Oturum Aç

Otel 70 Yatak Kapasitesilidir.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Klima,Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Bulunmaktadır.
Oda Servisi Hizmeti Mevcuttur.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Vardır.
Otoparkı Mevcuttur.
0-6 Yaş Ücretsizdir.
6-12 Yaş Arası Kişi Başı 250 TL’dir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Standart Oda

 • Standart Oda

  Tek Kişi Kahvaltı Dahil

  ₺ 400,00

Standart Oda

 • Standart Oda

  İki Kişi Kahvaltı Dahil

  ₺ 700,00

Standart Oda

 • Standart Oda

  Üç Kişi Kahvaltı Dahil

  ₺ 1.000,00

Suit Oda

 • Suit Oda

  Tek Kişi Kahvaltı Dahil

  ₺ 500,00

Suit Oda

 • Suit Oda

  İki Kişi Kahvaltı Dahil

  ₺ 900,00

Suit Oda

 • Suit Oda

  Üç Kişi Kahvaltı Dahil

  ₺ 1.250,00

Suit Oda

 • Suit Oda

  Dört Kişi Kahvaltı Dahil

  ₺ 1.500,00

Suit Oda

 • Suit Oda

  Beş Kişi Kahvaltı Dahil

  ₺ 1.750,00

Google Yorumları

3,9
118 inceleme
 • emre yılmaz
  emre yılmaz
  2 hafta önce

  Tartışmasız gördüğüm en kötü misafirhane. Kaldığım en kötü pansiyondan bile kötüydü. Bu kötü hizmete rağmen fiyatlar antalya muğla'yı aratmıyor. Verdikleri hizmete göre fahiş bir fiyat. KLİMA BİLE YOK. Odalarda klimaların elektrik bağlantısı sökülmüş. Kumandaları kaldırılmış. Yazlık bir uygulama oteli klimasız nasıl olur saçmalık. Tavan lambiri olduğu için bütün sıcak içeriye basıyor. Kaldığımız oda çatı katı basık ve pisti. Banyo gideri çekmiyordu. Kahvaltı peynir zeytin gibi ürünlerden ibaretti. Patates kızartması bile ekstraymış. Tabaklar aynı şekilde pisti. Havuz varmış o da ekstra. Konaklama yaptığım hiçbir yerde havuzu için ekstra ücret istendiğini de görmedim. Bu paraya gidin Amasra'da, Antalya'da istediğiniz her yerde kalın buraya gelmenizi tavsiye etmiyorum. Buranın acilen denetlenmesi ve elden geçirilmesi gerekiyor bina ve personel olarak baştan aşağı. Kurum Cide'de turizme katkı değil zarar veriyor. Buradaki yöneticiler hakkında acilen müfettiş görevlendirilip inceleme yapilmasi gerekiyor. Otelin sahil kenarında cafesi mevcut oda fiyatları ortalama 1100 tl falan. Günlük ortalama 50 - 60 bin girdisi olan bir yerde binaya herhangi bir yenilik yapılmaması merkezi soğutma sisteminden vazgeçtim Odalara bir klima bile konulmamasi 6, 7 çeşitle kahvaltının geçiştirilmesi incelenmesi gereken konular.

 • batuhan inanıır
  batuhan inanıır
  3 hafta önce

  Tartışmasız gördüğüm en kötü misafirhane. Kaldığım en kötü pansiyondan bile kötüydü. Bu kötü hizmete rağmen fiyatlar antalya muğla'yı aratmıyor. Verdikleri hizmete göre fahiş bir fiyat. KLİMA BİLE YOK. Odalarda klimaların elektrik bağlantısı sökülmüş. Kumandaları kaldırılmış. Yazlık bir uygulama oteli klimasız nasıl olur saçmalık. Tavan lambiri olduğu için bütün sıcak içeriye basıyor. Kaldığımız oda çatı katı basık ve pisti. Banyo gideri çekmiyordu. Kahvaltı peynir zeytin gibi ürünlerden ibaretti. Patates kızartması bile ekstraymış. Tabaklar aynı şekilde pisti. Havuz varmış o da ekstra. Konaklama yaptığım hiçbir yerde havuzu için ekstra ücret istendiğini de görmedim. Bu paraya gidin Amasra'da, Antalya'da istediğiniz her yerde kalın buraya gelmenizi tavsiye etmiyorum. Buranın acilen denetlenmesi ve elden geçirilmesi gerekiyor bina ve personel olarak baştan aşağı. Kurum Cide'de turizme katkı değil zarar veriyor.

 • İlayda
  İlayda
  bir ay önce

  Havuza dışardan girilebildiğine dair belediyeye anons veriliyor. Fakat yer var mı diye aramak istediğim zaman telefon ya meşgul ya da asla açılmıyor. Oraya gittiğimde ise havuzun boş olmasına rağmen dolu denilip dışardan girilemeyeceğim söyleniyor. O zaman reklamınızı yapmayın. Telefonlarınızı açın. Parasıyla boş havuzu kullanamıyoruz şaka gibi. Cide’nin rezil işletmelerinden biri.

 • Harun Çelik
  Harun Çelik
  bir ay önce

  Herşey çok güzeldi bu fiyata alınabilecek güven dolu başka hizmet olacağını düşünmüyorum 3 kişi kahvaltı dahil 1250 TL ki kahvalti açık büfe kek gibi ekstra karı olan bı kahvaltı şu çay sınırsız denize sıfır çok uygun fiyatlibir kafesi var herturlu yemegi yapılar lar tatlıları da çok iyi ve en önemlisi bütçe dostu menüsü çok çok uygun biz 3 öğretmen çok beğendik personel de çok iyiydi

 • Hakan BASRIK
  Hakan BASRIK
  bir ay önce

  Uygun fiyat temiz mekan. Yeterli bir Kahvaltı. Her şey dahil 5 yıldızlı otel konforu beklemeyin.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik