Haymana Öğretmenevi 10 Oda ve 19 Yatak ile Hizmet Vermektedir. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur.
Haymana Öğretmenevi Yaklaşık 2 yıl misafirleri oldum. Öncelikle Kurum Müdürümüze bizlerin en iyi şekilde konaklaması için yaptıkları adına teşekkür ediyorum. Fahrettin Bey Haymana Öğretmenevini güzelleştiren insan...Hakkı asla ödenmez konukların huzur ve güven içerisinde konaklayabilmesi adına elinden gelenin en iyisini yapan çok kıymetli bir kurum görevlisi. "Neşemiz İyi Olsun" mottosu asla unutulmaz...
Ertuğrul DOKTOR (DOKTOR)
geçen hafta içindeHaymana Öğretmenevi Yaklaşık 2 yıl misafirleri oldum. Öncelikle Kurum Müdürümüze bizlerin en iyi şekilde konaklaması için yaptıkları adına teşekkür ediyorum. Fahrettin Bey Haymana Öğretmenevini güzelleştiren insan...Hakkı asla ödenmez konukların huzur ve güven içerisinde konaklayabilmesi adına elinden gelenin en iyisini yapan çok kıymetli bir kurum görevlisi. "Neşemiz İyi Olsun" mottosu asla unutulmaz...
Aydın yiğit
3 hafta önceFiyat olarak iyi kişi başı 150 TL. Ancak ortam iyi değil görevli personel çok ilgili ve alakadar. Odalar ve eşyaları komple değiştirmek gerekiyor
akın çoban
bir ay önceMilli eğitim bakanlığının unuttugu bir yer.diyecek birşey yok. Orada çalışan beyfendi çok kibar ve nazikti.
Gözde Hanım
bir ay önceDaha temiz, gürültüsüz ve öğretmenler için boş odalarının olduğu günleri görmek temennisiyle
mahmut tanrıverdi
5 ay önceEski mekanım müdavimleri babamın arkadaşları senede 1-2 giderim Haymana kaplıcaları da pilav üstü taaammmı annnnnıyomusun...