Mersin gezimizde tercih ettik Mersin merkeze mut biraz uzak ama şelaleyi görmek için geldik . Personel ilgili ama bina genel olarak eski su sesi çoktu borularda ve tuvalet banyo duş yeri klozete çok yakın olması kötü . Kalınabilir ama Mersin Silifke de kaldım orası daha iyi .
Yerköpru selalesini görmek için 1 gün konakladık. Odalar temizdi. Gittiğimizde oda hazır olmadığı için biraz bekledik. Aç olduğumuz için kahvaltı salonunu sorduk(kahvaltı zamanıydı) siz şimdi kahvaltı yapamazsınız yarın sabah yaparsınız dedi görevli. Zaten kalabalık değildi iki kişilik kahvaltı orayı zarara ugratmazdi diye düşünüyorum bir ogretmen olarak. Konaklamadan memnun kaldık ama. Kahvaltısı yeterli idi. Ben ve eşim kahvaltı dahil bir gün için toplam 800 TL ödedik. Aynı zamanda kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Gece de sizi rahatsız edecek gürültü vs yoktu. Rahat uyuyabildik. Yorumum faydalı olduysa ne mutlu bana.
Bir öğretmen evinden beklenecek herşey vardı. Temiz bir oda, kibar ve yardımcı olan görevliler. Kahvaltı da güzeldi. Eksi olarak değerlendireceğim duş kabini yada duş perdesi olmaması. WC de heryer ıslanıyor. Birde gece 12'ye kadar süren düğünler var ki tüm öğretmen evlerinin sorunu bence. İnsanların yatıp dinleneceği yerde niye düğün yapılır anlamış değilim. Yaz dönemi boş olan okullar varken öğretmen evinin dibinde bangır bangır müzik, saçma sapan bir kalabalık insanı çileden çıkarabilir.
Esimle bir gece konakladigimiz, temiz ve özenli buldugumuz nadir öğretmenevlerinden biri. Resepsiyondaki Fatih Bey cozum odaklı biri. Türkiye de bir çok öğretmen evinde kaldık fakat bu kadar özenli kahvalti menüsü veren bir yer görmedik. (özellikle markaları pınar, marmarabirlik vs) Teşekkürlerimizle
Merve Yetimoglu
3 ay önceMersin gezimizde tercih ettik Mersin merkeze mut biraz uzak ama şelaleyi görmek için geldik . Personel ilgili ama bina genel olarak eski su sesi çoktu borularda ve tuvalet banyo duş yeri klozete çok yakın olması kötü . Kalınabilir ama Mersin Silifke de kaldım orası daha iyi .
kurtuluş alabaş
geçen hafta içindeYerköpru selalesini görmek için 1 gün konakladık. Odalar temizdi. Gittiğimizde oda hazır olmadığı için biraz bekledik. Aç olduğumuz için kahvaltı salonunu sorduk(kahvaltı zamanıydı) siz şimdi kahvaltı yapamazsınız yarın sabah yaparsınız dedi görevli. Zaten kalabalık değildi iki kişilik kahvaltı orayı zarara ugratmazdi diye düşünüyorum bir ogretmen olarak. Konaklamadan memnun kaldık ama. Kahvaltısı yeterli idi. Ben ve eşim kahvaltı dahil bir gün için toplam 800 TL ödedik. Aynı zamanda kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Gece de sizi rahatsız edecek gürültü vs yoktu. Rahat uyuyabildik. Yorumum faydalı olduysa ne mutlu bana.
Sümeyye
bir yıl önceOdalar ferah, her türlü ihtiyaç düşünülmüş. Konaklamak için ideal bir yer. Kahvaltı ortalama.
Bahadır TÜFEKCİ
11 ay önceBir öğretmen evinden beklenecek herşey vardı. Temiz bir oda, kibar ve yardımcı olan görevliler. Kahvaltı da güzeldi. Eksi olarak değerlendireceğim duş kabini yada duş perdesi olmaması. WC de heryer ıslanıyor. Birde gece 12'ye kadar süren düğünler var ki tüm öğretmen evlerinin sorunu bence. İnsanların yatıp dinleneceği yerde niye düğün yapılır anlamış değilim. Yaz dönemi boş olan okullar varken öğretmen evinin dibinde bangır bangır müzik, saçma sapan bir kalabalık insanı çileden çıkarabilir.
Görkem Dölek
bir yıl önceEsimle bir gece konakladigimiz, temiz ve özenli buldugumuz nadir öğretmenevlerinden biri. Resepsiyondaki Fatih Bey cozum odaklı biri. Türkiye de bir çok öğretmen evinde kaldık fakat bu kadar özenli kahvalti menüsü veren bir yer görmedik. (özellikle markaları pınar, marmarabirlik vs) Teşekkürlerimizle