Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunur.
7/24 Sıcak Su Vardır.
Odalarda Klima Mevcuttur.
Of Öğretmenevi 10 Oda ve 32 Yatak ile Hizmet Vermektedir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Kişi Başı Fiyatı

 • Kamu Görevlisi

  Kahvaltı Dahil Değildir.

  ₺ 140,00
 • Sivil / Misafir

  Kahvaltı Dahil Değildir.

  ₺ 160,00

Google Yorumları

2,2
24 inceleme
 • Muhammet Emin Duman
  Muhammet Emin Duman
  bir ay önce

  Merhabalar. Bir düğüne davetli olarak geleceğim diye arkadaşımın "turist sezonu" diye önceden yer ayırt demesiyle neredeyse 1 ay öncesinden rezervasyon yaptırdım. Hatta bana gelmeden bir kaçgün önce yine haber edin dediler haber ettim. Tam geldiğim gün havalimanında of öğretmen evinden arandım. Yok neymiş sizi iki kişilik odaya vermişiz 2 kişilik para ödeyeceksiniz ve yoğunluktan dolayı eğer istemezseniz hemen başkası alacak diye söylediler. Nasıl ki ben size geleceğimi tekrar teyit etmek için haber veriyorsam sizde bana aynı şekilde davranmalısınız. 2 kişilik para ödetmek nedir. Şükür zamlı haliyle almadılar. İyilik ettiler işte. Sağolsunlar. Düğünü olan arkadaş benle de ilgilenemez kendi yoğunluğuyla. Dışarıda kalacaktım ödemeseydim. Bu hoş birşey değil. Tek kişi ödeseydim zamlı ödeseydim daha az öderdim. Ayıp. Yöre için kötü bir algı oluşturuyorlar. Araplar kadar saygı haketmiyoruz.

 • Fatma Alkan
  Fatma Alkan
  3 hafta önce

  2 yıldızı da haketmiyor. bu iki yıldızı çalışanlar için veriyorum. Bu güne kadar gördüğüm en pis en kötü en pahalı öğretmen eviydi diyebilirim. Girdik oda banyo perişandı. Görevliye söyledik temizlikten sorumlu bayanı çağırıp tekrar temizletti. Yapıcı anlayışlı biriydi resepsiyondaki beyefendi. Ama bina o kadar kötü eski ki temizlensede birşey değişmiyor. Yine biz bir gece ile kurtardık. Çalışanların Allâh yardımcısı olsun. Ama hiç yakışmadı Trabzon'a böyle bir öğretmen evi.

 • ibrhm krdmr
  ibrhm krdmr
  bir ay önce

  Tadilat yapmışlar ama eski olduğu belli. Odaların pencereleri salona açılıyor ama klima var zaten dert değil. Daha temiz olabilir, çalışanlar ilgili, kahvaltı yok. Biz gezerken geceyi geçirme amaçlı kaldık otel konforu bekleyern dört beş kat fazla ödeyip otelde kalabilir. TV var buzdolabı var, soğuk su var. Sahil kenarı hemen ulaşım kolay.

 • Kürşat Samet Karakaş
  Kürşat Samet Karakaş
  bir hafta önce

  Sokakta kalmayacaksanız burayı tercih etmeyin. Of gibi bir yere hiç yakışmayan bir konaklama yeri. Odalar, havlu, yatak hepsi pis.

 • emin doğan
  emin doğan
  2 ay önce

  Lobideki oda üzerinden yorum yapacağım ; bu odanın fiyatı diğerlerinin yarısı kadar olmalı mescitle bitişik ve küçük tek penceresi mescide açılıyor.. Yatak kaldığım öğretmen evlerindeki yatakların en dandiği gece boyu döndük durduk.. ayrıca tuvaletinin yanı ortak lavabo tüm ses içeri dışarı duyuluyor.. bu oda iki kişilik gecede 400 lira vermeye uygun değil yakındaki Kalkandere ogretmen evi daha kullanışlı

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik