Polatlı Öğretmenevi 18 Oda ve 50 Yatak ile Hizmet Vermektedir. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur.
Kötü yorum yapan arkadaşlara katılmıyorum gayet iyiydi. Lavabo banyo yeni yapılmış, otopark sorunu yok, sadece kahvaltınızı seçme şansınız yok görevli hangisinden ne kadar koymuş ise onu yiyeceksiniz. Ancak bu fiyata çadır yeri vermiyorlar taş toprak üstünde. Değerlendirirken bu ücrete bu hizmet çok iyi
Kurban Bayraminin 2. Ve 3. Günü konaklama imkanımız oldu çarşafları havluları ve duş tertemiz personel gayet güler yüzlü çok memnun kaldık memur emeklisiyim ,2 kişi günlük 710 TL gibi bir fiyata konakladık gerçekten bu fiyata çadır bile yok emeği geçen herkese teşekkürler
Şehirler arası yolculuğumuzda biraz uyuyalım diye kaldık. Banyo, tuvalet kesinlikle temizlenmemişti. Yerde saçlar, lavaboda lekeler. Sadece mecburiyetten kalınır.
Şehir dışı seyahatimizde, bir gece mola için Polatlı Öğretmenevinde kalalım dedik ve çok pişman olduk. İki yıldızı çalışanların nezaketinden verdim, onun dışında vasat. Sıcak su yok, Mayıs ayında Polatlı'nın bu kadar soğuk olabileceğini tahmin edemezdim. İzmir'in sıcak havasından sonra bizim için çok soğuk geldi. (12 Mayısta akşam hava 11 derece idi) Klima kumandası istedik yok, kalorifer kapalı açmıyorlar, sıcak su yok, soğuk ayarında ılık su, yani donduk. Temizlik desen o da vasat. Bir daha tercih eder miyim, hayır.
Ahmet AFYONCUOĞLU
3 hafta önceKötü yorum yapan arkadaşlara katılmıyorum gayet iyiydi. Lavabo banyo yeni yapılmış, otopark sorunu yok, sadece kahvaltınızı seçme şansınız yok görevli hangisinden ne kadar koymuş ise onu yiyeceksiniz. Ancak bu fiyata çadır yeri vermiyorlar taş toprak üstünde. Değerlendirirken bu ücrete bu hizmet çok iyi
Semra Daştan
2 hafta önceKurban Bayraminin 2. Ve 3. Günü konaklama imkanımız oldu çarşafları havluları ve duş tertemiz personel gayet güler yüzlü çok memnun kaldık memur emeklisiyim ,2 kişi günlük 710 TL gibi bir fiyata konakladık gerçekten bu fiyata çadır bile yok emeği geçen herkese teşekkürler
Semra Topcuoğlu
2 hafta önceŞehirler arası yolculuğumuzda biraz uyuyalım diye kaldık. Banyo, tuvalet kesinlikle temizlenmemişti. Yerde saçlar, lavaboda lekeler. Sadece mecburiyetten kalınır.
Fatih Durmuş
3 hafta önceMerhabalar, çalışanları ilgili. Kaldığımız oda da duş tarafı temiz ve yeniydi. Odalardaki yataklar orta halli. Yastıklar kesinlikle çok alçak kalıyor.
aysel duran
2 ay önceŞehir dışı seyahatimizde, bir gece mola için Polatlı Öğretmenevinde kalalım dedik ve çok pişman olduk. İki yıldızı çalışanların nezaketinden verdim, onun dışında vasat. Sıcak su yok, Mayıs ayında Polatlı'nın bu kadar soğuk olabileceğini tahmin edemezdim. İzmir'in sıcak havasından sonra bizim için çok soğuk geldi. (12 Mayısta akşam hava 11 derece idi) Klima kumandası istedik yok, kalorifer kapalı açmıyorlar, sıcak su yok, soğuk ayarında ılık su, yani donduk. Temizlik desen o da vasat. Bir daha tercih eder miyim, hayır.