Oturum Aç

Tesisin 8 Oda 18 Yatak Kapasitesi Vardır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Mini Buzdolabı,Televizyon, Klima Odalarda Mevcuttur.
Merkezi Bir Konumdadır.
Restaurantı ve Kafeteryası Vardır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,5
149 inceleme
  • A. Faruk UNAL
    A. Faruk UNAL
    bir yıl önce

    Puanı görünce ve yorumları okuyunca beklentilerimi düşürmüştüm ama fiyat/performans anlamında 5 yıldızı bile hakediyor. Bina eski, akşam iç aydınlatması iyi değil bu nedenle olumsuz önyargı oluyor olabilir. Odalar küçük ama temiz, klimalı, ayrıca personel çok ilgili herhangi bir eksik/hata söylediğinizde yardımcı oluyorlar. Bizimle Erhan Bey ilgilendi, teşekkürler. Wifi maalesef MEB ağına bağlı olduğu için yavaş ve kısıtlı. Biz kişi başı 100 TL ödedik, sivil için 120 TL.

  • Erhan Sabancı
    Erhan Sabancı
    bir ay önce

    115 tlye ne bekliyorsunuz bina zaten yeni bina degil evt dogru siz kahvalti olacak bina 5 yildizli olacak bornozlar tek kullanimlik terlikler kokulu sampuanla zaten bunlar olsa bina yeni olsa 115 degil 950 olur ama hemen ilk ogretmen evi ni ariyalim ucuz deyip hemen akliniza geliyor.ozman sartllar uygun degilse bakarsin oteller var kaliteli.orda kalirsin o kadar basit

  • Ugur çakırlı
    Ugur çakırlı
    bir yıl önce

    İzmire geçiş için günübirlik konakladık ama bu zamana kadar kaldığım en kotu ogretmenevlerinden biriydi. Odada ağır bir sigara kokusu var ve hiç havalanmamış. Bina cok eski ve yataklar çiçekli nevresim vardı. 2 yıldızı odadaki klima hakkediyor.

  • Yurdanur Culha Karabulut

    Çok kötü, banyoda duş alınacak yer yok, havasız, çok eski, gece 10 girip sabah erkenden çıktık.

  • Mustafa Bağırgan
    Mustafa Bağırgan
    bir yıl önce

    Bir gece yol üzeri olduğu için konakladık, geldiğime geleceğime pişman oldum. Temizlik sıfır odalar çok eski, sabah erken çıkmak istedik personel bulamadık dışarda gelmelerini bekledik. BİR DAHA BÖYLE BİR HATA YAPAR MIYIM. Asla !

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik