Oturum Aç

24 Oda ve 68 Yatak Kapasitelidir.
Odalarda Televizyon, Mini Buzdolabı, Klima, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Şampuan ve Sıcak Su Bulunmaktadır.
Otopark, Kütüphane, Dinlenme Odası, Okuma Odası, Bay-Bayan Kuaförü, Restoran, Toplantı Salonu, Çok Amaçlı Salon Ve Açık Düğün Salonu Bulunmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

2,9
504 inceleme
 • Volkan Bollu
  Volkan Bollu
  4 ay önce

  Bu kadar rezil bir kamu misafirhanesi olamaz. Biz aradık oda yok dediler. Tanıdık birileri aradı oda bulundu. Gittiğimizde de boş odalarının çok olduğunu söylediler. Fiyatları belki komisyon tarafından belirleniyordur ama o odaya kişi başı 2024 Şubat ayı için 750 TL istediler. Fotoğraflara bakarsanız, yorumu size bırakıyorum.

 • Özge Karaca
  Özge Karaca
  bir ay önce

  Yeni atamam olması nedeniyle ev arama sürecinde 10 gün kadar kaldım. Yorumları okuyunca çok korkmuştum pis ve aşırı bakımsız bir yer bekliyordum. Odaya çıktığımda tertemiz bir banyo ve odayla karşılaştım. Bina eski olması nedeniyle duvarları dökülüyor ki bu doğal. Onun dışında çalışanlar çok yardımcı oldular bana. Burda yazan pis, kötü vb. Yorumları asla hak etmeyen bir yer.

 • hs kaya
  hs kaya
  2 ay önce

  Nisan ayında 1 gece konakladık. Resepsiyondaki arkadaş gayet ilgili ve yardımcı idi. Ancak öğretmenevi çok eski ve yıpranmıştı. Odalar yeterli genişlikte. Ancak camlar pimapen olmadığı için dışarı caddenin sesi tamamen içerideydi. Gece uyumamıza engel oldu. Tek iyi taraf, tuvalet ve banyonun yeni ve tertemiz olması idi. Biz oda+kahvaltı için kamu personeli olarak kişi başı 750₺ ödedik. Kahvaltı zayıftı. Biraz çeşitlendirilebilir. Otopark sorunu yok. Yakınlarda yeme içme için yerler ve bir alışveriş merkezi var.

 • Serdar Uzun
  Serdar Uzun
  4 ay önce

  Bakımsız, yanmayan kalorifer, gürültüsünden uyuyamadığımız klima, bu devirde halen elk şohben kullanımı, kaplaması kalkmış kapılar sıvası düşmüş duvarlar vs. Olumsuz bir sürü şey. Resepsiyon da duran genç arkadaşında nezaketsizliği kabalığı vs de cabası. Kötü bir deneyim oldu bizim için. Bu devirde böyle bir kurum işletmesi yakışmamış.

 • erciyes boza
  erciyes boza
  2 ay önce

  Milli eğitim bakanlığının tüm öğretmen evlerine el atmalı öğretmenler sahipsiz galiba resmen dökülüyor öğretmen evi koridorlar kokuyor sadece olumlu yönü resepsiyondakilet nazik 4 kişi 2000 tl ödedik banyo yapmaya bile tiksindim

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik