Antalya Öğretmenevi 78 Oda ve 185 Yatak İle Hizmet Vermektedir.
Odalarda Televizyon, Mini Bar Vardır. Ücretsiz Otopark Bulunmaktadır. Odalarda Klima Mevcuttur. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Bulunur.
Odalar çok ferah ve pırıl pırıl...Temizlik gayet iyi. Yol üzeri bir konumda bu yüzden biraz gürültü olabiliyor. Kış aylarında yer bulmak mümkün ama yaz aylarında asla yer bulamayacağınız bir işletmedir.
2024 Temmuz da konakladım Hayret ettim böyle bir tesise. Odalar wc ler tertemiz. Eşyalar yeni. Personel işini titizlikle yapıyor. Yemekler dış piyasaya göre normal sayılır. Havuz konaklayanlara ücretsiz. Ama dışarıdan gelenler olunca çok kalabalık oluyor. Havuz temiz. Ön yol odaları ses aldığı için arka tercih ettim. Bu fiyata bu hizmet beni şaşırttı. Çoğu otelde bu performans yok. Antalya’da bundan sonra gözüm kapalı gideceğim yer.
Farklı yıllarda birkaç günlük konaklama için gelmiştik. Bu yıl geldiğimizde tam kapasite doluydu fakat yine iyi hizmet ve temizliklerinden taviz vermediler, çalışanları tebrik ederim.Restaurantı ise hem uygun hem de porsiyonları baya fazla.
İlk kez bir öğretmenevinde kalıyorum. Tatilde konaklama amacı ile geldik. Öncelikle online rezervasyon yapıp ödedik bu kısım kolaydı. Antalya otogarından ulaşım oldukça kolay. Odada balkon, klima ve mini buz dolabı var. Askının bile düşünülmüş olduğu bir dolap var. Nevresimler havlular hepsi çok temizdi. Odaya her gün temizlik için görevliler geliyor. Kahvaltı fiyata dahil ve açık büfe. Çeşit çok, taze ve lezzetliydi. Çalışanlar da oldukça güler yüzlü. Konyalati plajına ise tek otobus ile 10 dakikada gidiyorsunuz. Teşekkürler.
kursat atcı
4 ay önceOdalar çok ferah ve pırıl pırıl...Temizlik gayet iyi. Yol üzeri bir konumda bu yüzden biraz gürültü olabiliyor. Kış aylarında yer bulmak mümkün ama yaz aylarında asla yer bulamayacağınız bir işletmedir.
onur ÖZNALBANT
bir hafta önce2024 Temmuz da konakladım Hayret ettim böyle bir tesise. Odalar wc ler tertemiz. Eşyalar yeni. Personel işini titizlikle yapıyor. Yemekler dış piyasaya göre normal sayılır. Havuz konaklayanlara ücretsiz. Ama dışarıdan gelenler olunca çok kalabalık oluyor. Havuz temiz. Ön yol odaları ses aldığı için arka tercih ettim. Bu fiyata bu hizmet beni şaşırttı. Çoğu otelde bu performans yok. Antalya’da bundan sonra gözüm kapalı gideceğim yer.
Seyda Tan
4 ay önceTemizlik ve tertip gayet iyi,acik bufe kahvalti herkese hitap ediyor ve fresh. Odalardan sabah manzarasi ise gorulmeye deger
Yunus Emre Keleşoğlu
bir yıl önceFarklı yıllarda birkaç günlük konaklama için gelmiştik. Bu yıl geldiğimizde tam kapasite doluydu fakat yine iyi hizmet ve temizliklerinden taviz vermediler, çalışanları tebrik ederim.Restaurantı ise hem uygun hem de porsiyonları baya fazla.
Zeynep Doğan
2 hafta önceİlk kez bir öğretmenevinde kalıyorum. Tatilde konaklama amacı ile geldik. Öncelikle online rezervasyon yapıp ödedik bu kısım kolaydı. Antalya otogarından ulaşım oldukça kolay. Odada balkon, klima ve mini buz dolabı var. Askının bile düşünülmüş olduğu bir dolap var. Nevresimler havlular hepsi çok temizdi. Odaya her gün temizlik için görevliler geliyor. Kahvaltı fiyata dahil ve açık büfe. Çeşit çok, taze ve lezzetliydi. Çalışanlar da oldukça güler yüzlü. Konyalati plajına ise tek otobus ile 10 dakikada gidiyorsunuz. Teşekkürler.