Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunur.
Klima Mevcuttur.
7/24 Sıcak Su Bulunmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Öğretmen

 • Tek Konaklama
  ₺ 400,00

Kamu Personeli

 • Tek Konaklama
  ₺ 700,00

Sivil

 • Tek Konaklama
  ₺ 800,00

Google Yorumları

3,8
457 inceleme
 • okyanus simsek
  okyanus simsek
  bir ay önce

  Ezine meydanda yer alan öğretmen evi geniş bir alana sahip çaylar 3 TL. Sular 5 TL. Meşrubatlar 25 TL. Gözlemeler 40 TL. Fiyatlar oldukça makul.

 • adnan gndodu
  adnan gndodu
  3 ay önce

  Odalar küçük olmakla birlikte işletme oldukça temiz. Personel nazik ve alakalı. En büyük handikapları 2007 yılından kalan kanun duyurusunu resepsiyona asıp ona istinaden işletmede olan wi-fi şifresini vermemeleri, hangi çağda yaşıyoruz. Fiyat makul.

 • Hilmi Kaya
  Hilmi Kaya
  3 hafta önce

  Yoldan geçerken dinleneyim dedim. Türk kahvesi içmek istedim nohut tozunu kaynatıp getirdiler. Çay içenler felan vardı. Fena değil dediler. Ücretleri iyi pahalı değil. Çocuk parlı içerisinde. Mekan olarak ferah bi yer.

 • Nevzat Başar nevzatbasar28@windowslive.com

  Ezine küçük, şirin bir ilçe. Öğretmenevi ilçenin merkezinde iki katlı bir bina. A. Olumlu yönleri: 1. Otoparkı var. 2. Ağaçların içinde geniş ve ferah çay bahçesi oturmaya değer. 3. Çay kaliteli (Çaykur) ve fiyat makul (2 lira) 4. Konaklama ücretine kahvaltı dâhil. 5. Odada klima var. B. Olumsuz yönleri: 1. Yatakların içi göçmüş. Niye böyle diye sorduğumda, ilgili "Yapçak bi şey yok, yatakların hepsi böyle." diye cevap veriyor. 2. Yatakları değiştirmiyorlar ancak fiyatları birkaç ayda bir değiştiriyorlar: 29 Nisan öncesi üye başına 100 lira olan gecelik konaklama ücreti mayıs ayında 150 lira. Haziran ayında kaç lira olur bilmiyorum. 3. Odalar küçük. 4. Şampuanınızı, diş macununuzu, havlunuzu getirmelisiniz. (Duşta sıvı sabun var. Havlular tahta gibi. Diş fırçası ve macunu yok.)

 • Yusuf Sakin
  Yusuf Sakin
  bir yıl önce

  Konaklamadığım için odalarına yorum yapamıyorum. Çay bahçesi güzeldi. Personel yetersiz kalıyor. Fiyatlar çok uygun. Türk kahvesi ve çay başarılıydı. Biraz daha ağaçlandırma yapılsa daha iyi olacak. Konumu tam merkezde.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik