Tesis Toplamda 64 Oda 175 Yatak Kapasitesine Sahiptir.
2 Kişilik Oda, 3 Kişilik Oda ve Engelli Oda Seçenekleri Vardır.
Otel Genelinde Asansör, Bahçe, TV, Klima, Otopark, Video Gözetimi Olan Girişler Bulunur.
Odalarda Klima, Televizyon, Gardrop, Minibar Buzdolabı Bulunur.
Otel Genelinde 7/24 Sıcak Su Mevcuttur.
Ücretsiz Wi-Fi Mevcuttur.
Çay Bahçesi, Lokal, Lokanta ve Düğün Salonu ile Toplantı Salonu Vardır.
0-6 Yaş Ücretsizdir.
Şengül C.
geçen hafta içindeBu ikinci kalışım, konumu güzel hiç zorlanmadan buldum. Odanın fiziki imkanları biraz eski ama sorun olacak şekilde değil biz sorun etmedik her şey güzeldi. Özellikle resepsiyondaki görevliye teşekkür ederiz kibar ve ilgiliydi. Kahvaltı açık büfe ve çeşitleri gayet yeterli doyurucu, israfa gerek yok. Düğün nişan için birden fazla salonu varmış. Şık ve nezih bir yer. Kendimi evimde gibi hissettiğim bir yer.
Serhat07
geçen hafta içindeOdalar çok temiz değildi her yerde kıl tüy doluydu. Duş başlığı kırıktı.En önemli konu ise bizim icin, kahvaltıda daha önce kahvaltı yapan müşteriden kalan kahvaltıyi kediler masaya çıkıp yedi. Daha sonra görevli tabakları aldı. Başka müşteri gelip o masaya oturdu.hijyen benim için en önemli kriterdir. Kabul edebileceğim bir durum değildir.
Esra IRMAK
geçen hafta içindeGüzel yorumlara bakarak geldik fakat hayal kırıklığına uğradık bize verilen odada temizlenmiş olmasına rağmen yerde saç kılları vardı ve yatak kırıktı tekrar oda değiştirmek zorunda kaldık banyolar çok kirliydi ve odaya girince çok ağır bir koku vardı biz hiç memnun kalmadık maalesef
Cem Çaycoşar
2 hafta önceİlk gün kaldığımız resepsiyondaki gözlüklü kadın biraz gergin ve ceza çeliyomuş bir havası var.Kahvaltı gayet yeterli,bahçede de yapma tercihi var.Konumu güzel araçla ve yaya gidecek yerler mevcut.Zagnos Paşa Cami çok güzel mir mekan,orayı tavsiye ederim.
Fatma Selli
2 hafta önceBalıkesir Öğretmenevi otel gibi odalar güzel temiz... Sadece sanırım kaldığımız odada sigara içilmişti klimayı actıgımızda yogun bir sigara kokusu geliyordu... Bayram tatilinde değerlendirme fırsat bulduk... Kahvaltısı cok iyiydi yeşilliğinden sigara böreğine herşeye mevcuttu... Bahcede ve yeme imkanı sunuyordu... Cok memnun kaldık...Aile odası sectik çift kişilik yataga cocukla birlikte rahat bir sekilde yatma fırsatı bulduk... Asırı büyük bir yataktı.. Balkon imkanı olması da avantajdı.. Duşta şampuanın sabunun yanında duş jeli ve sac kremi düşünülmesi, iğne iplikten tutunda makyaj temizleyici bile düşünülmüştü.. Bence kalınması gereken yerlerden