Asım ve Nurhan Kocabıyık Öğretmenevi 21 Oda ve 45 Yatak ile Hizmet Vermektedir. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur.
Mecbur kalmadıkça asla kalmanızı tavsiye etmiyorum. Özellikle banyo pis ve bakımsızdı. Güzelim mekan viraneye dönmüş.Pencere ve balkon kenarları uzun zamandır temizlenmemiş.Örümcek ağı kaplamış.Oda kısmen daha temizdi.
Bakımsız kalmış bir tesis. Arka tarafa bakan yerde kaldık. O taraf çöplük gibiydi. Banyo hiç hijyenik değil. Mecbur kalmadıkça asla kalmayınızı tavsiye etmiyorum.
Öğretmen evinde penceresi olmayan, ışığı yangın merdiveninden alan odaları müşteriyi bilgilendirmeden kiraya veriyorlar resepsiyon çalışanlarının bazıları çok kabalar, daha kibar olabilirer. Ancak kafeteryada çalışanları Nurcan Hanım ve Adanalı bayan çok kibar becerikli ve iyi insanlar. Çok güzel kahvaltılar ve yemekler hazırladılar onlara teşekkür ediyorum.
Denize sıfır bir öğretmen evi.Odalar temiz ve düzenli,denize bakan bir odada kaldık, biz çok beğendik.Kahvaltı güzel ama çocuklar için eklemeler yapılmalı.Kantin kısmında çalışan Nurcan Hanım ve Adanalı hemşerim Arzu Hanım çok güler yüzlü ve samimi insanlar,her konuda yardımcı oluyorlar.Bir daha ki İstanbul maceramızda kalacağımız yer belli 💐💐
Çok memnun kalacağınız müthiş bir yer plaja yakınlığından daha güzeli çalışanlarının ilgisi özellikle kafede görevli beyaz saçlı hanımefendinin ve fahriye evcene benzeyen hanımefendinin ilgisine sıcaklığına insanlığına ve neşelerine hayran kalacaksınız onlarla geçirdiğiniz süre terapi gibi geliyor iyiiki varsınız iyiki tanıdık sizi
Müyesser ¿
geçen hafta içindeMecbur kalmadıkça asla kalmanızı tavsiye etmiyorum. Özellikle banyo pis ve bakımsızdı. Güzelim mekan viraneye dönmüş.Pencere ve balkon kenarları uzun zamandır temizlenmemiş.Örümcek ağı kaplamış.Oda kısmen daha temizdi.
Nisa Nur Atmaca
geçen hafta içindeBakımsız kalmış bir tesis. Arka tarafa bakan yerde kaldık. O taraf çöplük gibiydi. Banyo hiç hijyenik değil. Mecbur kalmadıkça asla kalmayınızı tavsiye etmiyorum.
Arif Yalçın
bir ay önceÖğretmen evinde penceresi olmayan, ışığı yangın merdiveninden alan odaları müşteriyi bilgilendirmeden kiraya veriyorlar resepsiyon çalışanlarının bazıları çok kabalar, daha kibar olabilirer. Ancak kafeteryada çalışanları Nurcan Hanım ve Adanalı bayan çok kibar becerikli ve iyi insanlar. Çok güzel kahvaltılar ve yemekler hazırladılar onlara teşekkür ediyorum.
seher yılmaz
4 hafta önceDenize sıfır bir öğretmen evi.Odalar temiz ve düzenli,denize bakan bir odada kaldık, biz çok beğendik.Kahvaltı güzel ama çocuklar için eklemeler yapılmalı.Kantin kısmında çalışan Nurcan Hanım ve Adanalı hemşerim Arzu Hanım çok güler yüzlü ve samimi insanlar,her konuda yardımcı oluyorlar.Bir daha ki İstanbul maceramızda kalacağımız yer belli 💐💐
Emre Yıldız
3 hafta önceÇok memnun kalacağınız müthiş bir yer plaja yakınlığından daha güzeli çalışanlarının ilgisi özellikle kafede görevli beyaz saçlı hanımefendinin ve fahriye evcene benzeyen hanımefendinin ilgisine sıcaklığına insanlığına ve neşelerine hayran kalacaksınız onlarla geçirdiğiniz süre terapi gibi geliyor iyiiki varsınız iyiki tanıdık sizi