Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır.:
7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır.
Odalarda Klima Mevcuttur.
Marmaris Öğretmenevi 39 Oda ve 100 Yatak ile Hizmet Vermektedir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Tek Kişilik İki Yataklı Oda

 • Kamu Personeli

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 300,00

Tek Kişilik Üç Yataklı Oda

 • Kamu Personeli

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 400,00

Çift Kişilik Bir Yataklı Oda

 • Kamu Personeli

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 300,00

Tek Kişilik Dört Yataklı Oda

 • Kamu Personeli

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 500,00

Google Yorumları

3,4
464 inceleme
 • hüseyin erdoğan
  hüseyin erdoğan
  geçen hafta içinde

  Konaklama yapacağımız gün 3 kişilik odamız var 2 kişilik yok dediler. Birde 2 yaşında oğlumuz var onlardan ücret almıyoruz dediler ama çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak olan odaya ekstra o tek kişilik yatağın parasını da eklediler ücreti o şekilde aldılar. Odaları görebilirmiyim dediğimde hepsi aynı hepsi yeni yapıldı parkeler açık renk hepsi tertemiz sadece kapıdan bakabilirsiniz dediler kapıdan ne kadar görebilirsem o kadar gördüm. Odaya girdiğimde beni küçük bir örümcek karşıladı. Yatağa yattım avize de örümcek ağları vardı. Banyoda klozetin yanında bulunan çöp kovasına ayağım çarpınca altından bir anda 6-7 tane vıcır vıcır gezen hamamböcekleri çıktı. Bi şekilde öldürdüm peçeteyle falan aldım Allahtan hanım görmedi yoksa basardı çığlığı. Sonrasında Bi duş alayım dedim kırık duş başlığıyla duş almaya çalışırken Bi baktım banyonun gideri gitmiyor resmen güya yeni yapılmış. Yatakları rahattı. Odada bulunan eşyalar eskiydi madem bişeyleri yenilediniz en azından onlarıda boyatsaydınız yeni gibi görünseydi. Oda havalandırması iyiydi klima gayet düzgün çalışıyor. Kahvaltısı normaldi sıcak olarak sadece menemen vardı.

 • harun katıtaş
  harun katıtaş
  bir hafta önce

  Otel konforunu aratmayan tertemiz bir öğretmenevi. Yenilenmiş ve bakım yapılmış bir yer. Bir puanı kahvaltı çeşitliliğinin azlığından diğer öğretmenevlerine göre fiyatının fazla olmasından ve asansör olmamasından kırıyorum.

 • Sadiye Sanrı
  Sadiye Sanrı
  geçen hafta içinde

  Güvenle kalınabilir. Misafirhane temiz ve hijyenik.Resepsiyonda Ecem Hanım güler yüzlü ve ilgili. Büşra Hanım ve Betül hanım hizmet konusunda tecrübeli. Misafirhanede asansör ve İnternet erişimi olmaması büyük bir eksiklik. Kaldığım oda 3. Kat idi. Odaya merdivenlerden çıkmak bayağı zor oldu. Katlarda İnternet yok. Sadece resepsiyona yakın yerde oturmak zorunda kalınıyor.

 • Burak Kan
  Burak Kan
  bir ay önce

  Konumu çok iyi. Otopark problemi yok. Odalar temiz ve tadilat sonrası gerçekten güzel olmuş ama çok fazla eksiği var. Tatil beldesinde bir öğretmenevi ama balkonunda ya da başka bir yerde ıslak kıyafetleri asacak tek bir yer yok. Banyoda havlu koyacak, asacak yer yok. Odalarda çöp kutusu yok. Asansör çalışmıyor. 3 yaşından küçük çocuğunuz var ise yatıracak bir yatak beşik herhangi bir şey verilmiyor. (İstediğimizde 3 yaş altı ücretsiz olduğu için envanterimizde yok denildi) Kahvaltısı ödenen ücrete göre yetersiz maalesef.

 • Gamze Gümüş
  Gamze Gümüş
  bir ay önce

  Bir öğretmenevi için pahalı bir yer. Resepsiyonda görevli arkadaş ilk önce oda var dedi. Biz fiyatı yüksek bulup düşünmek istedik. 15 dakika sonra odayı istediğimizde bize doldu dedi. Hiç inandırıcı gelmedi. Zaten konuşma tarzı ve tavrı üst perdeden idi. Eğer bir devlet işletmesiyseniz boş oda var ise vermek zorundasınız. Kimsenin keyfi yeri değil orası!

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik