Tesis 45 Oda,100 Yatak Kapasitelidir.
Tesiste 38 Standart Oda, 3 Suit Oda, 3 Single Oda, 1 Engelli Odası Mevcuttur.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Klima(Suit Oda),Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Vardır.
Oda Servisi Hizmeti Bulunmaktadır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Odalar Ses Yalıtımlıdır.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Vardır.
Cafe Restaurantı Vardır.
Otoparkı Bulunmaktadır.
0-6 Yaş Ücretsizdir.
Evcil Hayvan Kabul Edilememektedir.
Seyma KAYA
bir ay önceOtelde 3 gece konakladık. Giriş yapmadan önce çıkan müşterilerden birine memnun olup olmadıklarını sorduk. Memnun olduklarını, otelin temiz olduğunu belirtmeleri üzerine biz de giriş yaptık. Otel vasatın çok altıydı. Takılı olan tuvalet kağıdı rulosu yarımdı. Bence temizlik seviyesi buradan az çok belli oluyor. Banyo kapısı pastan katmanlarla doluydu, banyoda her yer küf içindeydi. Her kullanımda aşırı rahatsızlık duyduk. Banyo dolapları da zaten şişmişti ve her şey çok eskiydi. Yatak genel olarak daha temiz ve yeni görünüyordu fakat oda için temizdi diyemeyiz kesinlikle. Fiyata kahvaltı dahildi. Kahvaltıda çeşit azdı sıcak olarak yalnızca börek vardı. Kahvaltı salonunda 2 kez kahvaltı yaptık. 2 seferde de çay bardaklarında kolay bir silmeyle geçen büyükçe lekeler vardı. Temizlik konusunda bu da bizi oldukça düşündürdü... Ayrıca oteli öven yorumları sonradan gördüm ve çok şaşırdım. Övenler ya tanıdık ya da herhalde daha önce bir yerde kalmamış. Kahvaltı çeşit ve lezzet olarak çok yetersizdi. Otel de kaldıklarım içinde en kötüsüydü.
Tuba Taner
bir ay önceEyds için gittiğim Adana'da kaldığım nezih bir yer. Adana şehir hastanesinin hemen yanında. Çukurova üniversitesinin giriş kapısına yakın. Çok memnun kaldım. Odalar temizdi, ortam sessizdi. Kafeterya bölümünde kahvaltı öğle yemeği akşam yemeği var. Ben akşam yemeği yedim ve gerek şefin gerekse garson öğrencilerin tutumundan son derece memnun kaldım. Kafeterya bölümünde garson öğrencilerin yönlendirilmesi ve takip edilmesi çok hoşuma gitti. Yani her iş güzel bir eğitimle öğretilirse kalite kokuyor ve bu da memnuniyet getiriyor. Adana'ya yolu düşenlere tavsiye ederim tabiki.
Belgin Öçal
bir ay önce8. sınıf öğrencilerimizin mezuniyet törenlerini yapmak için daha önceki yıllarda olduğu gibi yine Evliya Çelebi Uygulama Otelini seçtik. Bir öğretmen olarak gecemizin harika geçtiğini söyleyebilirim. Çocuklarımız çok eğlendiler. DJ öğrencilerimizin isteklerini dikkate aldı ve böylece sevdikleri müzikleri dinleyip dansettiler. Çalışanlar çok ilgili ve güleryüzlülerdi. Ayrıca yemekler ve mezeler lezzetliydi. Doymayan öğrencilerimize ekstra tabak bile hazırlandı. Her şey için bir kez de buradan teşekkürler 🌸
TARİH İZLE
bir ay önceKaldığımız gün kahvaltı salonunda akşam son derece rahatsız edici ve gürültülü bir ortaokul mezuniyet eğlencesi düzenlenmiş..Odalara kadar gelen yüksek ses ve gürültülü eğlence UYGULAMA OTELİ ile nasıl bağdaşır anlaşılmaz..Onun dışında yataklar temiz.. Odalar ortalama oteller seviyesinde.. Kahvaltı açık büfe ve tatminkar.. Fiyatları makul..
mervenazirem kaygusuz
bir ay önceMezuniyet programını düzenlerken ilk seçenek olarak burayı tercih etmemizin sebebi bir önceki yıldan kalan memnuniyet.Aynı anda 120 öğrencimize ve 10 öğretmene oldukça lezzetli yemek ikramları hiçbir öğrenciyi ki çocuklar çok sabırsızdır bekletmemeleri bıcır bıcır genç çocukların ikramları sunmaları çok güzeldi.Her öğrencim adına ve kendi adıma teşekkür ederim.Özellikle şefe ve çalışan çocuklara🌹