Oturum Aç

Otel 16 Odalı ve 50 Yatak Kapasitelidir.
Ücretsiz Wi-Fi Otel Genelinde Vardır.
Oda Servisi Hizmeti Bulunur.
Ücretsiz Otopark Mevcuttur.
Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır.
7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır.
Odalarda Klima Mevcuttur.
0-6 Yaş 1 Çocuk Ücretsizdir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Kişi Başı Fiyatı

 • Kişi Başı

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 400,00

Tek Kişi Bir Oda

 • Tek Kişi

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 400,00

Google Yorumları

4,1
724 inceleme
 • Ahmed KARAHAN
  Ahmed KARAHAN
  4 ay önce

  Fiyati uygun fakat hizmet yavaş, yemekler porsiyon olarak küçük. Yorumda güncelleme yapıyorum servis bardakları kirli, acilen temizlik konusuna çözüm bulmalı. Park sorunu yok.

 • ibrahim çarkgil
  ibrahim çarkgil
  bir ay önce

  Temiz ve tertipli işletme, Önder bey ilgili,derli toplu bir hizmet anlayışı var.

 • Ata Platon
  Ata Platon
  9 ay önce

  Her yanı lime lime dökülen sözde bir otel. Güya eğitim amacıyla kurulmuş, ama maalesef verdiği eğitimin de nasıl olduğunu halihazırdaki durumundan çıkarmak mümkün. Odadaki TV açılamıyor, banyodaki elektrikli termosifon Nuh Nebiden kalmış. Havlular ve yastık yüzleri bayağı kirli. Havlunun temiz tarafını yastığın üzerine örtüp yatmak mümkün oldu. Buzdolabında dondurucu kısım yok. Aslında buzdolabının sadece görüntüsü var, işlevi yok. Olur da yanınızda dondurucuya koymanız gereken bir şey varsa dondurucuyu unutun gitsin. Yani kısacası asla ve kat'a bir daha uğramayı düşünmediğim bir otel. Tavsiye filan etmem mümkün değil.

 • Ekrem Ekici
  Ekrem Ekici
  3 hafta önce

  Şehir merkezinde olduğu için olsa gerek içi gayet iyi; temiz ve dizaynı güzel. Kahvaltı çeşitliliği yerinde ve alternatifi bol. Kaloriferler son derece sıcak tutuyor. Odada balkon yer alıyor. Tek handikapı asansör yok; yükünüz çoksa taşımak mesele

 • Rabia Kartal
  Rabia Kartal
  bir yıl önce

  Merhaba, odanın fotoğrafını çekmeyi unutmuşum .biz üç kişi kaldık üç yatak kullandık fakat beş adet yatak yeterli gardrop temiz bir banyo tuvalet , bir adet mini buzdolabı ve TV vardi . TV kullanmadık, internet çekmiyordu. Ama temizdi yatakları ve görsel olarak sık düzenlenmişti . Havlu pike vb bembeyaz ve temizdi. Gönül rahatlığıyla iğrenmeden yattım ailemle beraber. Personel guleryuzluydu birşey sorduğunuzda yardimci oluyorlar . Sabah kahvaltı dahildi 2 yetişkin 1 çocuk bir gece 350 TL kaldık. Kahvaltısi da temiz ve yeterli diye düşünüyorum. Sıcak olması gereken malzemeler sıcak duruyordu. Teşekkür ederiz .

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik