Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır.
7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır.
Odalarda Klima Mevcuttur.
Dikili Öğretmenevi 8 Oda ve 16 Yatak ile Hizmet Vermektedir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,4
1.147 inceleme
 • İlkay Ava
  İlkay Ava
  3 ay önce

  Dikili öğretmenevini bu kadar kotuleyenlere şaşıyorum sevgili peygamberimiz bile sizler gibi kulum diyerek tüm insanların eşit olduğunu belirtmiştir öğretmen olunca ne oluyor bedava paralara kaliyosunuz oralarda şimdi dikili öğretmenevi kapandı sıradan bi otele gidip gecelik 5000 tl verin aklınız başınıza gelsin

 • Hüseyin Ergin
  Hüseyin Ergin
  4 yıl önce

  Lokanta yeri deniz kenarında yatma yeri daha içeride migrosa yakın bir yerde. Biz lokanta kısmını kullandık yeri çok güzel. Hemen sahil kenarı. Çalışanları biraz kaba. Bir tanesi müşteri ile baya tartışmaya girdi. Bunlar eksi şeyler. Müşteri herzaman haklıdır. Çalışanlarına çeki düzen verilmeli.

 • Volkan Düvencioğlu

  Beklentinizi yüksek tutmayın. Odalar çok küçük, balkonu yok, banyo havlularını asıp kurutacak yer yok, bavullarla odaya girdiğinizde alan daha da daralıyor, tepişmeye yer yok ama kahvaltı güzel :)

 • Hayriye Dönmez
  Hayriye Dönmez
  2 yıl önce

  Lokal bölümünde masaların üzerindeki dolu küllükler, masaların altında rüzgardan uçuşan kullanılmış peçete-tost kağıtları, fiyat desen pahalı, alınan siparişler eksik geliyor ve tekrar hatırlatmak gerek, tuvaletler desen kokudan zor giriliyor el yıkamaya sabun-peçete yok, konaklama kısmını bilmem ama lokal kısmı kendini geliştirmesi lazım.

 • İ G
  İ G
  8 ay önce

  Yeri Dikili sahil caddesinde. Ancak çok daha profesyonel olarak işletilebilir. Çok kalabalık olmamasına rağmen siparişler geç geliyor. Bir de kredi kartı POS cihazında sorun olduğu söyleniyor. Bu tatilde bunu söyleyen üçüncü tesis... Herkeste nakit olmayabilir. Böyle bir durum varsa gelenlere yazılı veya sözlü bilgilendirme yapılmalı.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik