9 Oda ve 18 Yatak Kapasitelidir. Odalarda Televizyon, Mini Bar, Klima, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Şampuan ve Sıcak Su Bulunmaktadır. Otopark, Restoran Ve Çok Amaçlı Salon Bulunmaktadır.
Öğretmen evini aradım ve gecelik 1 kişi 1400 TL dendi. Kahvaltı bile yokmuş.
Otel fiyatlarını sollamış ya...
Teşekkürler Ceren hanım. Dilimi yuttum çıkarmaya çalışıyorum.
İşte Türkiye Cumhuriyetinin geldiği yer.
Ama bu sistem yürümez...
Öncelikle 4 kişilik odada kaldık yataklar düzgün ve teöizdi banyo ve tuvalet temizdi kaldığımız odada buzdolabı ve klima vardı ancak havlu yoktu gelişi güzeldi salonuda aynı şekilde söyliyeceklerim bu kadar
Avamtajları ve dezavantajları olarak değerlendireceğim;Dezavantajları:
Kahvaltı yok
Tuvalet ile banyo çok yakındı ve banyonun etrafında cam yoktu yani tüm lavabo ıslanıyorAvantajları:
Otobüs durağının hemen yanında
İnegölün merkezinde sayılabilir
Oda temiz sayılabilir
Aşağıda bulunan çay bahçesinde akşam vaktinde arkadaşlarınızla kart oyunu oynayabilirsiniz(benim için bir avantaj)Bursayı gezmek için bu öğretmenevinde kalmanızı tavsiye etmem çünkü sırasıyla “618 numaralı otobüsden inegöl terminaline, terminalden kestel otobüsüyle kestele gitmek, kestelden metroyla bursaya gitmek” lazım ve bu yokculuk 1 buçuk saat civarı oluyor.
Birçok kez İnegöl Öğretmenevi’ni kullanmak zorunda kaldık. her zaman bakımsız ve kötü idi ama hiç bu zamanki gibi kötü olmamıştı.Yazık çok üzücü👎👎
Özellikle arka tarafta kullanılan öğretmenevine ait lokal kahvehaneden beter.Kalmak için aradık önce tadilat var dediler.5 dakika sonra eşim aradı yer var demişler👎👎👎Orda telefona çıkan personelin insafına kalmışız demek ki.
Ramazan ayında kaldım. Sadece oda ve resepsiyon hakkında yorum yapabilirim diğer hizmetlerini görmedim. Resepsiyon gayet güleryüzlü anlayışlı yardımseverdi yaklaşımı iyiydi. Odalar çok temiz ve güzeldi. Açık açık söylemem gerekirse beklediğimin üzerinde bir işletme muhakkak İnegöl’e gidince tekrar gideceğim
Cem Verde
geçen hafta içindeÖğretmen evini aradım ve gecelik 1 kişi 1400 TL dendi. Kahvaltı bile yokmuş. Otel fiyatlarını sollamış ya... Teşekkürler Ceren hanım. Dilimi yuttum çıkarmaya çalışıyorum. İşte Türkiye Cumhuriyetinin geldiği yer. Ama bu sistem yürümez...
İlkOlan Adam
11 ay önceÖncelikle 4 kişilik odada kaldık yataklar düzgün ve teöizdi banyo ve tuvalet temizdi kaldığımız odada buzdolabı ve klima vardı ancak havlu yoktu gelişi güzeldi salonuda aynı şekilde söyliyeceklerim bu kadar
Ahmet berkay Yüksel
3 ay önceAvamtajları ve dezavantajları olarak değerlendireceğim;Dezavantajları: Kahvaltı yok Tuvalet ile banyo çok yakındı ve banyonun etrafında cam yoktu yani tüm lavabo ıslanıyorAvantajları: Otobüs durağının hemen yanında İnegölün merkezinde sayılabilir Oda temiz sayılabilir Aşağıda bulunan çay bahçesinde akşam vaktinde arkadaşlarınızla kart oyunu oynayabilirsiniz(benim için bir avantaj)Bursayı gezmek için bu öğretmenevinde kalmanızı tavsiye etmem çünkü sırasıyla “618 numaralı otobüsden inegöl terminaline, terminalden kestel otobüsüyle kestele gitmek, kestelden metroyla bursaya gitmek” lazım ve bu yokculuk 1 buçuk saat civarı oluyor.
Çiçek Atölyesi
10 ay önceBirçok kez İnegöl Öğretmenevi’ni kullanmak zorunda kaldık. her zaman bakımsız ve kötü idi ama hiç bu zamanki gibi kötü olmamıştı.Yazık çok üzücü👎👎 Özellikle arka tarafta kullanılan öğretmenevine ait lokal kahvehaneden beter.Kalmak için aradık önce tadilat var dediler.5 dakika sonra eşim aradı yer var demişler👎👎👎Orda telefona çıkan personelin insafına kalmışız demek ki.
Ali Selim
4 ay önceRamazan ayında kaldım. Sadece oda ve resepsiyon hakkında yorum yapabilirim diğer hizmetlerini görmedim. Resepsiyon gayet güleryüzlü anlayışlı yardımseverdi yaklaşımı iyiydi. Odalar çok temiz ve güzeldi. Açık açık söylemem gerekirse beklediğimin üzerinde bir işletme muhakkak İnegöl’e gidince tekrar gideceğim