Çaykara Öğretmenevi 19 Oda ve 51 Yatak ile Hizmet Vermektedir. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Bulunur. Ücretsiz Otopark Vardır.
4 gün kaldık ailecek. Derenin sesinde uyumak muhteşem. Yağmuru seyretmek muhteşem. Yemekleri tabak kahvaltı. Çalışanlar çok ilgili. Fiyatına göre hizmeti çok iyi.
Bayram tatili için geldigimizde kaldık sadece burada yer vardı. Bize 2 kişilik odamız yok hepsi 3 ve 4 kişilik diye, 4 kişilik oda verdiler- iki kişi için. Oda hiç konforlu değildi. Duşa kabinin kapısı bile yoktu. Kahvaltısi çok basitti keyif almadık. Üstelik odalarda havlular kuru degildi. Tam nem var orada ama bu sorunu diğer hiç bir yerde yaşamadık. Misafir memnuniyeti gibi bir kaygıları yok o yüzden böyle bence. Erken rezervasyon ile başka yerlerde kalinabilir
Uzungöl güzergahımızda kalabileceğimiz bir öğretmenevi olması sebebiyle tercih ettik. Rezervasyon yaptıramadık dolu olduğu için ancak gece yarısı iptal var diyerek aradılar.2 kişi için 3 kişilik oda için 1350 tl fiyat ödedik(tek boş yer olduğunu sandık). Ancak odaya çıktığımızda önceki misafirlerden sonra temizlik yapılmamıştı. (Pis ve yataklar dağınıktı.) Gidip konuştuğumuzda bize başka bir oda verdiler. Mecbur olduğumuz için kaldık ancak verilen diğer odada da duşakabin kapısı kırıktı. Şampuan vs. Yoktu havlular pisti.
Karadeniz gezimizde en rahat ettiğimiz konaklama yeriydi.Çalışanlardan Havva ve Fatma ablaya cok tesekkur ederiz oldukca temiz bir yer reception da bulunan Hüseyin Yazici bey e ayrica tesekkur ederiz calisanlariyla cok ilgili ve misafirperverler .Maddi ve manevi olarak cok rahat edebileceginiz bir yer
Bir gece için fena değil. Yer bulmak zor. Uzungöle giderken dönüşte kalmak için gittik. Serin havada uyulur burada. Uzungöle gidecekseniz en uygun yer. Kahvaltı vasat temizlik fena değil. Yemekhanede çalışan abla güleryüzlü pozitif. Fakat resepsiyondaki kişi pek yardımsever değil göbeğini kaşıya kaşıya sigarasını içe içe geliyor beyefendi. Ağzından kelpetenle laf alırsınız
Muhammet Şahin
bir hafta önce4 gün kaldık ailecek. Derenin sesinde uyumak muhteşem. Yağmuru seyretmek muhteşem. Yemekleri tabak kahvaltı. Çalışanlar çok ilgili. Fiyatına göre hizmeti çok iyi.
melek atille
bir ay önceBayram tatili için geldigimizde kaldık sadece burada yer vardı. Bize 2 kişilik odamız yok hepsi 3 ve 4 kişilik diye, 4 kişilik oda verdiler- iki kişi için. Oda hiç konforlu değildi. Duşa kabinin kapısı bile yoktu. Kahvaltısi çok basitti keyif almadık. Üstelik odalarda havlular kuru degildi. Tam nem var orada ama bu sorunu diğer hiç bir yerde yaşamadık. Misafir memnuniyeti gibi bir kaygıları yok o yüzden böyle bence. Erken rezervasyon ile başka yerlerde kalinabilir
Büşra Demirbaş
bir ay önceUzungöl güzergahımızda kalabileceğimiz bir öğretmenevi olması sebebiyle tercih ettik. Rezervasyon yaptıramadık dolu olduğu için ancak gece yarısı iptal var diyerek aradılar.2 kişi için 3 kişilik oda için 1350 tl fiyat ödedik(tek boş yer olduğunu sandık). Ancak odaya çıktığımızda önceki misafirlerden sonra temizlik yapılmamıştı. (Pis ve yataklar dağınıktı.) Gidip konuştuğumuzda bize başka bir oda verdiler. Mecbur olduğumuz için kaldık ancak verilen diğer odada da duşakabin kapısı kırıktı. Şampuan vs. Yoktu havlular pisti.
Tuba Özcan
geçen hafta içindeKaradeniz gezimizde en rahat ettiğimiz konaklama yeriydi.Çalışanlardan Havva ve Fatma ablaya cok tesekkur ederiz oldukca temiz bir yer reception da bulunan Hüseyin Yazici bey e ayrica tesekkur ederiz calisanlariyla cok ilgili ve misafirperverler .Maddi ve manevi olarak cok rahat edebileceginiz bir yer
PEHLÜL DEMİR rotasizyolum
11 ay önceBir gece için fena değil. Yer bulmak zor. Uzungöle giderken dönüşte kalmak için gittik. Serin havada uyulur burada. Uzungöle gidecekseniz en uygun yer. Kahvaltı vasat temizlik fena değil. Yemekhanede çalışan abla güleryüzlü pozitif. Fakat resepsiyondaki kişi pek yardımsever değil göbeğini kaşıya kaşıya sigarasını içe içe geliyor beyefendi. Ağzından kelpetenle laf alırsınız