Oturum Aç

24 Oda ve 68 Yatak Kapasitelidir.
Odalarda Televizyon, Mini Buzdolabı, Klima, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Şampuan ve Sıcak Su Bulunmaktadır.
Otopark, Kütüphane, Dinlenme Odası, Okuma Odası, Bay-Bayan Kuaförü, Restoran, Toplantı Salonu, Çok Amaçlı Salon Ve Açık Düğün Salonu Bulunmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

2,9
490 inceleme
 • Cemile Cayli
  Cemile Cayli
  bir hafta önce

  Bina eski, klimalar doğru düzgün çalışmıyor, kamu personeli kişi başı gecesi 500 tl , önceden arayarak rezervasyon yaptık oraya gittik böyle bi rezervasyon yok dendi. Resepsiyonda bi beyfendi sanki bedava kalmaya gelmişiz gibi tersledi. Mecbur değilseniz gitmeyin. Kahvaltı sıfır. Odalar, hijyen sıfır.

 • Busenur doğan
  Busenur doğan
  4 hafta önce

  Acilen binanın yenilenmesi gerekiyor. Duvarda ve binada sıva çatlakları var. Odalar yenilenmişe benziyor ama bina çok eski. Temizlik konusunda sorun var. Pike ve yastıklar kirli ve sararmıştı. Kahvaltı çok basitti. 250 TL öğretmen ücreti.

 • mustafa aktı
  mustafa aktı
  3 ay önce

  Kişi başı 400 lira verip karşılaşacağınız kahvaltı bu bu paraya 100 ekleyip otelde kalın en iyisi. Televizyonu çalıştırmak için 2 kere aradıktan sonra anca gelip baktılar 4 kişilik odada balkona 1 tane sandalye koymuşlar ek bir tane rica ettik onu bile temin edemediler. Fiyatı performansına göre çok pahalı zorda kalınmadıkça kalınmaz.

 • taylan özgür kaya

  Odanın duvar sıvası dökülmüş, biraz bakımsız, kahvaltı çok sade 5-6 çeşit. Öğretmen kişi başı 250 TL. Konum çok iyi. AVM ve yemek mekanları yürüme mesafesi. Gürültü var cadde tarafında.

 • ygn İlkay
  ygn İlkay
  2 ay önce

  Çok eski bir bina, kahvaltı çeşidi çok az öğretmen 250 bu paraya ancak bu kadar olur.kamu 500 sivil 900 dediler bu paralar veriliyorsa kalınmaz.Cok bakımsız,asansör emanetti.Tek iyi olan şey kliması güzel calisiyordu.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik