Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır.:
7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır.
Odalarda Klima Mevcuttur.
Akşehir Öğretmenevi 86 Oda ile Hizmet Vermektedir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Suit Oda Tek Kişi

 • Kamu Personeli

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 450,00
 • Sivil

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 550,00

Suit Oda İki Kişi

 • Kamu Personeli

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 660,00
 • Sivil

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 800,00

Google Yorumları

4,1
1.825 inceleme
 • Deniz Kaya Tomrukçu
  Deniz Kaya Tomrukçu
  bir hafta önce

  Lobideki arkadaşları ilgisi ve alakası çok iyiydi, odalar ve banyo temizdi; teşekkür ederiz. Konum ve otopark açısından da çok rahattı.

 • Emre R.
  Emre R.
  bir yıl önce

  Önceden arayıp rezervasyon yaptık. Girişte hoş karşılandık. Kaldığımız oda Aile odasıydı. İki oda şeklindeydi. İlk oda giriş kısmından oluşuyordu tek kişilik yatak karşısında kanepe koltuk yuvarlak bir masa tv ve buzdolabı mevcuttu. Yatak odasında geniş bir yatak ve banyo wc bulunuyordu. Oda temizdi okula doğru bakıyordu. Kahvaltı temel gıdalardan oluşuyordu çeşit yoktu. Herhangi olumsuz durumla karşılaşmadık bir eksiklik hissetmedik. Kamu çalışanı değilim kahvaltı dahil 450 tl ödedik. Bu fiyata gayet normal.

 • Murat Coşkun
  Murat Coşkun
  8 ay önce

  Öğretmenevi konum olarak çok güzel bir yerde. Mevlana müzesine yakın bir konumda bulunuyor. Çok büyük bir bahçesi mevcut. Otopark konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Önceden yer ayırmanızı öneririm. Özellikle yazın çok kalabalık oluyor. Tatil dönüşü konakladık. Tatil güzergahı yol üzerinde olduğu için kalabalık. Genel olarak temiz. Odalar iki bölmeden oluşuyor. Gayet geniş odaları mevcut. Bina eskimeye başlasa da temizlik iyi olduğu için sıkıntı olmuyor. Bahçesinde oturulacak yer mevcut. Kahvaltı açık büfe. 14 çeşit ürün vardı. The teacher's house is in a very nice location. It is located close to the Mevlana Museum. It has a very large garden. You will not have a problem with parking. I recommend making a reservation in advance. It gets very crowded especially in summer. We stayed after vacation. It is crowded because the holiday route is on the road. Generally clean. The rooms consist of two sections. It has very large rooms. Although the building is getting old, it is not a problem because the cleaning is good. There is a place to sit in the garden. Breakfast is buffet. There were 14 kinds of products.

 • serkan Gümüş
  serkan Gümüş
  bir ay önce

  Odalarda yeterli sayıda terlik şampuan şu yok iki gece konaklamada sadece iki barsak şu bırakılmış talep etmenize rağmen verilmiyor odalar normal mekan sakin

 • Zeynep
  Zeynep
  bir yıl önce

  📌 Konum olarak şehire yakın okullarin içinde bulunan büyük bir öğretmenevi eğer Konya 'yı gezmek için gelmişseniz gelip kalabileceğiniz gun ortasında ise gezebileceğiniz güzel bir konaklama seçeneği. Kahvaltısı açık kahvaltıydı ama seçenek yok denilecek kadardı. Sadece genel kahvaltılıklar vardı ,yumurta börek patates vs bir şey yoktu. Odalarda ise yorganlar çarşaf geçirilmemiş haldeydi. Bunlar haricinde gözüme çarpan bir detay olmadı gerisine baktığımızda temiz tercih edilebilir bir yer 🛏🛋

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik