15 Oda ve 30Yatak Kapasitelidir. Odalarda Televizyon, Mini Bar, Klima Ve Sıcak Su Bulunmaktadır. Otopark, Oyun Parkı, Bay-Bayan Kuaförü, Restoran Ve Çok Amaçlı Salon Bulunmaktadır.
Beklentilerimi karşıladı. Mükemmel değildi. Yapi itibariyle eski bir yapı olduğu icin temiz degilmis gibi gözüküyor ama temizdi. Çalışanlar da cok guleryuzluydu. Aksam gec saatte geldik. Mutfak kısmından sıcak su,icme suyunu kullanmamiza izin verdiler. Kahvalti da gayet yeterliydi. Yer olarak deniz kenarinda. Çıkışta sahil kenarından merkeze yürüyerek gittik. Tek eksik olarak kapıları söyleyebilirim. Kapilarin kilit sıkıntısı var. Ilk girdiğimiz odanin kapısı kilitlenmeyecegince oda değiştirdik.bir de televizyon kanallarıni degistiremedik.keske daha fazla vaktimiz olsaydi da lobide oturup cay keyfi yapsaydik :))
Bu kadar kötü bir işletme olamaz. 1 puan sadece Reception daki beyfendinin güler yüzü için! O kadar eski, o kadar kötü ki hayatımda kaldığım en berbat yerdi. Barakada kalsan ancak bu kadar olur! Verdiğim paraya en azından kahvaltı yapabilseydim ! O da malesef.. Aç ve uykusuz ayrılıyorum. Bir daha asla tercih etmem.
Öncelikle çalışanlara ve göstermiş oldukları alakadan dolayı hepsine tşk ederim resopsonda görevli bayan kardeşimize ve Erkan kardeşimize ayrıca tşk eder işlerinde ve özel hayatlarında herşeyin gönüllerince olmasını dilerim bizi evimizde gibi ağırladılar tekrar görüşmek dileklerimizle mutlu ayrılıyoruz.
Öncelikle günlük fiyatına göre hiçbir şekilde bekleneni veremedi. Herşeyi geçtim sadece yatmak için kullanalım dedik. Hayatımda uyuduğum en kötü yataktı ilgi ve değer bu kadar sanırım. Kahvaltı desen ayrı bir komikti kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ve öğretmen evi olarak hayal kırıklığı
Storysu
bir yıl önceBeklentilerimi karşıladı. Mükemmel değildi. Yapi itibariyle eski bir yapı olduğu icin temiz degilmis gibi gözüküyor ama temizdi. Çalışanlar da cok guleryuzluydu. Aksam gec saatte geldik. Mutfak kısmından sıcak su,icme suyunu kullanmamiza izin verdiler. Kahvalti da gayet yeterliydi. Yer olarak deniz kenarinda. Çıkışta sahil kenarından merkeze yürüyerek gittik. Tek eksik olarak kapıları söyleyebilirim. Kapilarin kilit sıkıntısı var. Ilk girdiğimiz odanin kapısı kilitlenmeyecegince oda değiştirdik.bir de televizyon kanallarıni degistiremedik.keske daha fazla vaktimiz olsaydi da lobide oturup cay keyfi yapsaydik :))
Mahmut Güneypınar
2 hafta önceYemekleri güzel, fiyatlar uygun. Güleryüzlü personel. Çok daha iyi hizmet bekleyen 5 yıldızlı otelleri tercih edebilir.
Hande
bir ay önceBu kadar kötü bir işletme olamaz. 1 puan sadece Reception daki beyfendinin güler yüzü için! O kadar eski, o kadar kötü ki hayatımda kaldığım en berbat yerdi. Barakada kalsan ancak bu kadar olur! Verdiğim paraya en azından kahvaltı yapabilseydim ! O da malesef.. Aç ve uykusuz ayrılıyorum. Bir daha asla tercih etmem.
ERDEM SPOT
bir yıl önceÖncelikle çalışanlara ve göstermiş oldukları alakadan dolayı hepsine tşk ederim resopsonda görevli bayan kardeşimize ve Erkan kardeşimize ayrıca tşk eder işlerinde ve özel hayatlarında herşeyin gönüllerince olmasını dilerim bizi evimizde gibi ağırladılar tekrar görüşmek dileklerimizle mutlu ayrılıyoruz.
ömer iynem
bir ay önceÖncelikle günlük fiyatına göre hiçbir şekilde bekleneni veremedi. Herşeyi geçtim sadece yatmak için kullanalım dedik. Hayatımda uyuduğum en kötü yataktı ilgi ve değer bu kadar sanırım. Kahvaltı desen ayrı bir komikti kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ve öğretmen evi olarak hayal kırıklığı