Oturum Aç

Odalarda Televizyon,  Mini Bar Bulunmaktadır.
Odalarda Klima Mevcuttur.
7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır.
Samsun Öğretmenevi 59 Oda ve 126 Yatak ile Hizmet Vermektedir.
Ücretsiz Otopark Bulunur.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Tek Ve İki Kişilik Oda

 • Öğretmen

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 250,00
 • Kamu Personeli

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 350,00
 • Sivil

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 400,00

Double Oda

 • Öğretmen

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 500,00
 • Kamu Personeli

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 700,00
 • Sivil

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 800,00

Google Yorumları

3,8
2.972 inceleme
 • Süleymaniye meydanı

  Ev 22 katlı biz -68. Kattadayiz 28 Kasım 2024 tarihinde geldim Mohammed haşhaş ile gayet güzel

 • CİHAN ÖNEN
  CİHAN ÖNEN
  4 hafta önce

  Otoparkı olmaması büyük bir eksi. Odalarda klima olmaması extra bir eksi. Yaz günü gelecekseniz kuzey cepheden oda isteyin, zira odalarda sıcaktan uyunmuyor. Bir başka eksi ise giriş saatinin 14.00 olması. İnsanlar uzak yollardan geliyor. Odasına gidip üzerini değişip bir yarım saat dinlenmek ister. Saat 11.30 da geldik, çantalarımızla lobide kaldık, çantalarınızı kenara bırakın 14.00 de gelin diyor arkadaş. Ben çantamı ortalık yere neden bırakayım, belki değerli bir şey var, 11.30 dan 14.00 de kadar çantayla mı dolaşacağım. Park yeri yok araba uzakta çantaları arabaya mı taşıyacağım. Şu ana kadar kaldığım otel ve öğretmenlerinde giriş her zaman 10.00-10.30 olmuştur. Üstelik giriş 14.00 derken çıkış saatini 10.30 demek nedir. 23 saat bile olmuyor. 10.30 da çıkılan bir oda 14.00 kdar 3 saatte mi temizleniyor. Yani maalesef devlet kurumu hantallığı her halinden belli. Burası özel bir işletme olsa yukarıdaki eksiklikler hemence çözülürdü. Onun dışında merkezde olmsı, odaların banyoların temiz olması iyiydi. Seneye büyük ihtimal 2024 de Samsuna tekrar geleceğim. Bakalım değişen bir şey olcak mı

 • Aykut Gül
  Aykut Gül
  bir ay önce

  Oda güzeldi ve temizdi, kahvaltısı da açık büfe şeklinde gayet yeterliydi. Odamızda klima olmasını da isterdim

 • DNC
  DNC
  4 ay önce

  Mekan genel olarak güzel. Hizmetlerin çok hızlı olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında çevre alanları ve düzenlemeleri gayet iyi. Fiyatlar orta seviyede piyasa değerine göre. Temizlik anlamında başarılı. Deneyimlemek için tercih edilebilecek bir mekan. Ailenizle için de seçeneği bol olan bir mekan. Bolca çeşit var. Odalar konforlu. Temiz. Çalışanlar çok ilgili.

 • 7dak Doktor
  7dak Doktor
  bir ay önce

  İkinci bir yörem büfe vakası... Çok objektif bir şekilde yorumlayacağım. Oda eşyaları lükstü ve yeterliydi. Banyoda el sabunu sıvı sabun ve şampuan bulunuyordu ve odalar temizdi. En büyük sıkıntı KLİMA YOK!!! Klima olmadan uyumak çok zor. Hava sıcak ve odada doğal olarak sıcak terleye terleye zorla uyuyorsunuz. 2. Sıkıntı otoparkı yok. Arabayı park edecek yer bulana kadar canımız çıktı.3. Sıkıntı kahvaltı yetersiz. Peynir, ekmek, haşlanmış yumurta ve 2 3 tane mezeden başka sadece ufak bal tereyağı paketleri vardı. 19 Ağustos 2023te konakladım bu arada.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik