Tesis 49 Oda 110 Yatak Kapasitelidir.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Klima,Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Standarttır.
Oda Servisi Hizmeti Mevcuttur.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Vardır.
Otoparkı Mevcuttur.
Merkezi Bir Konumda Bulunmaktadır.
Tabldot Öğlen Yemekleri Ücret Karşılığı Sunulmaktadır.
Fiyatlara Kahvaltı Dahildir.
Elif çağin
bir hafta önce3 kişi öğretmen tarifesinden bir gün için1200 tl ödedik, kahvaltı dahil. Temiz odalar, tv, buzdolabı, havlu, hijyen malzemeleri var. personel ilgili, arka tarafta bir kafe var akşam çay kahve içebileceğiniz. Tam merkezde şehri rahatça gezebilirsiniz. Bir iki gün önceden arayıp yer ayırtmak gerek.
irfan YILMAZ
2 ay önceAkşam çalışan personellerinin gayet aklıbbaşında ve kibar olduklarını söyleyebilirim. Gündüz personelleri ise fiş kesmeden önce fatura isteyip istemediğimizi sormuyorlar. Fatura istediğinizde keşke biraz önce söyleseydiniz deyip sorumluluğu size atıp olayı tebessümle karşılamanızı bekliyorlar. Odaları idare eder temizlikte, banyosu fena değil. Odada içi boş bir mini buzdolabı da var. TV,'de var. Kamu personellerine indirimli fiyat uygulaması da var. Siviller için de ücretler gayet makul. İki kişi bir gecelik toplam 1000 Tl' ye konakkayabilirsiniz. Merkezi tüm kurumlara yürüme mesafesinde (Adliye, belediye, Caca bey medresesi/camii, Ahi Evran türbesi VS) Kahvaltısı temiz ve yeter düzeyde. Öğretmenevi karşısında gece geç saatlere kadar açık bir kokoreççi de var. Puan kırma nedenim gündüz ödeme yaptıktan sonra fatura istediğimde bunu benim onlara hatırlatmamı istemeleriydi. Oysa tıpkı özel sektörde olduğu gibi fatura isteyip istemediğimiz sorulmalıydı. Müdür yardımcısı olarak kendini tanıtan kişiye de ne kadar haklı olduklarını dinlemek nev'inden maruz kaldım. Fatura hatırlatması yapmam gerektiğine dair ikna çabalarını dinledim. Özetle bahsettiğim mevzu dışında tavsiye edebileceğim bir yer. Öğretmenevine girer girmez " Fatura istiyorum" derseniz sorun olmaz. Dışarıda oturabileceğiniz bir lana da var.
ENDÜSTRİYEL BAKIM ONARIM
bir hafta önceŞehir merkezinde her yere yürüme mesafesinde.Çok iyi konumda.Fiyatı uygundu. Kahvaltı idare eder çeşitleri zayıf.Ekmekler bayat önceki günden kalma. Temizlik iyi değil Yerler toz içinde. Klima yok. Yol kenarı gürültü var biraz. Banyolar bakımsız küf var yer yer Banyo ve duş alanı yenilenmesi lazım.Yataklar iyiydi.Temizdi Otopark alanı yetersiz Akşam yemeği hizmeti yoktu.
Ertugrul Zabci
9 ay önceAnkara yolculuğumda gece konakladığım öğretmen evi. Oda içi eşyalar eski de olsa oda ve banyo WC temizdi.sabah kahvaltı yapılan salon yeterli büyüklükte ve kahvaltı doyurucuydu.Gece vardığım için otopark yeri bulmak biraz sıkıntı olmuştu.ama birde bir yer bulmak iyi bir şanstı.otelde asansör bulunuyor
Özlem Tepe
bir hafta önceSehir merkezinde her yere yurume mesafesinde.Girisdeki calisanlar guler yüzlü cok yardimci.Odalar temiz yataklar rahat kahvalti olabilecek hersey var kesinlikle gelebilecek yer.Tesekkurler