Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunur.
Odalar Deniz Manzaralıdır.
7/24 Sıcak Su Mevcuttur.
Odalarda Klima Bulunmaktadır.
0-6 Yaş Ücretsizdir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Kamu Personeli

 • 3 Kişilik Oda

  Deniz Manzaralı

  ₺ 1.500,00
 • 2 Kişilik Oda

  Deniz Manzaralı

  ₺ 1.000,00
 • 3 Kişilik Oda

  Bahçe Manzaralı

  ₺ 1.200,00

Öğretmen

 • 3 Kişilik Oda

  Deniz Manzaralı

  ₺ 1.050,00
 • 2 Kişilik Oda

  Deniz Manzaralı

  ₺ 800,00
 • 3 Kişilik Oda

  Bahçe Manzaralı

  ₺ 900,00
 • 2 Kişilik Oda

  Bahçe Manzaralı

  ₺ 600,00

Google Yorumları

3,8
1.375 inceleme
 • Ramazan Aygün
  Ramazan Aygün
  2 hafta önce

  Boğaz manzarası muhteşem. Boğaz tarafına bakan odalarda banyo rüzgar yönüne göre koku yapabilir ama kapısını kapalı tutunca çok rahatsız edici değil. En beğendiğim yani akşam yemeklerinde dışarıdan balık alıp temizletip getirip mangalda pişirttirebilirsiniz. Fiyatlar uygun, akşam yemeğinde tavuk ızgarası da tavsiye ederim. Ama mutlaka balık alıp ızgara yaptirmalisiniz. Tek sorun wifi hizmetinin olmaması.

 • Rudimaker “zxc” -

  1 haftalık konaklama yaptım, odaların temizliği 3/5. Ses konusu can sıkıyor, odamdaki minibar çok sesli çalışıyordu, yemekhanenin davlumbaz motor sesi gece 22ye kadar odamda idi. Kahvaltı için tabak hazırlıyorlar ve hergün aynı 7 gün aynı tabağı yedik. Tabaktakiler de peynir zeytin domates salatalık afiyet olsun. Klima vardı ama gündüz duvarlar öyle bir kızıyor ki tüm sıcağını gece içeri veriyor. Klimayı da uyurken açamıyorsunuz sıcaklık ayarı doğru çalışmıyor. Sonuç olarak her gece huzursuz uyku. Balkon ve tuvalet kapısı tam kapnmıyordu. Lavabo onunde dıs fırcalarını vs koyabılecegım herhangi bisey yok lavobonun yanına da koyulmuyor. Personeller güleryüzlü ama yönetimsel olarak eksıkler cok fazla, verılen paraya degmıyor. Tek iyi yanı denize yakın.

 • Ayşegül Trkc
  Ayşegül Trkc
  2 hafta önce

  Evet deniz manzarası var ve gayet güzel ama 1350 tlye değer mi sorgulamak lazım:) 1 gece konakladık, alt katımızda düğün vardı ve gece boyunca bütün ses odamızın içindeydi.Klima sanırım su kaçırıyor, duvar nemlenmişti.Onun dışında temizlik açısından gayet iyiydi.Kahvaltısı doyurucuydu ama sadece zeytin, peynir, domates, salatalık vardı.

 • rosaly gold
  rosaly gold
  bir ay önce

  Güzel olsa ne yazar??? Öğretmenim ama nedense bugüne kadar daha sadece 1 kez öğretmenevinde kalabildim.O da zorlayarak.35 yılda tabi. Antalya öğretmenevinde gittim Öğretmenevi kartımda İzmir öğretmenevi yazdığı için kalamazsınız dediler .Ne yapalım kartı oradan çıkardık diye öyle yazmışlar o zamanlar.Kartın üzerinde verildiği ilin adı yazıyordu.Şimdi nasıl bilmiyorum.Artık kullanmıyorum.İzmir de lazım oldu yine gittim.Zaten İzmir'de yaşıyor muşsunuz kalamazsınız dediler.Tayin oldum ev taşıdım dedim zorla yer verdiler kavga döğüş gibi oldu.İlk ve son kalmışım oldu öğretmenevinde. Emekli oldum işim düştü mecburen 1 gecelik Gelibolu da ve hala yer yok.Artvine gittim yine yer yok.Nereye gitsek yer yok.Üstelik hiç ucuz da değil.Saçmalık bir yer işe yaramaz .Kapatın gitsin madem öğretmene yer yok.Öğretmenden başka herkes kalıyor maşallah.Başka personel almayın da öğretmenevi madem öğretmenler faydalansın.Hakkım varsa helal etmiyorum.

 • Ademir
  Ademir
  bir ay önce

  1.yıldız manzarası 2.yıldız kafesi Onun haricinde tavsiye edilmez , kliması var . Temizlik çok vasat parası iddialı başkent ogretmenevinden pahalı . Ama böyle olma hep yıpranmış hem pis , çok pis.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik