Otelde 26 Standart Tip Oda 4 Suit Tip Oda Bulunmaktadır.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur
Odalarda Klima (Suit Oda),Uydu Yayınlı TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar Buzdolabı Bulunmaktadır.
Oda Servisi Hizmeti Vardır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Vardır.
Bahçesinde Çay Bahçesi Oturma Alanları Vardır.
Otoparkı Vardır.
0-6 Yaş Ücretsizdir.
7 Yaş Üzeri Çocuklardan (6-12) Yaş 150 TL’dir.
Şeyma Nil
bir hafta önceFiyatı kahvaltı dahil çok uygundu. Odamız temizdi. Kahvaltı güzel ve özenle hazırlanmıştı. Resepsiyondaki çocuk iletişime açık ve nazikti. Otopark sorunu yok. İnternet bağlantısı var. Odalarda dondurucu, tv, klima var. Sıcak suyu var. Oldukça kuvvetli akıyor. Banyoda Saç kurutma makinesi vardı ama çalışmıyordu. Havlular temiz ve yumuşak. Sadece banyo köşeleri kirli ve banyonun gider kapağı çıkmıştı. Teşekkür ederiz. Not; Yakınında düğün salonu var. Düğünde vardı ama bize gürültü gelmedi.
Aysu Telsiz
bir ay önceKurban Bayramında ailemle eşim ve 2 çocuğumla 3 gece kaldık. Yorumlar kötü diye tereddüt ettim aslında ama personel ilgili, nazik, öğrenciler güler yüzlü, yardımcı, nazik, daha ne isteniyor bilemiyorum. Malum uygulama oteli ve bina eski buna personel ne yapsın, temizlik yapsalar da eski olduğu için göstermiyor. Yataklar yeni ve çok rahat, temiz, havlular yumuşak temiz, kahvaltı çok başarılı idi. Pek çok lüks otelde büyük cam çay bardağı bulamazsınız. Haksızlık etmemek gerek. Teşekkür ediyorum kolay gelsin
harun alabay
2 ay önce3 gece kaldık Temizlik adına hiç birşey aramayın, temizlik sıfır. Kahvaltı iyiydi başarılıydı, Çalışan öğrenci arkadaşlar güler yüzlü fakat müdüründe iş yok, kaba saba sadece karnını doyuruyor. Sıfır denetim. Odalardaki temizlik hiç yok ve akan damlayan kırık dökük musluklar vb. Temizlik açısından Tavsiye etmiyorum, otopark sorunu yok
gülümser alabay
2 ay önceGecen hafta 3 gece konakladık. Resepsiyon dakiler iyi ve güler yüzlü. Yemekhane şefi hanımefendi ve öğrenciler ilgililer. Kedilerle çocuklar çok eğlendiler. Ama oda temizliği çok berbat. Odayı boşaltanların havlularını çarşaflarını yere atıp öyle topluyorlar uzun süre sonra. Müdürü olan çok kilolu bey saat 9 da sadece karın doyurmaya geliyor anlaşılan. Çocuklara su getir, onu getir bunu getir çabuk deyip sürekli emirler verip azarlıyor herkesi. Ama görülen o ki hiç denetim yapmıyor. Oteli geliştirmeye çalışmıyor. Kısacası müdürü hemen değiştirmeliler yoksa orası değişmez.
Begüm Kılıç
3 ay önceOdalar çok kirli. Odadaki ‘kıyafet’ dolabımızdan küflenmiş maydanoz çıktı. Odaları öğrenciler temizliyor olabilir, bugüne kadar bunun denetlemesi hiçmi yapılmadı? Yerlerde yumak halinde tozlar birikmiş. Aynada lekeler var. Kahvaltı vasatın altında. Kişi başı 750₺ para ödedik. Başka şehirlerin uygulama otelinde de kaldım. Bu kadar kirli bir uygulama oteli görmedim.