Oturum Aç

10 Oda Ve 28 Yatak Kapasitelidir.
Odalarda Televizyon, Mini Buzdolabı, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Şampuan Ve Sıcak Su Bulunmaktadır.
Otopark, Okuma Odası, Erkek Kuaförü, Restoran, Çay Bahçesi Ve Çok Amaçlı Salon Vardır.
0-3 Yaş Çocuklar Ücretsizdir.
4-6 Yaş Yarım Ücret Alınmaktadır.
Kahvaltı Fiyatlara Dahil Değildir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

1 Kişi Oda Fiyatı

 • 1 Kişi Oda Fiyatı

  Üye-Kamu Personeli 1000 TL

  ₺ 11.000,00

2 Kişi Oda Fiyatı

 • 2 Kişi Oda Fiyatı

  Üye-Kamu Personeli 1000 TL

  ₺ 1.100,00

3 Kişi Oda Fiyatı

 • 3 Kişi Oda Fiyatı

  Üye-Kamu Personeli 1500 TL

  ₺ 1.650,00

Google Yorumları

3,5
791 inceleme
 • Kubilay ERÇEL
  Kubilay ERÇEL
  bir ay önce

  Sorumsuz çalışanların olduğu soygun yapılan bir kurum... !!! 2 günlük rezervasyon istedik ödemenin tamamını yatırmadan rezervasyon yapmıyoruz dediler tamam dedik. 25-26 Temmuz 2023 e 2 kişilik 2 gün toplam 1600 yatırdık. Daha sonra iptal etmek için rezervasyondan 2 gün önce aradık telefona bakan yok 1 gün önce defalarca aradık telefon defalarca çaldı yine bakan yok 25 temmuz saat 16.30 sularında ancak ulaşabildik. 1 günlük ücreti iade etmiyoruz yönetmelik böyle denildi. Bilgilendirmeniz gerekiyor denildi... Vs. Vs Çalışanların işini düzgün yapmamasının sonucunda oda boşken ücreti alındı bizden

 • bora demirhan
  bora demirhan
  bir ay önce

  Yıl olmuş 2023 telefonla ulaşılmaya çalışıp defalarca aramama rağmen bir Allah’ın kulu da bu telefonu açalım demiyor. Madem telefona bakmayacaksınız online sisteme geçin bizde yer yok diye alternatiflere bakalım. Bakanlık karar aldı öğretmenlere ayrı kontenjan olacak diye ama biz adı ÖĞRETMENEVİolan yerde bırakın kalmayı resepsiyona ulaşamıyoruz. Sayın kurum müdürü lütfen bu yorumları dikkate alın.

 • Rukiye Sylmz
  Rukiye Sylmz
  bir ay önce

  Hayatımda gördüğüm en kötü öğretmenevi çalışanlar yattıkları yerden maaş alıyorlar.Telefonlara cevap vermedikleri için rezervasyonlar iptal edilmiyor.Parayı önceden aldıkları için iptal sırasında biz mağdur oluyoruz.Ücreti geri alamıyoruz ulaşamadığımızdan dolayı.Kesinlikle tavsiye etmiyorum çok sorumsuzlar.

 • Dursun dündar
  Dursun dündar
  2 ay önce

  Elemanlar iyi ve güleryüzlüydüler ancak bir öğretmen evi değil yatakhane hariç her yer ihale edilmiş. Bir mahalle kahvesinin ortasında buluyorsunuz kendinizi.Bir müdürü bile varmış ama bakımlı değil. Yaşam alanları ihalede sabah kahvaltısı yok. Edremite yakışmıyor.

 • E. C.
  E. C.
  4 ay önce

  Karşılama sıcaktı. 4 numaralı odada kaldık. Çarşaflar temizdi. Fiyat performans olarak çok başarılıydı. 200 lira verip 5 yıldızlı otel konforu bekleyenlere şaşırıyorum.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik