16 Oda ve 34 Yatak Kapasitelidir. Odalarda Televizyon, Mini Buzdolabı, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Şampuan ve Sıcak Su Bulunmaktadır. Otopark, Kütüphane, Restoran, Çay Bahçesi, Çok Amaçlı Salon ve Mescit Bulunmaktadır.
En üst katta olan toplantı salonuna yaşlı bireylerin ulaşması çok zor, konforsuz, hizmet çok kötü, yapılan bir hizmet olmamasına rağmen orada çalışanlar size kaç kişi çalıştıklarını belirtip ZORLA sizden bahşiş istiyor. Etkinlik, toplantı veya mevlüt gibi şeyler yapmayı planlıyorsanız kesinlikle ama kesinlikle tercih etmeyin.
Sıfır yıldız olsa sıfır bile fazla.Nasıl öğretmen evi anlamış değilim.Kirini mi konuşayım pasını bilemedim.Banyoları duş kabinleri rezil kir içinde.Biz kalacak yer bulamadığımız için mecburen kaldık keşke parkta yatsaydık yada arabada mescitte sağda solda sanırım kaldığım ve kalabileceğim en kötü yerdi.
Merkeze yakın kırım misafirhameşerinde yer bulamauınca burayı tercih ettik ama oldukca eski odalar kucücük be inanılmaz bir koku var ne kadar havalandırırsanız havalandırın tuvalet kokuyor esyalar eaki bina eski oda lar malesef temiz değildi odada adım atmaaya yer yok nerdeyse buzamana kadar gittigim kamı mısafiırhaneleri içinde en vasatı idi odadaki klozet bile calısmıyor sac kuurutma vs de yok mecbur kalmadıysanı tercih etmemyın ben bşr daha tercih etmem
Bakımsız eski bina duşakabinin kanadı yok duş başlığı patlak bu paraya kaldığımız yeter ama başka yerlerdeki gibi daha profesyonel işletme olsa daha iyi bahçedeki kafede sadece nakit geçiyor kart olması gerekir.İnsanlar birsey yemek istese oda yok.
Zeki Taspinar
4 ay önceEh işte idare eder.. Eşimle beraber kaldığımız odada: wc/Lavabo/Duş. maalesef yoktu..bu devirde. ödediğimiz ücret iki kişi: 700.-TL/Gece.
İlker
4 ay önceEn üst katta olan toplantı salonuna yaşlı bireylerin ulaşması çok zor, konforsuz, hizmet çok kötü, yapılan bir hizmet olmamasına rağmen orada çalışanlar size kaç kişi çalıştıklarını belirtip ZORLA sizden bahşiş istiyor. Etkinlik, toplantı veya mevlüt gibi şeyler yapmayı planlıyorsanız kesinlikle ama kesinlikle tercih etmeyin.
Elif Çil
2 ay önceSıfır yıldız olsa sıfır bile fazla.Nasıl öğretmen evi anlamış değilim.Kirini mi konuşayım pasını bilemedim.Banyoları duş kabinleri rezil kir içinde.Biz kalacak yer bulamadığımız için mecburen kaldık keşke parkta yatsaydık yada arabada mescitte sağda solda sanırım kaldığım ve kalabileceğim en kötü yerdi.
Yagmur Tutcu
7 ay önceMerkeze yakın kırım misafirhameşerinde yer bulamauınca burayı tercih ettik ama oldukca eski odalar kucücük be inanılmaz bir koku var ne kadar havalandırırsanız havalandırın tuvalet kokuyor esyalar eaki bina eski oda lar malesef temiz değildi odada adım atmaaya yer yok nerdeyse buzamana kadar gittigim kamı mısafiırhaneleri içinde en vasatı idi odadaki klozet bile calısmıyor sac kuurutma vs de yok mecbur kalmadıysanı tercih etmemyın ben bşr daha tercih etmem
Akil Erol
8 ay önceBakımsız eski bina duşakabinin kanadı yok duş başlığı patlak bu paraya kaldığımız yeter ama başka yerlerdeki gibi daha profesyonel işletme olsa daha iyi bahçedeki kafede sadece nakit geçiyor kart olması gerekir.İnsanlar birsey yemek istese oda yok.