Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Bulunur. Odalarda Klima Mevcuttur. Abidin Pak Öğretmenevi 22 Oda ve 47 Yatak ile Hizmet Vermektedir.
Kız kardeşimin nişanını burada yaptık. Havuz başında ve yemekli bir organizasyon için fiyat gayet uygundu. Yemekler lezzetliydi, çalışanlar yardımseverdi, bana kalırsa tek eksik serviste bardak olmamasıydı.
Bir öğretmen olarak bir daha asla gitmeyeceğim bir kurum.hizmet denen bir şey yok.Hijyen konusunda ciddi sıkıntılar var dondurucudaki tatlıyı eliyle böldü çalışan yetkili birine söylediğimde ise elleri temiz cevabını aldım sadece.Neyse tatlı mevzunu kendi imkanlarımızla bir şekilde hallettik ödemeye geldiğimizde ise sıra bizde olmasına rağmen ısrarla önümüze geçmeye çalışan birinden hesap almaya çalıştı uyardık sıranın bizde olduğunu söyledik ona rahmen şahıs gülerek bişey olmaz neden abartıyorsunuz gibi cümleler kurdu.Bu kadar rahatlığa pes dedik .Bir yıldızı bile hak etmiyorsunuz.
İşletmesindekilerin acilen değiştirilmesi gereken kurum. Konuk almamak için o kadar direniyolar ki arıyorsun tarih belirtiyorsun 1 ay sonrasına yer yok diyorlar aynı gün birebir gittim aynı tarihe yüzyüze oda ayırttırmak istedim bu sefer de müsaitlik var dediler defterini açtı baktım bomboş odalar rezarvasyon oluşturduk amacınız ne? Siz orda oturup ne de olsa devlet bize para veriyor uğraşmayalım diyorsunuz tabi ohhh kebap kimse gelmesin dokunmasın bize başka öğretmenevlerine yönlendirelim kafası. Bu tarihte yer yok bagcılar şubeyi arayın diyorlar uğraşmamak için canı isterse yani günündeyse yazıyo değilse yazmıyor Berbat bir işletme özellikle girişte oturan saçını siyaha boyayan adam mutsuzsan bu işi yapma kardeşim o nasıl bir asık suratlılık. Konaklamaya kimse gelmesin diye uğraşıyor resmen. en özel günümüzde neden hayatı bize zorlaştırmaya calısıyorsun? Berbat heryere şikayet edeceğim öyle oturarak para kazanmak yok!
Mustafa Nakipoğlu
4 hafta önceKız kardeşimin nişanını burada yaptık. Havuz başında ve yemekli bir organizasyon için fiyat gayet uygundu. Yemekler lezzetliydi, çalışanlar yardımseverdi, bana kalırsa tek eksik serviste bardak olmamasıydı.
Eda Naz
geçen hafta içindeYazık bozulmuş düzen. Servis berbat yemekler pahalı ve lezzetsiz havuzun suyu 3 yıldır temizlenmemiş gibi yosunlu ve Pet şişe dolu
Zehra Çakar
bir ay önceBir öğretmen olarak bir daha asla gitmeyeceğim bir kurum.hizmet denen bir şey yok.Hijyen konusunda ciddi sıkıntılar var dondurucudaki tatlıyı eliyle böldü çalışan yetkili birine söylediğimde ise elleri temiz cevabını aldım sadece.Neyse tatlı mevzunu kendi imkanlarımızla bir şekilde hallettik ödemeye geldiğimizde ise sıra bizde olmasına rağmen ısrarla önümüze geçmeye çalışan birinden hesap almaya çalıştı uyardık sıranın bizde olduğunu söyledik ona rahmen şahıs gülerek bişey olmaz neden abartıyorsunuz gibi cümleler kurdu.Bu kadar rahatlığa pes dedik .Bir yıldızı bile hak etmiyorsunuz.
Asdfghjklşi Zxcvbnmöç
3 ay önceİşletmesindekilerin acilen değiştirilmesi gereken kurum. Konuk almamak için o kadar direniyolar ki arıyorsun tarih belirtiyorsun 1 ay sonrasına yer yok diyorlar aynı gün birebir gittim aynı tarihe yüzyüze oda ayırttırmak istedim bu sefer de müsaitlik var dediler defterini açtı baktım bomboş odalar rezarvasyon oluşturduk amacınız ne? Siz orda oturup ne de olsa devlet bize para veriyor uğraşmayalım diyorsunuz tabi ohhh kebap kimse gelmesin dokunmasın bize başka öğretmenevlerine yönlendirelim kafası. Bu tarihte yer yok bagcılar şubeyi arayın diyorlar uğraşmamak için canı isterse yani günündeyse yazıyo değilse yazmıyor Berbat bir işletme özellikle girişte oturan saçını siyaha boyayan adam mutsuzsan bu işi yapma kardeşim o nasıl bir asık suratlılık. Konaklamaya kimse gelmesin diye uğraşıyor resmen. en özel günümüzde neden hayatı bize zorlaştırmaya calısıyorsun? Berbat heryere şikayet edeceğim öyle oturarak para kazanmak yok!
MEHMET ÇAĞRI ŞİRİN
bir ay önceOdaları temiz herhangi bir sorun yok fakat kahvaltıyı acil düzeltmeleri gerekiyor çünkü böyle bir kahvaltı menüsü buraya hiç yakışmıyor.