Tamamen rezil bir müessese insanlar sefil oluyor hiç bir hazırlık yapılmamış jeneratörün benzini bitmiş önceden bu ihtimal düşünülmemiş bile misafirler aç kaldı yemek getiremediler ayıplı rezil bir yer tavsiye etmem
Bu kadar berbat ve pis yer yoktur, fotografdaki odalardan eser yok esyalar kirik dökük, odaya girer girmez yüzüne tokat gibi pis koku vuruyor ve ödediginiz paraniz iade edilmiyor. Düsmanima bile tavsiye etmiyorum burayi
Guzel aileile kalinabilecek bi yer, guler yuzlu karsilama, hoş bi ortam. Tavsiye edebilirim. Biraz daha acacak olursak eksikleri var aslında mesela dikkatimi ceken su oldu banyoda havlunuzu asacak tek bi askılık yok herseyiniz elinizde kaliyo . 3 gece kaldim her gun odaniza girilitor temizlik yapiliyor ama havlunuz degismiyor terlikleriniz degismiyor sadece su koyup cikiyorlar. Ama kalinabilecek bi ortami var , hemen önünde bahçenin icinde cafesi var. Sabah kahvaltisi var terasta.
Birçok öğretmen evinde kaldım. Buraya medisine has.yakin diye geldim.Tertemiz banyosu yatağı yorganı havlular.şüphe ederek gittim ama memnun kaldım. Diğerlerinden katbekat iyi.
Başta müdürleri Tahsin Yldirim bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyorum Kurum yetkilileri yönetmeliği çok iyi biliyor . Engelli bir çocuğa sahip bir anneyim. Bizim bilgimizin olmadigi konularda yönetmelik doğrultusunda bizi yönlendiriler. Engelli bireylere karşı hassasiyetlerinden dolayı da ayrıca çok teşekkür ediyorum.
Eylül GÜLBÜZ
bir ay önceTamamen rezil bir müessese insanlar sefil oluyor hiç bir hazırlık yapılmamış jeneratörün benzini bitmiş önceden bu ihtimal düşünülmemiş bile misafirler aç kaldı yemek getiremediler ayıplı rezil bir yer tavsiye etmem
Halil Sahin
bir ay önceBu kadar berbat ve pis yer yoktur, fotografdaki odalardan eser yok esyalar kirik dökük, odaya girer girmez yüzüne tokat gibi pis koku vuruyor ve ödediginiz paraniz iade edilmiyor. Düsmanima bile tavsiye etmiyorum burayi
emre dülger
4 yıl önceGuzel aileile kalinabilecek bi yer, guler yuzlu karsilama, hoş bi ortam. Tavsiye edebilirim. Biraz daha acacak olursak eksikleri var aslında mesela dikkatimi ceken su oldu banyoda havlunuzu asacak tek bi askılık yok herseyiniz elinizde kaliyo . 3 gece kaldim her gun odaniza girilitor temizlik yapiliyor ama havlunuz degismiyor terlikleriniz degismiyor sadece su koyup cikiyorlar. Ama kalinabilecek bi ortami var , hemen önünde bahçenin icinde cafesi var. Sabah kahvaltisi var terasta.
Zuhal Nimetoglu
bir ay önceBirçok öğretmen evinde kaldım. Buraya medisine has.yakin diye geldim.Tertemiz banyosu yatağı yorganı havlular.şüphe ederek gittim ama memnun kaldım. Diğerlerinden katbekat iyi.
nuraysrz
4 ay önceBaşta müdürleri Tahsin Yldirim bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyorum Kurum yetkilileri yönetmeliği çok iyi biliyor . Engelli bir çocuğa sahip bir anneyim. Bizim bilgimizin olmadigi konularda yönetmelik doğrultusunda bizi yönlendiriler. Engelli bireylere karşı hassasiyetlerinden dolayı da ayrıca çok teşekkür ediyorum.