Oturum Aç

16 Oda ve 38 Yatak Kapasitelidir.
Odalarda Televizyon, Mini Bar, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Şampuan ve Sıcak Su Bulunmaktadır.
Otopark,Kütüphane,Dinlenme Odası, Sosyal Tesis, Bilgisayar Odası, Bay-Bayan Kuaför, Restoran, Çok Amaçlı Salon Ve Toplantı Salonu Bulunmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,7
482 inceleme
 • ALPER SAMET
  ALPER SAMET
  3 hafta önce

  İçerisi gayet nizami ve düzenli. Aile veya çift olarak kalınabilir. Açık büfesi yeterli. Biz gittiğimizde geceliği kahvaltı dahil normal 450 TL kamu personeline ise 350 tl dendi.

 • EKİNCİ
  EKİNCİ
  2 hafta önce

  Yorumlara bakıp korkarak gittik hatta kötüyse 1 gün kalıp duruma göre başka yere gideriz dedik. Yazıldığı gibi çıkmadı. Sessiz sakin temiz bir yerdi. Kahvaltısı 1 tık daha iyi olabilirdi. Kötü yanı odalarda tül perde yoktu ve bazı odalarda su motoru sesi olması. Fiyatlar uygun kişi başı sivil 450, memur 350 öğretmen 225 idi. Tavsiye ederim.

 • Aygül Saruhanlı
  Aygül Saruhanlı
  bir ay önce

  Olumlu yorumları okurken aynı yerde mi kaldık diye tereddüt ediyorum. Hem mersin sıcağında klimanın kapatılması (elektriğin kesilmesi), hem jeneratör yakıtının kontrolünün sağlanmaması, hem girişteki suratsız beyefendi. Yani ben daha ne sayayım. Fiyat uygun evet ama yeteri hizmet alamadığımız için belki de

 • muhterem toprak
  muhterem toprak
  bir yıl önce

  Odalar temiz ve düzenli. Sabah kahvaltı açık büfe ve kahvaltı ettim diyecek kadar standart yumurta, zeytin, peynir vs çeşidi var. Otopark mevcut. Çalışanlar oldukça yardımsever. Silifke çarşı içinde olduğundan akşam yemek yemek ve gezmek problem değil..

 • miraç ergör
  miraç ergör
  bir ay önce

  Restore edilmiş bir misafirhane. Gerçekten çok temiz çok rahat parasına göre hakkını kat kat veren bir yer olmuş. Kahvaltı ise ayrı bir güzeldi eksilen herşey hemen takviye ediliyor. Lüks otellerle yarışır bence. Tek dezavantajı araç park yeri çok küçük oda düzeltilirse eksik tamamlanmış olur.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik