5 oda ve 12 yatak kapasitelidir.
Odalarda televizyon, minibar, klima, saç kurutma makinesi, şampuan ve sıcak su bulunmaktadır.
Otopark, okuma odası, bilgisayar odası, restoran, çok amaçlı salon, oyun parkı, sauna ve spor salonu bulunmaktadır.
0-3 Yaş Ücretsizdir.
Harun Durak
11 ay önceBir gece suit odada kaldık. Suit odanin ilk girilen odası çok büyüktü. Geniş ve ferahti. Eşyalar eskimişti. Odanın birinde çift kişili k yatak vardı. Girişteki odada ise acilabilir bir kanepe vardı ancak açmakta güçlük cektik. Ancak çarşaf ve yastık yoktu istediğimde hemen getirip yaptılar. Öğretmenevinde kahvaltı yok. Karşıda hizmet içi eğitimin yeri varmış kahvaltıyı orada yaptık. Kişi başı 70 TL güzeldi. Yayla turumuz olduğundan orada yapmak işimize geldi. Güzel kalınabilecek bir yer
Mustafa Turğut
4 hafta önceBen deluxe odada kaldım.(104 nolu oda) . Oda temiz ve güzeldi . Odada televizyon, klima , saç kurutma makinesi ve buzdolabı vardı. Ütü sadece buharlı olarak varmış o da ücretliydi . Yatakları rahat . Odalar denize doğru bakıyor bu yönü de güzel . Kahvaltı belirtildiği gibi yok ama gezmek için erken çıktığımız için bizim için bir sorun değildi. Resepsiyondaki arkadaşlar yardımsever ve ilgiliydi . Bölgedeki güzel öğretmenevlerinden.
Gökhan Turgut
9 ay önce102 numaralı odada kaldık. Aşırı soğuk ve odada rutubet vardı. Rutubet nedeniyle de aşırı bir koku oluşmuş. Tek gece konaklama yaptığımız için mecburen katlanmış olduk. Kahvaltı yok (sitede belirtiliyor) rezervasyon web sitesi üzerinden yapılıyor ve ücretin tamamı site üzerinden ödeniyor. Haftasonları düğün olduğu için dinlenme olanağı sunamıyorlar. Tek güzel yanı binanın tarihi bir havada olup görsel olarak cezbetmesiydi. Tekrar asla konaklama yapmayacağım bir mekân.
ZႶƜHƎS ꓘƎSƜIS
2 yıl önceAçıkcası güneydoğu yanar, kavrulurken burda kaldığım 8 günün 4 ünde sağanak yağmur yağması beni mest etti. Deniz gören odalardan güneşin batışını izlemek te gayet hoş idi. Yemek konusunda fazla bir beklentiniz olmasın. Ancak Çayeli ilçesindesiniz. Bu yüzden açıkcası çok seçeneğinizin olmadığını hatırlatmak isterim...
Turan Ay
3 ay önceAntalya merkezinde Renault servisi olarak en iyi otomobil tamircilerinden biri Berkan Otomotiv 7-24 müşterilerine hizmet ve destek veren bir yerdir. Öyle ki yardım amaçlı olarak Türkiye’nin dört bir yerinden aranılmaktadır. Akdeniz Sanayi sitesinde faaliyet gösteren Berkan Otomotiv güler yüzlü ve çalışkan çalışanları ile birlikte Renault dışında birçok araca da hizmet verebilmektedir. Uzun yıllar hizmet veren Berkan Otomotiv aynı zamanda çekici hizmetini de değer verdiği müşterilerine sağlayan önemli bir kuruluştur. Antalya’da en iyi otomobil tamircisi olarak tanımlanan Berkan Otomotive en azından danışmanızı, aracınızı tamir ettirmeseniz dahi fikrini almanızı tavsiye ediyorum.