Tesis 75 Oda (12 SUIT) 138 Yatak Kapasitelidir.
Seyhan Baraj Gölü Manzaralıdır.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur
Odalarda Klima (Suit Oda), Uydu Yayınlı TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar Buzdolabı Bulunmaktadır.
Oda Servisi Hizmeti Bulunmaktadır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunmaktadır.
Odalar Ses Yalıtımlı Olarak Düzenlenmiştir.
Anti Alerjik Ürünler Kullanılmıştır.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Bulunmaktadır.
Cafe Restaurantı Bulunmaktadır.
Otoparkı Bulunmaktadır.
Yusuf Yılmaz
geçen hafta içinde2024 Temmuz ayında 3 gün konakladık. Personel ve yönetime teşekkür eder, öğrencilere zihin açıklığı dilerim . 2 kişilik oda ücreti 2000 TL ve içerisinde açık büfe kahvaltı var. Fiyat ve temizlik olarak güzel bir otel . Çalışanlar ilgili ve ihtiyaçlarımızı karşıladılar . Göl manzarası var.(( küçük çocuğumuz olduğu için yatağın altına pil düştü . Bu sebeple yatağı çektik ve altı kirliydi . Ricam belirli aralıklarla yatak altlarının temizlenmesi ))
Nagehan Şanlıer
bir hafta önceTam bir rezalet !!! Öncelikle belirtmek gerekir ki her taraf da personel var ancak etrafta bulunan personeller uygulama oteli olmasından dolayı küçük çocuklar. Şefleri ya da üstlerini göremediğimizden şikayetlerimizi bildirecek bir mercii de bulamadık. Bütün odalara kişi sayısına bakılmaksızın yalnızca 1 HAVLU bırakıyorlar. Kahvaltı deseniz ayrı rezalet. Tabaklarda kirler mevcut. Hangi tabağı seçelim diye 5 dakika tabaklarla bakışıyorsunuz. Bunun yanında çayın rengi ve görüntüsü insanı çay içmekten soğutuyor. Her tarafta sizi sirk hayvanını izler gibi izleyen personeller mevcut ancak o personeller ne hikmetse azalan tabakları yenilemiyorlar. Kısacası bekletisiz yalnızca gece bir çatı altında uyumak için gelin.
zebibe zebibe
geçen hafta içindeKahvaltı saatini soylemedikleri için saat on gibi kahvaltıya indigimizde kahvaltinin bitmiş olduğunu söylediler sonrasında tabak hazırladılar fakat çay yoktu genel olarak iyi bir yer bı gece kaldık.
Simge Türköz
2 hafta önceIsıtma sistemi merkezi olduğundan Adana sıcağından korunmak için çalıştığında oldukça soğuk oluyor, en kısıkta dahi olsa gece buz gibi oda da uyumak zorunda kalıyorsun. Kahvaltı için büyük beklentileriniz olmasın ama genel olarak geçerken kalmalık temiz bir otel.
Nazan Çelik Brutscher
bir ay önceGördüğüm en güzel uygulama oteli olabilir, kahvaltısı taze, yatakları rahat, sıcak su var. Tv ekranları büyük, odalarda içme suyu da bulunuyor. İçerisi için rahatça 3-4 yıldızlı otel standardında demek mümkün. Binanın dışına göre değerlendirmemek lazım , içi gayet şık ve yenilenmiş.Öneriyorum.