Otel 36 Oda 86 Yatak Kapasitelidir.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Bulunur.
Odalarda Klima,Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Vardır.
Oda Servisi Hizmeti Bulunmaktadır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunmaktadır.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Bulunmaktadır.
Ücretsiz Otoparkı Vardır.
0-6 Yaş Konaklama Ücretsizdir.
7-11 Yaş Konaklama Kişi Başı 259 TL
Otele Giriş Saati: 14:00
Otel Çıkış Saati: 11:00
Ibrahim Kocaman
bir hafta önceOtel, II. Murat türbesinin olduğu yere çok yakın. Biraz yokuş ama imkanları çok iyi. Otoparkı mevcut. İçeride oda, yatak, çarşaf çok temiz. WC ve duş temizlikleri de çok güzel yapılmış. Kaldığımız odanın manzarası çok güzeldi. Kahvaltı çok doyurucu ve açık büfeydi. Yer zor bulunuyor ama yer bulursanız konaklamak için çok iyi bir otel.
Yakup Yiğit
bir hafta önce2 kişi 1500 tl ye kaldik eşimle normalde gittigim otellere nevresim takimi gotururum. Burda temizligi begendigim icin gerek duymadim. Sabah kahvaltisi tatmin ediciydi. Otopark sıkıntısı olmamasi guzel. Gezilecek yerlere cok yakın. Bi daha yolum bursaya düserse kesinlikle tekrar kalacagim. Sadece banyoyu bi yenileseler güzel olur
Nazlı Türkmen
3 hafta önceMerhabalar.Üç kişilik oda da bir gece için 1800 liraya kaldık.Biz bu gün Muradiye Uygulama Otelinden gayet memnun olarak ayrılacağız.Her şey için teşekkür ederim.Otel tam da fiyat= performans olarak eşit bir yer.Şirin bir bahçesi var ,belki üstü kapatılabilir ama çok da gerekli değil.Kedileri de çok tatlıydı otelin Genç kardeşlerin olumlu halleri bizi memnun etti ,umarım hayatları boyunca bu hallerini muhafaza etmeyi başarırlar,zira insanla uğraşmak zor iş. Hizmetten dolayı olumsuz yorum yapan arkadaşlar görüyorum,Az bir ücret ödeyip kişi başı onbeş bin alan otellerde ki hizmeti görmek isteyenler bu otelden memnun ayrılmaz elbette !!! Bazen El vicdan ama ya ! demek lazım.Otel de tek olumsuz durum müşterilerin odaların bitişik olduğunu unutmaları ya da otel kültürünü çok benimsememesi dolayısıyla odalarında aşırı gürültü yapmaları oldu. Ama bu durumun otelle alakası yok tabi.Buraya yazmamın nedeni tamamen müşteri olacak insanlara uyarı amaçlıdır 🫢 Ez cümle , Benim Bursa'ya tekrar gelmek icap ederse hiç düşünmeden kalmak için karar vereceğim bir mekan olacak sanırım.Tekrar teşekkür ederim, ☺️🇵🇸
erdal bana
4 hafta önceEn büyük gordugum problemi en başta yazayim. Klozet kapağı sabit durmuyor. Sırtına dusuyor. Tek elinle tutmak zorunda kalıyorsun. İdareye söylediğimde haberimiz var dediler. Sifonu çektikten sonra klozet kapağına yapisan pislikleri tutmak zorunda miyim ben? 4 kişilik bir odada kaldık. Yataklar eski ve yanyana. Odada bulunan buzdolabı kendini zor idare ediyor. Banyoda duşakabin olmadığı için her yer ıslanıyor. Sırf ucuz olduğu için kaldım. Birkaç yüz lira daha verip daha iyi yerde kalmak isterim. Artı tarafı klima ve nispeten çeşitli kahvaltısının olması.
Ali Özen
geçen hafta içindeYorucu şehir turundan sonra, rahat bir yatak, temiz oda, serin bir oda ve güler yüzlü huzmet için harija bir yer.Konumu , fiyatı ve hizmetiyle bir numara.Kesinlikle tavsiye ediyorum.