Otelin 30 Twin, 3 Double, 3 Suit Oda Kapasitesi Vardır.
Otelde 2 Kişilik,3 Kişilik ve Suit Oda Seçenekleri Vardır.
Otelde 150 ve 200 Kişilik İki Adet Restoran Bulunur.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Klima(Suit Oda),Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Bulunmaktadır.
Oda Servisi Hizmeti Vardır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Toplantı Salonu Vardır.
Bahçesinde Çay Bahçesi Vardır.
Otoparkı Mevcuttur.
Evcil Hayvanlar Kabul Edilememektedir.
Cennet ÇULHA ATAN
bir hafta önceYol üzerinde mola vermek için rezerve ettik. özellikle buraya yazmak istedim çünkü performansı fiyatının çok çok üzerinde. Odalar çok temiz. bizim en çok çekindiğimiz konulardan biri sıcak olma ihtimaliydi. kesinlikle soğutma sistemleri sayesinde çok rahat ettik ve güzel bir uyku çektik. kahvaltı açık büfe ve çok fazla çeşit var. fotolarını özellikle çektim burda paylaşmak için. çeşitleri daha net görebilirsiniz.otel görevlileri zaten çok kibar ve yardımcılar. karadeniz gezilerinizde mutlaka değerlendirmenizi öneririm.Ayrica gayet yeterli bahçesinde vakit geçirebilirsiniz. Akşam yemeği isteğe göre yapılıyor fiyatları dışarıya göre uygun ve lezzetli
İBRAHİM ÇINAR
geçen hafta içindeÖncelikle Olgun beye buradan teşekkür etmek istiyorum. Bize çok yardımcı oldu. Bu otele gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.Temizlik, rahatlık, kahvaltı çeşitliliğiyle fiyatının çok ötesinde performans sunuyor. Karadeniz turumda 3 gün ara ile 2. kez konaklamaya geldim.
Kamil Bahadır
bir ay önceGeçen yıl ailecek kaldık. Eşim aşırı titiz bir insan. O bile çok temiz bir otel dediyse tamam dediydim burası temizlik rekoru kırıyor.Odalar gayet temiz ve büyük. havlular, yataklar, yastıklar, lavabo tertemiz. Kahvaltıdan da cok memnun kaldık. Hiç bir şey eksik değil. Eşim burayı beğendiyse 5 yıldızdan farksız demektir.. Ne diyim:)
macit
bir hafta önceOdaları temiz. Su konmuş. Kahvaltı çeşidi açısından gerçekten de 5 yıldızlı otel ayarında açık büfe. Konumu hastaneye yakın. Yatakları sert ve rahat. Tavsiye ederim.
Hatice Arslan
2 hafta önceKahvaltısı ile 5 yıldızlı otellerle yarışır. Odaları gayet temizdi. Çamlıhemşin'de butik otel de kaldık uygulama oteline göre hem daha pahalı hem daha küçük odaları hem de açık büfe kahvaltısı falan da yoktu. Vakfıkebir de böyle bir yer olması hem şaşırtıcı hem güzel. Konum olarak da anayola ve denize çok yakın. Kesinlikle tavsiye ederim.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️