Otel 36 Oda 72 Yatak Kapasitelidir.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Klima,Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Vardır.
Oda Servisi Hizmeti Mevcuttur.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Vardır.
Otoparkı Mevcuttur.
TÜYAP Fuar Alanına Yakındır.
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yakınında Bulunmaktadır.
Fiyatlara Açık Büfe Kahvaltı Dahildir.
Asli Arslan
bir hafta önceGeçen kasım başı 3 gece kaldık. Her yönü ile memnun kaldık. Kahvaltı sı zaten bol çeşit hergün farklı sıcaklar börekler poğaça lar temiz ve lezzetli idi. Personel de gayet ilgili idi. Odalar geniş. Çok memnun kalmıştık. Aynı hizmeti alabileceğim izi düşünerek Samsun u. O. Gittik 1 ay önce tam bir hayal kırıklığı yaşadık. Girişte kayıt alan öğrenciler dışında yetkili görmedik zaten. Kahvaltı zaten öğrenci pansiyonunda bile daha olur. Samsun gibi bir şehre hiç yakıştıramadım... Diyarbakır a teşekkürler
Aslı Agil
bir hafta önceOdalar temiz değil. Çarşafların bizden önce kullanıldığını düşünüyorum kırış kırış sanki öyle bi düzeltmişler değiştirmeden gibi, inşallah yanılıyorumdur. Kapı kilidi bozuk kapı kitlenmiyor. Wc kapısı da kapanmıyor ve banyodan sürekli su sesi geliyor. Konumu da şehrin baya dışında. Odada Havlu asacak bir askı dahi yok. Klima çok sesli çalışıyor. Baya huylandım. Birdaha tercih etmem.
Ugur Yuzgec
bir ay önceOtelin en kötü yanı konumu. Havalimani ve otogara 30 40 dakika mesafesi var. Odalar geniş ve güzel ancak bakımsız. Balkonu sigara kokusundan açamadık. Yatak yanında yaylar çıkmıştı. Kahvaltısı beklentimizin üzerindeydi. Wifi hizmeti verilmiyor bu arada. Otoparkı mevcut. Asansörler her an bozulacak gibi duruyor. Sadece tost benzeri yiyecek veriliyor aşağıdaki büfede. Bence mutlaka restoranında paralı yemek olmalıydı.
Samet Yılmaz
bir ay önceDikkat edin sabah siz uyurken temizlik personeli odaya girebilir öyle bir huyları var sistemleri öyleymiş biz kahvaltıya indik aşağı odayı boşaltmadan o sırada özel eşyalarımız odadayken girip temizlik yapıldı herhangi bir temizlik talebimiz yokken kat görevlisi özür diliyor reception da ki iş ve turizm bilmeyen ukala arkadaş aksini iddia edip normal olduğunu söylüyor gitmeyin arkadaşlar yada sabah uyurken tek gözünüz ve kulağınız açık olsun kapıyı vururlar cevap alamazlarsa odaya dalarlar ona göre Bende Dedeman turizm mezunuyum yaşları kadar sektörün her bölümünde çalıştım yinede haklı çıkamadım ilk defa da böyle bı rezillik gördüm
ibrahim halil kilic
3 hafta önceKonum olarak şehir merkezinin biraz dışında. Odalar temizlik olarak maalesef kötüydü. Klima temizliği de yapılmamış. Klima toz üfluyordu. Ama kahvaltısını çok beğendim. Kahvalti çeşitliliği olarak şimdiye kadar kaldığım en iyi yerlerden biri diyebilirim.