16 Oda ve 52 Yatak Kapasitelidir. Odalarda Televizyon, Mini Bar, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Şampuan ve Sıcak Su Bulunmaktadır. Otopark, Bay-Bayan Kuaförü, Restoran, Çok Amaçlı Salon Ve Açık Düğün Salonu Bulunmaktadır.
Birçok öğretmenevi gibi. Vasat. Bina olsun, içindeki eşyaları olsun, dökülüyor. Aslında bu görüntü bile öğretmenlerimize verilen değerin göstergesidir. Çocuklarımızı ve buna bağlı olarak da geleceğimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz böyle bir muameleyi hak etmiyor. En kısa zamanda tüm öğretmenevleri bakıma alınmalı. Fotoğraftaki boyası mahvolmuş duvar bir de idare katında, artık gerisini siz tahmin edin. Not: bir değil de iki yıldız vermemin tek sebebi, Samsun öğretmen evindeki gördüğümüz kötü muameleden sonra, buradaki resepsiyondaki arkadaşların olumlu tavırlarıdır.
Yataklar ve eşyalar eski. Pek bir beklentiniz olmasın. 1 geceyi geçirmek için kalacak bir seçenek. Kahvaltı dahil 50tl. Kahvaltıda pek bir çeşit yok ama yola çıkmadan bir şeyler atıştırılır. Fiyata göre bu kadar fazla bir beklentiniz olmasın en azından bedava internet ve klima çalışıyor. Oda klasik anahtarlı o nedenle elektrik içeride sürekli var mini dolapta birşeyler soğumaya bırakabilir veya eşyalarınızı şarz için bırakabilirsiniz. Ayrıca mekanın önünde araba koyulacak yerler de mevcut. Kahvaltı sabah erken başlıyor ve odadan çıkış saati en geç 10.00.Erken gelip yapacak bir şey bulamazsanız Nazilli girişindeki avmde vakit geçirebilirsiniz giyim mağazaları starbucks köfteci yusuf burger king vb mevcut. Bu kadar pis yer görmedim diyen yorumlar var ama ne kadar eşyalar eski tavanlar lekeli akmış olsa da temiz çarşaf yastık terlik şampuan tuvalet kağıdı sabun mevcuttu böcek vb de yoktu gece rahat geçirilebilir.
Hüseyin Battal
5 yıl önceGüler yüzlü, sıcakkanlı çalişanlari ile çok güzel bir bahçesi olan öğretmenevi. Tüm çalişanlara teşekkür ederim. ( Teacher hotel )
ÖZGÜR IŞIK
7 yıl önceBirçok öğretmenevi gibi. Vasat. Bina olsun, içindeki eşyaları olsun, dökülüyor. Aslında bu görüntü bile öğretmenlerimize verilen değerin göstergesidir. Çocuklarımızı ve buna bağlı olarak da geleceğimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz böyle bir muameleyi hak etmiyor. En kısa zamanda tüm öğretmenevleri bakıma alınmalı. Fotoğraftaki boyası mahvolmuş duvar bir de idare katında, artık gerisini siz tahmin edin. Not: bir değil de iki yıldız vermemin tek sebebi, Samsun öğretmen evindeki gördüğümüz kötü muameleden sonra, buradaki resepsiyondaki arkadaşların olumlu tavırlarıdır.
Amed tt
5 yıl önceYani öğretmenevlerine göre fazlasıyla geniş Ferah İdare eder temizlik fena değil ama bir daha gider miyim asla
Jimmy Neutron
4 yıl önceYataklar ve eşyalar eski. Pek bir beklentiniz olmasın. 1 geceyi geçirmek için kalacak bir seçenek. Kahvaltı dahil 50tl. Kahvaltıda pek bir çeşit yok ama yola çıkmadan bir şeyler atıştırılır. Fiyata göre bu kadar fazla bir beklentiniz olmasın en azından bedava internet ve klima çalışıyor. Oda klasik anahtarlı o nedenle elektrik içeride sürekli var mini dolapta birşeyler soğumaya bırakabilir veya eşyalarınızı şarz için bırakabilirsiniz. Ayrıca mekanın önünde araba koyulacak yerler de mevcut. Kahvaltı sabah erken başlıyor ve odadan çıkış saati en geç 10.00.Erken gelip yapacak bir şey bulamazsanız Nazilli girişindeki avmde vakit geçirebilirsiniz giyim mağazaları starbucks köfteci yusuf burger king vb mevcut. Bu kadar pis yer görmedim diyen yorumlar var ama ne kadar eşyalar eski tavanlar lekeli akmış olsa da temiz çarşaf yastık terlik şampuan tuvalet kağıdı sabun mevcuttu böcek vb de yoktu gece rahat geçirilebilir.
Vedat Tuğrul
bir ay önceNostaljide kaldı yok edildi