Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur. Selçuk Öğretmenevi 76 Yatak ile Hizmet Vermektedir. Selçuk Öğretmenevi Otopark, Restoran, Büfe ve Çok Amaçlı Salon Bulundurmaktadır.
rezalet bir yerdi geldiğimize pişman olduk. kaldığımız oda çok iğrençti prizlerden biri çalışmıyordu -hepsi saçma sapan yerlerdeydi- banyo pisti duş bile alamadım. kahvaltı iyi gibiydi çok çeşit yoktu fakat ekmekler taze gibiydi.
Mayıs ayında 2 gece kaldığımız ve çok da memnun kalmadığımız yer. Kahvaltı çok vasat... ikinci gün dışarda kahvaltı yaptık zaten. Odalar fena değil ama sıcak su problemi yaşadık. Kliması bozuktu gecenin bi vakti oda değiştirmek zorunda kaldık. Okul öğrencileri konaklıyordu ve aşırı gürültülüydü, konaklayan başka biri ve öğretmenler arasında polis çağırılacak düzeyde kavga çıktı ama mekan görevlileri gıkını çıkartmadı, müdahale etmedi. Fiyat olarak da emin olun daha ucuza daha yeni ve güzel butik oteller varmış, biz geç farkettik. Biraz araştırmanızı öneririz.
Çalışanlar nazik ve çok ilgililer. Çalışanlar açısından hiçbir sorun yaşamadık, memnun kaldık. Fakat eşyalar çok eski. Biz 104 numaralı odada kaldık. PVC kapı ve pencerelerin fitilleri çok eskimiş. Ana yol da yakın olduğundan biraz araç gürültüsü geliyordu. Duşakabinin kapısı çok eskimiş ve pisti. Ufak tefek bazı arıza vardı. Tabi bunlar çalışanlarla ilgili meseleler değil. Eşyalar eski olduğundan bakımsız ve pis. Bunu düzeltecek olan da oranın müdürü. Ama pek ilgilenmiyor sanırım. Bunlar olumsuz taraflar. Bunun yanında biz 1. Katta olmamıza rağmen çok güzel bir gün batımı manzaramız vardı. Kahvaltılar terasta ve terasın manzarası çok daha güzel ve bir çok tarihi yapıyı terastan da görebilirsiniz. Teras ayrıca Meryem Ana Evinin bulunduğu Bülbül Dağını çok iyi açıdan görüyor.
3 gece kaldım. Çöp dahi değişmedi. Çok eski bir yer, tuvalet kapısının altı çürümüş ve ciddi bir rutubet var. Acil elden geçmesi ya da başka bir yere taşınması gerekiyor. O kadar pisti ki önce temizlemem gerekti öyle diyeyim. Çalışanlar güler yüzlü ama eminim benden önce konaklayan çıktıktan sonra sadece çöpü atıp, çarşaf temizlemişler. Ayna önünde ve yatak yanındaki dolabın üzerini silmem temizlenmediğini anlamama yetti… Buzdolabının üstüde tabii
2kişi için güncel Haziran 2024 fiyatları;Sivil:1600 TL
Kamu: 1400
Öğretmen : 1000 TLPansiyon tarzı biryer odalar oldukça eski, kaldığımız odanın kliması yeni.
Konum merkezi.
Kahvaltı kısıtlı resmini ekledim.
Fiyat açısından değerlendirebilirsiniz
Krn
2 hafta öncerezalet bir yerdi geldiğimize pişman olduk. kaldığımız oda çok iğrençti prizlerden biri çalışmıyordu -hepsi saçma sapan yerlerdeydi- banyo pisti duş bile alamadım. kahvaltı iyi gibiydi çok çeşit yoktu fakat ekmekler taze gibiydi.
Mualla Uslu
bir ay önceMayıs ayında 2 gece kaldığımız ve çok da memnun kalmadığımız yer. Kahvaltı çok vasat... ikinci gün dışarda kahvaltı yaptık zaten. Odalar fena değil ama sıcak su problemi yaşadık. Kliması bozuktu gecenin bi vakti oda değiştirmek zorunda kaldık. Okul öğrencileri konaklıyordu ve aşırı gürültülüydü, konaklayan başka biri ve öğretmenler arasında polis çağırılacak düzeyde kavga çıktı ama mekan görevlileri gıkını çıkartmadı, müdahale etmedi. Fiyat olarak da emin olun daha ucuza daha yeni ve güzel butik oteller varmış, biz geç farkettik. Biraz araştırmanızı öneririz.
Hazal Ünaldı
12 ay önceÇalışanlar nazik ve çok ilgililer. Çalışanlar açısından hiçbir sorun yaşamadık, memnun kaldık. Fakat eşyalar çok eski. Biz 104 numaralı odada kaldık. PVC kapı ve pencerelerin fitilleri çok eskimiş. Ana yol da yakın olduğundan biraz araç gürültüsü geliyordu. Duşakabinin kapısı çok eskimiş ve pisti. Ufak tefek bazı arıza vardı. Tabi bunlar çalışanlarla ilgili meseleler değil. Eşyalar eski olduğundan bakımsız ve pis. Bunu düzeltecek olan da oranın müdürü. Ama pek ilgilenmiyor sanırım. Bunlar olumsuz taraflar. Bunun yanında biz 1. Katta olmamıza rağmen çok güzel bir gün batımı manzaramız vardı. Kahvaltılar terasta ve terasın manzarası çok daha güzel ve bir çok tarihi yapıyı terastan da görebilirsiniz. Teras ayrıca Meryem Ana Evinin bulunduğu Bülbül Dağını çok iyi açıdan görüyor.
Taya Tuğba Genç
2 ay önce3 gece kaldım. Çöp dahi değişmedi. Çok eski bir yer, tuvalet kapısının altı çürümüş ve ciddi bir rutubet var. Acil elden geçmesi ya da başka bir yere taşınması gerekiyor. O kadar pisti ki önce temizlemem gerekti öyle diyeyim. Çalışanlar güler yüzlü ama eminim benden önce konaklayan çıktıktan sonra sadece çöpü atıp, çarşaf temizlemişler. Ayna önünde ve yatak yanındaki dolabın üzerini silmem temizlenmediğini anlamama yetti… Buzdolabının üstüde tabii
Burak Alatas
bir ay önce2kişi için güncel Haziran 2024 fiyatları;Sivil:1600 TL Kamu: 1400 Öğretmen : 1000 TLPansiyon tarzı biryer odalar oldukça eski, kaldığımız odanın kliması yeni. Konum merkezi. Kahvaltı kısıtlı resmini ekledim. Fiyat açısından değerlendirebilirsiniz