilık
3 hafta önceAğustos ayı rezervasyonları için temmuz 1’de saat 9’dan sonra arayın yardımcı oluruz dediniz yaklaşık 1 saat ve 20’ye yakın arama oldu hat sürekli meşgul? Bu nasıl hizmet bu nasıl bir anlayış? Özellikle haziran ayındayken sordum şimdiden rezervasyon alıyor musunuz diye hayır temmuz 1’de alacağız dediniz şimdi de telefonlara asla bakılmıyor? Boş odalarınızı tamamen öğretmen dışı misafirlerinize kapatıyorsunuz asıl hak sahibi olan kişiler bu hizmetten faydalanamıyor rezalet bir durum.
yasin söyler
bir ay önceStandart öğretmen evi odalar ortalama temiz evet ama bir çok öğretmenevinde olan odada ketıl ve su yok kahvaltı çok vasat , aksaray öğretmen evinde 3 ay kalmış biri olduğum için her öğretmen evini orayla kıyaslarım ve burası kahvaltı konusunda sınıfta kalıyor 26 mayıs 2kişi 1400 TL'ye kaldık. Sonraki günlerde aynı fiyata Kaş'ta deniz kenarında kalmış olmamız ayrı bir mevzu tabi