Oturum Aç

16 Oda ve 34 Yatak Kapasitelidir.
Odalarda Televizyon, Mini Buzdolabı, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Şampuan ve Sıcak Su Bulunmaktadır.
Otopark, Kütüphane, Restoran, Çay Bahçesi, Çok Amaçlı Salon ve Mescit Bulunmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,6
78 inceleme
 • İlker
  İlker
  3 ay önce

  En üst katta olan toplantı salonuna yaşlı bireylerin ulaşması çok zor, konforsuz, hizmet çok kötü, yapılan bir hizmet olmamasına rağmen orada çalışanlar size kaç kişi çalıştıklarını belirtip ZORLA sizden bahşiş istiyor. Etkinlik, toplantı veya mevlüt gibi şeyler yapmayı planlıyorsanız kesinlikle ama kesinlikle tercih etmeyin.

 • Elif Çil
  Elif Çil
  4 hafta önce

  Sıfır yıldız olsa sıfır bile fazla.Nasıl öğretmen evi anlamış değilim.Kirini mi konuşayım pasını bilemedim.Banyoları duş kabinleri rezil kir içinde.Biz kalacak yer bulamadığımız için mecburen kaldık keşke parkta yatsaydık yada arabada mescitte sağda solda sanırım kaldığım ve kalabileceğim en kötü yerdi.

 • Zeki Taspinar
  Zeki Taspinar
  2 ay önce

  Eh işte idare eder.. Eşimle beraber kaldığımız odada: wc/Lavabo/Duş. maalesef yoktu..bu devirde. ödediğimiz ücret iki kişi: 700.-TL/Gece.

 • Yagmur Tutcu
  Yagmur Tutcu
  6 ay önce

  Merkeze yakın kırım misafirhameşerinde yer bulamauınca burayı tercih ettik ama oldukca eski odalar kucücük be inanılmaz bir koku var ne kadar havalandırırsanız havalandırın tuvalet kokuyor esyalar eaki bina eski oda lar malesef temiz değildi odada adım atmaaya yer yok nerdeyse buzamana kadar gittigim kamı mısafiırhaneleri içinde en vasatı idi odadaki klozet bile calısmıyor sac kuurutma vs de yok mecbur kalmadıysanı tercih etmemyın ben bşr daha tercih etmem

 • Akil Erol
  Akil Erol
  7 ay önce

  Bakımsız eski bina duşakabinin kanadı yok duş başlığı patlak bu paraya kaldığımız yeter ama başka yerlerdeki gibi daha profesyonel işletme olsa daha iyi bahçedeki kafede sadece nakit geçiyor kart olması gerekir.İnsanlar birsey yemek istese oda yok.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik