Tesisin 30 Oda 60 Yatak Kapasitesi Vardır.
Otelde Tek Kişilik, Çift Kişilik, Üç Kişilik,Süit Olmak Üzere Oda Çeşitleri Mevcuttur
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Vardır.
Oda Servisi Hizmeti Bulunmaktadır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Vardır.
Teras Restaurantı Vardır.
Otoparkı Mevcuttur.
Doğayla İç İçe Bir Konumda Bulunmaktadır.
Deniz Manzaralı Bir Konumdadır.
0-6 Yaş Ücretsizdir.
7 Yaş Ve Üzeri Tam Ücret Alınır.
Açık Büfe Kahvaltı Fiyatlara Dahildir.
Fiyatlar Oda Fiyatı.
Evcil Hayvan Kabul Edilememektedir.
ahmet kasım debgici
bir hafta önceOdalar idare eder, ancak klima yok, vantilatör var. Hava sıcak iken yeterli olmuyor. Kahvaltısı iyi. Kahvaltı restorant manzarası keyifli. Gecelik oda fiyati çift kişilik titeki icin 1.500 TL, Üç kişilik tipte için 2.000 TL idi. Hem ekonomik hem temiz yer diyenler için tavsiye ederim.
mhd srgl
2 ay önceOtel olarak kullanmadım.Pazar gunleri açık büfe kahvaltısı olduğunu öğrenince gelmek istedik.sakin bir yer, hem yeşili hem denizi gören bir manzaraya sahip.yemek çeşitleri yeterli idi ve lezzet olarak da güzeldi. Meyveleri taze ve serin, yeşillikler diri idi. Personeli güler yüzlü ve ilgili. Talep edilen ücret ise günümüz şartlarında normal idi.Biz verilen hizmetten de sunulan yiyeceklerden de memnun kaldık.Sayelerinde güzel bir pazar sabahı kahvaltısı yaptik.Özellikle okul öğrencilerinin emeklerini düşününce emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Taylan Furuncu
3 hafta önceTertemiz gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz bir otel. Uygun fiyata kaliteli hizmet sunuyorlar. Kahvaltı tatmin edici. Ekstra yemekler de dışardan daha uygun fiyatlı. Özellikle resepsiyonist Muharrem Güler beyfendinin soyadının hakkını veren yüzlü hizmeti için teşekkürlerimi sunuyorum. Sadece navigasyon la gidecek olanların dikkat etmesi gerekir. Batıdan Ünye istikametine giderken sorun değil ama ünyeden batı istikametine doğru giderken kısa yol diye arazi aracıyla gidilebilecek yollara sokabiliyor. (Ünye sanayisinden gitmeyin. Terme istikametine devam edip sahil yolundan dönün )
Ozlm Srsn
bir hafta önceOtelin manzarası çok güzel çalışanlar güler yüzlü anlayışlı gayet misafirperver kahvaltısı tatmin edici yemekler güzel hatta küçük bebegimiz için gece acikacak olursa söyleyin pilav vs hazirlariz bile dediler sagolsunlar biz çok memnun kaldık
Şeyma K.
geçen hafta içindeOdalar temiz kahvaltısı güzeldi. Hizmet veren öğrencilere teşekkür ederiz. Tek eksik klima yok vantilatör vardı o da yeterliydi.