Oturum Aç

12 Oda ve 24 Yatak Kapasitelidir.
Odalarda Televizyon, Mini Bar, Klima, Merkezi Isıtma, Telefon, Saç Kurutma Makinesi ve Sıcak Su Bulunmaktadır.

Otopark, Kütüphane, Kafeterya, Restoran Ve Çok Amaçlı Salon Bulunmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

2 Kişilik Oda

 • 2 Kişilik Tek Yataklı Oda

  Öğretmen: 300 TL Kamu Personeli: 525 TL

  ₺ 600,00

3 Kişilik Oda

 • 3 Kişilik Tek Yataklı Oda

  Öğretmen: 400 TL Kamu Personeli: 700 TL

  ₺ 800,00

Suit Oda

 • Suit Oda

  Öğretmen: 440 TL Kamu Personeli: 800 TL

  ₺ 880,00

Google Yorumları

3,3
414 inceleme
 • Ertan Ckr
  Ertan Ckr
  3 ay önce

  Öncelikle merhabalar biz Mart ayında geldik dışarısı buz gibi odalar fırın gibi 3 günde bir temizlik yapılıyor ama her gün temizlik isterseniz ona da hayır demiyorlar kahvaltısı güzel fiyata kahvaltıda dahil odalar temiz ferah bence kalınır fazla paralar ödemeyin.

 • Burcuvazi
  Burcuvazi
  bir ay önce

  Şimdiye kadar konakladığımız ilçe öğretmen evlerinin en iyisiydi diyebilirim. Kahvaltıda simit ve poğaça çıkan nadir misafir evlerinden. Temizliği de iyiydi fakat misafir çıktıktan sonra temizlik yapılıyor muhtemelen baska misafir gelene kadar tozlaniyor. Bu konuda biraz daha dikkatli olunursa beş yıldızı hak eder bence. Tuvaletler, mobilyalar yenilenmiş çünkü.

 • Levent Oztaskent

  Müthiş bir hayalkırıkliğı, yaşadık, Odaya ilk girdiğimizde kendimi adeta, Asker koğuşuna girmiş gibi hissettim.Soyunalim pijamaları giyelim dedik, pencerede görüntüyü kapatacak yeteri kadar perde yok.. Başucunda, ne bir okuma lambası, ne bir piriz yok. Banyo o kadar saçma sapan tasarlanmış ki, lavabo bir karış derinliğinde, yüzünüzü yıkadığinız su yerlere dökuluyor, kafanızı aynaya vurmanıza rağmen yerler ıslanıyor.Kahvaltı yıllardır yediğimiz en kifayetsiz kahvaltı idi. Bir hazır kahve poşeti, bir litre süt bile koymaktan kaçıniĺmıs.En canımı sıkan da: bu tesisin sakatlara hitab edecek bir rampasının bile olmaması idi.Galiba Gölbaşı'nın en asık suratlı hanımefendisini de özellikle arayıp bulup resepsiyona oturtmuşlar.Görünen o ki, bu tesis, işini bilen bir profesyonel gözü ile, yıllardır denetimden geçmemiş...Yazık....

 • Fatih Çelik
  Fatih Çelik
  2 yıl önce

  Odalar leş wc de tuvalet kağıdı yok,mecburiyetten kaldık buz dolabında yenmiş yarım elma çıktı,komidinden kullanılmış çorap,içilmiş su kutusu ve kullanılmış saç bonesi çıktı bu kadar da olmaz odanın göz önünde bulunan yerlerinden çıkıyor bunlar.

 • Cemal Şengezer
  Cemal Şengezer
  bir ay önce

  Lüks olmasada kısa süreli kalınabilir foto bahçesinden japon hanımeli

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik