Cankurtaran Öğretmenevi 22 Oda ve 52 Yatak ile Hizmet Vermektedir. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur.
Burada mayıs ayında maalesef parasını baştan ödediğimiz için 5 gece kaldık. Bu 5 gece de 3 oda değiştirdik. Çünkü planlamaları öyle yapılmış. Resepsiyonda aynı dertten muzdarip odası 2 günde 1 değiştirilen farklı misafirlerde vardı. Asıl sorun kapı kolları tokmak ve çalışmıyor. Gece 3 4 saatlerinde paaat çaaat diğer odalar kapı kapatmaya çalışıyor. Temizlik yapılsa bile kendini göstermiyor banyolarda iğrenç duş perdeleri var, saç kurutma makineleri çalışmıyor, kahvaltı tabağı çok yetersiz, paketli pınar labne bal tereyağı kahvaltı tabağı dediğim de. Asansör yok bebekli bir aile olarak çok zorlandık. Konumu iyi diye kendinizi rezil etmeyin.
Çok güzel bir konumda Fakat o kadar bakımsız kirli odalar yemek yenilecek yer denize bakıyor ama hemen önce baktığınız yer toprak saksı yerine çöplük yan tarafına bir çiçek bile eklememiş odalardaki banyo olmayan banyo ile ilgili hizmet ile ilgili konuşmayacağım bile
6 kişi kahvaltı için geldik. Hem yiyecekler hem servis gerçekten harikaydı. Alev Hanım bizimle son derece nazik ilgilendi. Hasan Bey’e de ayrıca teşekkür ediyoruz.
MEB personeli olarak Temmuz ayında ailecek 4 gece konakladık.Konum olarak deniz kenarı güzel bir mekan.Gezilecek yerlere(Sultanahmet,ayasofya,topkapı) çok yakın.Personel arkadaşlar cana yakın ve ilgililer.Restaurantı ve yemekleri lezzetli,fiyatları uygun.Kendilerine teşekkür ediyorum.
Konum haricinde herşey berbat
Odalara dekor yapmışlar LED ışık koymuşlar .keşke koymasalarmis duvardaki tozlar igrençti resimlere bakınca anlayacaksınız .oda temizliği berbattı.Asansor yok eski bina .kahvaltı derseniz kötünün iyisi gibi .Bir devlet kurumunun bu denli bakımsız olmasi üzücü gerçekten.
ulku dagdelen
bir ay önceBurada mayıs ayında maalesef parasını baştan ödediğimiz için 5 gece kaldık. Bu 5 gece de 3 oda değiştirdik. Çünkü planlamaları öyle yapılmış. Resepsiyonda aynı dertten muzdarip odası 2 günde 1 değiştirilen farklı misafirlerde vardı. Asıl sorun kapı kolları tokmak ve çalışmıyor. Gece 3 4 saatlerinde paaat çaaat diğer odalar kapı kapatmaya çalışıyor. Temizlik yapılsa bile kendini göstermiyor banyolarda iğrenç duş perdeleri var, saç kurutma makineleri çalışmıyor, kahvaltı tabağı çok yetersiz, paketli pınar labne bal tereyağı kahvaltı tabağı dediğim de. Asansör yok bebekli bir aile olarak çok zorlandık. Konumu iyi diye kendinizi rezil etmeyin.
Gül Özlem TÜRK
geçen hafta içindeÇok güzel bir konumda Fakat o kadar bakımsız kirli odalar yemek yenilecek yer denize bakıyor ama hemen önce baktığınız yer toprak saksı yerine çöplük yan tarafına bir çiçek bile eklememiş odalardaki banyo olmayan banyo ile ilgili hizmet ile ilgili konuşmayacağım bile
Melek Turk Sivgin
geçen hafta içinde6 kişi kahvaltı için geldik. Hem yiyecekler hem servis gerçekten harikaydı. Alev Hanım bizimle son derece nazik ilgilendi. Hasan Bey’e de ayrıca teşekkür ediyoruz.
Mustafa Aydın Saygın
bir hafta önceMEB personeli olarak Temmuz ayında ailecek 4 gece konakladık.Konum olarak deniz kenarı güzel bir mekan.Gezilecek yerlere(Sultanahmet,ayasofya,topkapı) çok yakın.Personel arkadaşlar cana yakın ve ilgililer.Restaurantı ve yemekleri lezzetli,fiyatları uygun.Kendilerine teşekkür ediyorum.
ÖZGÜR İREM BAYSAL
bir hafta önceKonum haricinde herşey berbat Odalara dekor yapmışlar LED ışık koymuşlar .keşke koymasalarmis duvardaki tozlar igrençti resimlere bakınca anlayacaksınız .oda temizliği berbattı.Asansor yok eski bina .kahvaltı derseniz kötünün iyisi gibi .Bir devlet kurumunun bu denli bakımsız olmasi üzücü gerçekten.