37 Oda Ve 84 Yatak Kapasitesi Bulunmaktadır.
Odalarda televizyon, minibar, klima, saç kurutma makinesi, şampuan ve sıcak su bulunmaktadır.
Otopark, Restoran, Çay Bahçesi, Konferans Salonu, Çok Amaçlı Salon Ve Kapalı Düğün Salonu Bulunmaktadır.
0-4 Yaş Arası Ücret Alınmamaktadır.
5-8 Yaş Arası Yatak Verilmesi Durumunda Yatak Ücretinin Yarısı Alınmaktadır.
9 Yaş Ve Üzeri Tam Ücret Alınır.
mehmet yıldırım
geçen hafta içindeBina bayağı yıpranmış,odaların (özellikle banyo) temizliğinde vasatının altında kaldılar,ama sahile olan yakınlığı ile iyi bir puanı hak ediyor, resepsiyona 20 Temmuz akşamı bakan arkadaşa(Erkek olan) ve yemekhaneye bakan ablalara yaklaşımları için çok teşekkür ediyorum. 21 Temmuz akşamı görev yapan resepsiyon görevlisi (bayan) telefonla konuşmaktan herhangi bir hizmet yapamadığı için onu değerlendiremiyoruz.
Selvi VURAL
2 hafta önceKonum, çalışanlar, genel temizlik adına ortalamanın üstünde diyebilirim. Burası bir kamu kurumu olduğundan lüks beklentisi duymak açıkçası çok doğru olmazdı. Yorumlarda söylendiği gibi gittiğinizde pişmanlık duyacağınız kadar kötü bir yer değil. Üstelik çalışanların yakınlığı, ilgisi ve sıcaklığı çok hoşumuza gitti. Hepsi çok iyi size yardımcı olabilmek adına herşeyi yapabilirler. Ayrıca sıcaklığı, içtenliği, neşesi ve sohbetiyle çok kıymetli İlknur ablamız seni çok sevdik ve tanıdığımıza çok memnun olduk… Kuruma değer katan çalışanlarıdır, eksik olmayın🫶🌸 Bizi bu güzel insanlarla karşılaştırdığı ve buluşturduğu için yönetime de teşekkürler
Fatih Genç
bir hafta önceBurada tek iyi olan şey Rize de olması onun dışında eski bina mobilyalar yataklar çok eski, yamuk duruyor yatak. Temizlik konusunda sıkıntı var. Bizden önceki kişinin kullanılmış havluları dolapta duruyordu. Bir daha gelirsem tercih etmem. Komple her açıdan yenilenmesi gerekiyor birde siz gelmeden online ödeme yaparak odayı alıyorsunuz görmeden.
ŞİİRHANEM
bir hafta önceHayatımda gördüğüm en kötü öğretmeneviydi askeriye koğuşundan bir farkı yok
3S
geçen hafta içindeTV var açılmıyor, kirler havada uçuşuyor, kapının kilidi bozuk, rutubetli, wifi yok, sadece kliması ve buzdolabı çalışıyor o kadar. Sakın ola... Asla tavsiye etmiyorum. En kötü pansiyon, otel buradan iyidir.