Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur. İlksan Taksim Öğretmenevi 31 Oda ve 80 Yatak ile Hizmet Vermektedir. Fiyatlara Kahvaltı Dahildir.
Kurban Bayramında kaldık 3 gece. 4 kişiydik 3 yataklı odaydi ama yatakları birleştirdik sıkıntı olmadı. Hava çok sıcak değildi ama oda çok sıcak ve klimalı olduğu halde zor soğuyor. İstiklal caddesine yürüyerek 5-6 dak. Kabataş sahili, Eminönü vb aşırı yakın ve toplu taşımaya da çok elverişli bir konumda. Kapının önünde ispark var çok rahat yer bulduk ve bayram dolayısıyla ücretsizdi. Kahvaltı terasta oluyor klasik ama gayet yeterli bir kahvaltı. Sütaş ürünleri tercih edilmiş bu çok güzel. Kalanlar düzeyli hoş insanlar ve odalar da gayet sessiz. Memnun kaldım tekrar gelmek istiyorum
Her gittiğimde bana evimde gibi muhteşem bir konaklama deneyimi yaşatan öğretmen evi! Sevgili Ümran Hanım güleryüzü ve alakası ile sizi güne bir sıfır önde başlatıyor. Berat Bey ve Abdurrahman Bey’in çözüm odaklı ve ilgili yaklaşımları için de ayrıca minettarım. Tüm temizlik personeli ve o güzel manzaralı terasta temiz bir kahvaltı yapma fırsatı sunan mutfak ekibine de ayrıca teşekkür ederim. Fiyat performans açısından konumu, düzeni ve temizliği açısından da tartışılmaz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Otelinizde çok kez ailem ile birlikte konakladık ve her seferinde çok memnun kaldık. Odalar temiz ve rahattı. Özellikle Ümran Hanım'ın İhtiyacımız olan her konuda en iyi şekilde bize destek olması konaklamamızı daha da keyifli hale getirdi.
Emeği olan herkese teşekkür ederiz
Konumu son derece güzel taksime yürüme mesafesinde 10-15 dakika. Birkaç senedir İstanbula gittiğimde kalmayı tercih ettiğim bir yer. Temizlik açısından ciddi bir sorun yaşamadık ama nevresimlerin ve havluların yırtık ve yıpranmış olduğunu söylemeliyim. Tüm bunların dışında telefonda aradığımızda kesinlikle son derece kötü bir üslupla karşılaştık. Sürekli oflayıp puflayarak zoraki cevaplar veren ve sorularımı yanıtlamak istemediği için yokuşa süren bir tavır vardı. Buna rağmen tavrımı bozmadan rezarvasyon yaptım. Ancak birkaç senedir burayı tercih eden biri olarak her seferinde rezarvasyon için aradığımda böyle çirkin bir üslupla karşılaştığımı söylemeliyim. Bence bir an önce kendilerine çeki düzen vermeliler. Kimse orada bedavaya rica minnet konaklamıyor.
- Konukevinin konumu çok iyi.
- Çalışanlar çok ilgili.
- Özellikle Müdür Bey ve Ümran Hanım, rahatlığımız için elinden geleni yaptı.
- Kahvaltıda daha fazla seçenek olabilir (öneri olarak)
Bir dahaki sefere görüşmek üzere teşekkürler
kumsal ak
bir ay önceKurban Bayramında kaldık 3 gece. 4 kişiydik 3 yataklı odaydi ama yatakları birleştirdik sıkıntı olmadı. Hava çok sıcak değildi ama oda çok sıcak ve klimalı olduğu halde zor soğuyor. İstiklal caddesine yürüyerek 5-6 dak. Kabataş sahili, Eminönü vb aşırı yakın ve toplu taşımaya da çok elverişli bir konumda. Kapının önünde ispark var çok rahat yer bulduk ve bayram dolayısıyla ücretsizdi. Kahvaltı terasta oluyor klasik ama gayet yeterli bir kahvaltı. Sütaş ürünleri tercih edilmiş bu çok güzel. Kalanlar düzeyli hoş insanlar ve odalar da gayet sessiz. Memnun kaldım tekrar gelmek istiyorum
Zeynep Demir
bir ay önceHer gittiğimde bana evimde gibi muhteşem bir konaklama deneyimi yaşatan öğretmen evi! Sevgili Ümran Hanım güleryüzü ve alakası ile sizi güne bir sıfır önde başlatıyor. Berat Bey ve Abdurrahman Bey’in çözüm odaklı ve ilgili yaklaşımları için de ayrıca minettarım. Tüm temizlik personeli ve o güzel manzaralı terasta temiz bir kahvaltı yapma fırsatı sunan mutfak ekibine de ayrıca teşekkür ederim. Fiyat performans açısından konumu, düzeni ve temizliği açısından da tartışılmaz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
FERİT FİDAN
bir ay önceOtelinizde çok kez ailem ile birlikte konakladık ve her seferinde çok memnun kaldık. Odalar temiz ve rahattı. Özellikle Ümran Hanım'ın İhtiyacımız olan her konuda en iyi şekilde bize destek olması konaklamamızı daha da keyifli hale getirdi. Emeği olan herkese teşekkür ederiz
Şeyma Kılıç
3 ay önceKonumu son derece güzel taksime yürüme mesafesinde 10-15 dakika. Birkaç senedir İstanbula gittiğimde kalmayı tercih ettiğim bir yer. Temizlik açısından ciddi bir sorun yaşamadık ama nevresimlerin ve havluların yırtık ve yıpranmış olduğunu söylemeliyim. Tüm bunların dışında telefonda aradığımızda kesinlikle son derece kötü bir üslupla karşılaştık. Sürekli oflayıp puflayarak zoraki cevaplar veren ve sorularımı yanıtlamak istemediği için yokuşa süren bir tavır vardı. Buna rağmen tavrımı bozmadan rezarvasyon yaptım. Ancak birkaç senedir burayı tercih eden biri olarak her seferinde rezarvasyon için aradığımda böyle çirkin bir üslupla karşılaştığımı söylemeliyim. Bence bir an önce kendilerine çeki düzen vermeliler. Kimse orada bedavaya rica minnet konaklamıyor.
Yavuz Kilic
bir ay önce- Konukevinin konumu çok iyi. - Çalışanlar çok ilgili. - Özellikle Müdür Bey ve Ümran Hanım, rahatlığımız için elinden geleni yaptı. - Kahvaltıda daha fazla seçenek olabilir (öneri olarak) Bir dahaki sefere görüşmek üzere teşekkürler