Trabzon Of Öğretmenevi ve ASO idaresi ve çalışanlar
olarak misafirlerimize daha temiz, daha rahat bir konaklama sağlamak adına odalarımızın boyası yapıldı, nevresimler değiştirildi, lavabo ve banyolar elden geçirildi ve kireç lekeleri temizlendi. Yorum yapan misafirlerimizin eleştirilerinden yola çıkarak olumsuzlukları gidermeye çalıştık. Gelenlere müşteri değil misafir olarak hizmet etmek bizim önceliğimizdir.
Bir Yıldızı Bile Hakketmiyor Gerçekten İçerisi Çok Pis Nevresimler Kırışık Yataklarda Kıl Tüy Dolu İnsan Arada Bir Yıkar Şunları. Koridorlar Tertemiz Keşke Odalarda Öyle Olsaydı. Çok Zor Durumda Kalmadıkça Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum Yakın Çevrede Daha Temiz Öğretmen Evleri Var
aile olarak gitmiştik 2de çocuk vardı aile odası diye söylemiştik oda aile odası değil 4 genç kalacak şekilde ayarlanmış bir oda kliması çalışıyor ve sıcak suyu vardı
Gezi amaçlı geldim Trabzona arkadaşımın tavsiyesi üzerine of öğretmenevin de konakladım . Müdür ve personeller gayet nazik yardımsever ve güler yüzlülerdi resepsiyonda ki bayan çok yardımcı oldu ilgileri için teşekkür ediyorum .Karadenize yolunuz düşerse konaklamanız için tavsiye ederim .
Özgün Öztürk
2 ay önceTrabzon Of Öğretmenevi ve ASO idaresi ve çalışanlar olarak misafirlerimize daha temiz, daha rahat bir konaklama sağlamak adına odalarımızın boyası yapıldı, nevresimler değiştirildi, lavabo ve banyolar elden geçirildi ve kireç lekeleri temizlendi. Yorum yapan misafirlerimizin eleştirilerinden yola çıkarak olumsuzlukları gidermeye çalıştık. Gelenlere müşteri değil misafir olarak hizmet etmek bizim önceliğimizdir.
Furkan Gun
8 ay önceBir Yıldızı Bile Hakketmiyor Gerçekten İçerisi Çok Pis Nevresimler Kırışık Yataklarda Kıl Tüy Dolu İnsan Arada Bir Yıkar Şunları. Koridorlar Tertemiz Keşke Odalarda Öyle Olsaydı. Çok Zor Durumda Kalmadıkça Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum Yakın Çevrede Daha Temiz Öğretmen Evleri Var
Elif Kartal
bir hafta önceTamamen hayal kırıklığı bir yer. Penceresiz oda şoku ve öyle bir odaya alınan para hiç haketmiyor. Mecbur kalmadıkça asla gitmeyin
serkan göksel
3 hafta önceaile olarak gitmiştik 2de çocuk vardı aile odası diye söylemiştik oda aile odası değil 4 genç kalacak şekilde ayarlanmış bir oda kliması çalışıyor ve sıcak suyu vardı
Sedat Nagaş
3 ay önceGezi amaçlı geldim Trabzona arkadaşımın tavsiyesi üzerine of öğretmenevin de konakladım . Müdür ve personeller gayet nazik yardımsever ve güler yüzlülerdi resepsiyonda ki bayan çok yardımcı oldu ilgileri için teşekkür ediyorum .Karadenize yolunuz düşerse konaklamanız için tavsiye ederim .