4 kişilik odada kalmak için öğretmenevinin resmi sitesinin fotoğraflarına bakarak karar verip rezervasyon yaptık ama oda , tuvalet, banyo kompleksini görünce gece yarısına kadar bir kafede oturup ertesi gün ücret iadesini alarak bir daha dönmemek üzere uzaklaştık. Özellikle çocuklu aileler için tavsiye etmem... Keşke iç dizayna para harcanıp ilçenin nezih, temiz konaklama yerine dönüştürülse ilçe için harika olurdu. Ama hayal kırıklığı sadece
Beş para etmez resepsiyon telefonlarını açan yok buranın müdürü de belli başı bozuk denetleyen yok yazıklar olsun telofonla ara kesinlikle ulaşamazsınız cimere şikayet edin bunlara maaş verenlere yazıklar olsun ali baba çiftliği yuh be
Temizlik nerdeyse yok, odalar eski ve bir tane muhatap yok. Bankoda asılı yetkilinin telefon numarasını arıyorsunuz, açan yok, dönüş yapan da yok. Tavsiye etmiyorum. Banyo fotoğrafları dahi ilgisizliği anlatır
Son düzenlemeleriyle daha da keyifli. Bayan ve çocuklara yönelik alanlar eklendi. Bina estetik-mimari açıdan zayıf. Öğle yemeği çıkıyor ve genelde öğretmen ve ilçedeki memurlar geliyor. Tabldot. Yemekler güzel ve fiyat olarak piyasa ortalamasinin altinda. Zemin kattaki mescid güzel- başarılı. Doğu cephesine disaridan da girisi olan ailecek coluk cocuk oturabileceginiz yeni bir meka daha eklendi. Akasya cafe adiyla öğretmenevi bünyesinde hizmet veriyor. Zemin kattaki oyun salonuna alternetif güzel bi yer olmus. Bina dışı boyasini da yaptilarmi olur bu iş. 👏👏(Güncelleme)Dış boyası da yapıldı. ASO nun "S"di ters yapıştırılmış.... Gözüme takıldı 👋
Herkese tavsiye ederim kesinlikle. 2 yıldır yaz aylarında kalıyoruz eşimle. Temizliği düzeni kahvaltısı ve en önemlisi her konu da yardımcı olan personeli ile mükemmel bir yer. Hele birde yolda kaz dağlardından geçince daha bir büyüleyici.
sevilay yasar
bir hafta önce4 kişilik odada kalmak için öğretmenevinin resmi sitesinin fotoğraflarına bakarak karar verip rezervasyon yaptık ama oda , tuvalet, banyo kompleksini görünce gece yarısına kadar bir kafede oturup ertesi gün ücret iadesini alarak bir daha dönmemek üzere uzaklaştık. Özellikle çocuklu aileler için tavsiye etmem... Keşke iç dizayna para harcanıp ilçenin nezih, temiz konaklama yerine dönüştürülse ilçe için harika olurdu. Ama hayal kırıklığı sadece
Fatih Beysir
2 ay önceBeş para etmez resepsiyon telefonlarını açan yok buranın müdürü de belli başı bozuk denetleyen yok yazıklar olsun telofonla ara kesinlikle ulaşamazsınız cimere şikayet edin bunlara maaş verenlere yazıklar olsun ali baba çiftliği yuh be
Murat Zeybekoglu
11 ay önceTemizlik nerdeyse yok, odalar eski ve bir tane muhatap yok. Bankoda asılı yetkilinin telefon numarasını arıyorsunuz, açan yok, dönüş yapan da yok. Tavsiye etmiyorum. Banyo fotoğrafları dahi ilgisizliği anlatır
Mehmet Engin Ozen
2 yıl önceSon düzenlemeleriyle daha da keyifli. Bayan ve çocuklara yönelik alanlar eklendi. Bina estetik-mimari açıdan zayıf. Öğle yemeği çıkıyor ve genelde öğretmen ve ilçedeki memurlar geliyor. Tabldot. Yemekler güzel ve fiyat olarak piyasa ortalamasinin altinda. Zemin kattaki mescid güzel- başarılı. Doğu cephesine disaridan da girisi olan ailecek coluk cocuk oturabileceginiz yeni bir meka daha eklendi. Akasya cafe adiyla öğretmenevi bünyesinde hizmet veriyor. Zemin kattaki oyun salonuna alternetif güzel bi yer olmus. Bina dışı boyasini da yaptilarmi olur bu iş. 👏👏(Güncelleme)Dış boyası da yapıldı. ASO nun "S"di ters yapıştırılmış.... Gözüme takıldı 👋
Mustafa
3 yıl önceHerkese tavsiye ederim kesinlikle. 2 yıldır yaz aylarında kalıyoruz eşimle. Temizliği düzeni kahvaltısı ve en önemlisi her konu da yardımcı olan personeli ile mükemmel bir yer. Hele birde yolda kaz dağlardından geçince daha bir büyüleyici.