Kredi kartı geçersiz nakit para istiyorlar!!!Klima yok, buzdolabı yok, wifi yok, sabah kahvaltısı yok ,çalışan yok (tek bir adam her yerde numarasını yazmış), güvenlik yok, komagane bile 24 olmadan kapatiyor, disarida çocuk sesi motor sesi bilmem ne sesi , Varoş sokakları gibi disarida ses çok.Temizlik tatile gitmiş gibi başka Öğretmen evine.
Fena değil. Biraz daha hijyenik olabilirdi. Çarşıdaki öğretmen evinin konumu güzel. Çalışanları çok sıcakkanlı ve yardımsever. Ayrıca bizimle çok ilgilendiği için Yılmaz Beye çok teşekkürler.
Şirin ve güzel. Temizlik konusunda gayet iyi ve temiz. Kahvaltı hizmetinin olmaması çok kötü oldu çünkü civarında kahvaltı yapabileceğiniz bir yer yok. Yeni açılmış ama keşke acele edilmeden tüm eksiklikleri tamamlanıp öyle açılsaydı.
Ferdi ŞeneL
2 hafta önceTemiz fiyatlarıda makul temmuz 2024 Sivil kişibaşı 450
Ahmet Var
10 ay önceKredi kartı geçersiz nakit para istiyorlar!!!Klima yok, buzdolabı yok, wifi yok, sabah kahvaltısı yok ,çalışan yok (tek bir adam her yerde numarasını yazmış), güvenlik yok, komagane bile 24 olmadan kapatiyor, disarida çocuk sesi motor sesi bilmem ne sesi , Varoş sokakları gibi disarida ses çok.Temizlik tatile gitmiş gibi başka Öğretmen evine.
Halil ARDIÇ
10 ay önceOdalar temiz işletme de konaklama yapanlar için ücretsiz sabah kahvaltısı vardır.
Gülen Taşkın
2 yıl önceFena değil. Biraz daha hijyenik olabilirdi. Çarşıdaki öğretmen evinin konumu güzel. Çalışanları çok sıcakkanlı ve yardımsever. Ayrıca bizimle çok ilgilendiği için Yılmaz Beye çok teşekkürler.
Serhan BAŞ
4 yıl önceŞirin ve güzel. Temizlik konusunda gayet iyi ve temiz. Kahvaltı hizmetinin olmaması çok kötü oldu çünkü civarında kahvaltı yapabileceğiniz bir yer yok. Yeni açılmış ama keşke acele edilmeden tüm eksiklikleri tamamlanıp öyle açılsaydı.