Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunur.
7/24 Sıcak Su Vardır.
Odalarda Klima Mevcuttur.
Of Öğretmenevi 10 Oda ve 32 Yatak ile Hizmet Vermektedir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Kişi Başı Fiyatı

 • Kamu Görevlisi

  Kahvaltı Dahil Değildir.

  ₺ 140,00
 • Sivil / Misafir

  Kahvaltı Dahil Değildir.

  ₺ 160,00

Google Yorumları

2,9
39 inceleme
 • Özgün Öztürk
  Özgün Öztürk
  bir ay önce

  Trabzon Of Öğretmenevi ve ASO idaresi ve çalışanlar olarak misafirlerimize daha temiz, daha rahat bir konaklama sağlamak adına odalarımızın boyası yapıldı, nevresimler değiştirildi, lavabo ve banyolar elden geçirildi ve kireç lekeleri temizlendi. Yorum yapan misafirlerimizin eleştirilerinden yola çıkarak olumsuzlukları gidermeye çalıştık. Gelenlere müşteri değil misafir olarak hizmet etmek bizim önceliğimizdir.

 • Furkan Gun
  Furkan Gun
  6 ay önce

  Bir Yıldızı Bile Hakketmiyor Gerçekten İçerisi Çok Pis Nevresimler Kırışık Yataklarda Kıl Tüy Dolu İnsan Arada Bir Yıkar Şunları. Koridorlar Tertemiz Keşke Odalarda Öyle Olsaydı. Çok Zor Durumda Kalmadıkça Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum Yakın Çevrede Daha Temiz Öğretmen Evleri Var

 • Sedat Nagaş
  Sedat Nagaş
  bir ay önce

  Gezi amaçlı geldim Trabzona arkadaşımın tavsiyesi üzerine of öğretmenevin de konakladım . Müdür ve personeller gayet nazik yardımsever ve güler yüzlülerdi resepsiyonda ki bayan çok yardımcı oldu ilgileri için teşekkür ediyorum .Karadenize yolunuz düşerse konaklamanız için tavsiye ederim .

 • Arif
  Arif
  bir ay önce

  Küçük ama şirin bir yer.Gayet temiz personel ilgili.Fiyat olarak uygun bir yer.Geçiş noktanızda kalınabilecek rahat edebileceğiniz bir yer.

 • Hakkı Bayram
  Hakkı Bayram
  4 ay önce

  Küçük ama konaklamak için temiz ve kendinizi yabancı hissettirmeyen bir kurum. Müdür, müdür yardımcısı ve personel ilgili ve güler yüzlü. Bana müşteri değil misafir gibi davrandığınız için teşekkürler.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik