Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır.: 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur. Vezirköprü Öğretmenevi 11 Oda ve 29 Yatak ile Hizmet Vermektedir.
Yeni yapılmış inanılmaz konforlu ve çok güzel rabim devlete zeval vermesin devletimiz var olsun bir turan kaya sayesinde meşhur olan vezir köprü aslında semaveri ilede ünlü Şahinler kanyonun ilede ünlü
Batı Karadeniz tarafına seyahat ederken akşam yemeği işin durduk.Bütçe dostu ve çok lezzetli yemekler yedik.Çalışanları(öğrenci evlatlarımız) oldukça güler yüzlü ve ilgili.Hitap konusunda örnek teşkil etmeliler.Yemekler mutfak asansörü ile direkt restorant kısmına geliyor.Hamburgerleri ev yapımı(müdür beyden öğrendik).Sütlacı gayet lezzetli ve uygun fiyatlı.Yemek sonrası teşekkür etmek için Hasan Dursun hocamı odasında ziyaret ettik.Kendisi bizi memnuniyetle karşıladı ve kurumla ilgili değerli bilgiler verdi.Kahvesini de içip yolumuza devam ettik.Konaklama ve yeme-içme maksatlı düşünüldüğünde gönül rahatlıkla ile tercih edilebilir.
Bir gece konaklama için tercih ettik ama kaldığımız bir çok öğretmenevi hatta otelden daha güzel bir yer. Temiz ve rahat bir oda, güler yüzlü ve güzel bir hizmetle ağırlandik. Odalarda klima olması büyük rahatlık. Çalışan ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz
Harika bir yer. 5 yıldızlı otelden hiç bir farkı yok. Çok rahat ettik. Ayrıca çalışanlar da çok ilgili ve güler yuzluyduler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.
Konumu, temizliği, yemekleri, fiyatları, çalışanları ile olması gereken bir öğretmenevi örneğidir. Burayı gördükten sonra diğer öğretmenevleri adeta öğretmenler gitmesin diye yapılmış düşüncesindeyim.
Cengiz AVCI
bir ay önceYeni yapılmış inanılmaz konforlu ve çok güzel rabim devlete zeval vermesin devletimiz var olsun bir turan kaya sayesinde meşhur olan vezir köprü aslında semaveri ilede ünlü Şahinler kanyonun ilede ünlü
mehmet sahin
bir hafta önceBatı Karadeniz tarafına seyahat ederken akşam yemeği işin durduk.Bütçe dostu ve çok lezzetli yemekler yedik.Çalışanları(öğrenci evlatlarımız) oldukça güler yüzlü ve ilgili.Hitap konusunda örnek teşkil etmeliler.Yemekler mutfak asansörü ile direkt restorant kısmına geliyor.Hamburgerleri ev yapımı(müdür beyden öğrendik).Sütlacı gayet lezzetli ve uygun fiyatlı.Yemek sonrası teşekkür etmek için Hasan Dursun hocamı odasında ziyaret ettik.Kendisi bizi memnuniyetle karşıladı ve kurumla ilgili değerli bilgiler verdi.Kahvesini de içip yolumuza devam ettik.Konaklama ve yeme-içme maksatlı düşünüldüğünde gönül rahatlıkla ile tercih edilebilir.
Duygu Horasan
geçen hafta içindeBir gece konaklama için tercih ettik ama kaldığımız bir çok öğretmenevi hatta otelden daha güzel bir yer. Temiz ve rahat bir oda, güler yüzlü ve güzel bir hizmetle ağırlandik. Odalarda klima olması büyük rahatlık. Çalışan ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz
Evrim Akbulut
bir hafta önceHarika bir yer. 5 yıldızlı otelden hiç bir farkı yok. Çok rahat ettik. Ayrıca çalışanlar da çok ilgili ve güler yuzluyduler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.
Ayşe Turhan
geçen hafta içindeKonumu, temizliği, yemekleri, fiyatları, çalışanları ile olması gereken bir öğretmenevi örneğidir. Burayı gördükten sonra diğer öğretmenevleri adeta öğretmenler gitmesin diye yapılmış düşüncesindeyim.