Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır.
7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır.
Odalarda Klima Mevcuttur.
Selçuk Öğretmenevi 76 Yatak ile Hizmet Vermektedir.
Selçuk Öğretmenevi Otopark, Restoran, Büfe ve Çok Amaçlı Salon Bulundurmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

TEK KİŞİLİK ODA FİYATI

 • Üye / Kamu

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 500,00
 • Sivil

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 650,00

İKİ KİŞİLİK ODA FİYATI

 • Üye / Kamu

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 800,00
 • Sivil

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 1.000,00

ÜÇ KİŞİLİK ODA FİYATI

 • Üye / Kamu

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 1.000,00
 • Sivil

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 1.200,00

Google Yorumları

3,1
409 inceleme
 • Hazal Ünaldı
  Hazal Ünaldı
  10 ay önce

  Çalışanlar nazik ve çok ilgililer. Çalışanlar açısından hiçbir sorun yaşamadık, memnun kaldık. Fakat eşyalar çok eski. Biz 104 numaralı odada kaldık. PVC kapı ve pencerelerin fitilleri çok eskimiş. Ana yol da yakın olduğundan biraz araç gürültüsü geliyordu. Duşakabinin kapısı çok eskimiş ve pisti. Ufak tefek bazı arıza vardı. Tabi bunlar çalışanlarla ilgili meseleler değil. Eşyalar eski olduğundan bakımsız ve pis. Bunu düzeltecek olan da oranın müdürü. Ama pek ilgilenmiyor sanırım. Bunlar olumsuz taraflar. Bunun yanında biz 1. Katta olmamıza rağmen çok güzel bir gün batımı manzaramız vardı. Kahvaltılar terasta ve terasın manzarası çok daha güzel ve bir çok tarihi yapıyı terastan da görebilirsiniz. Teras ayrıca Meryem Ana Evinin bulunduğu Bülbül Dağını çok iyi açıdan görüyor.

 • Taya Tuğba Genç
  Taya Tuğba Genç
  bir ay önce

  3 gece kaldım. Çöp dahi değişmedi. Çok eski bir yer, tuvalet kapısının altı çürümüş ve ciddi bir rutubet var. Acil elden geçmesi ya da başka bir yere taşınması gerekiyor. O kadar pisti ki önce temizlemem gerekti öyle diyeyim. Çalışanlar güler yüzlü ama eminim benden önce konaklayan çıktıktan sonra sadece çöpü atıp, çarşaf temizlemişler. Ayna önünde ve yatak yanındaki dolabın üzerini silmem temizlenmediğini anlamama yetti… Buzdolabının üstüde tabii

 • SERKAN DAYAN
  SERKAN DAYAN
  bir ay önce

  Çok eski ve tozlu, asansör berbat. 2 kişi öğretmen + 1 çocuk1000 TL'ye kaldık. Fiyat uygun evet ama oda çok kötü. Bu yüzden yer bulunabiliyor. Yataklar da rahat değil. Konum iyi, karşısında çay ocağı ve cami bulunuyor. Park sorunu yok. Kahvaltı fena değil, temiz. Arıtma su ve kahve var.

 • Elanın Oyun Dünyası

  Kaldığım en kötü konaklama Yeriydi Odalar çok dar 2 kişi zor geçiyor banyo tuvalet çok dar çok pişman olduk Ama önceden rezervasyon yaptırmıştık bir daha öğretmen Evi'nde kalır mıyım bilemiyorum

 • Duygu Sultan
  Duygu Sultan
  9 ay önce

  Binası eski fakat oda kalitesi sanırım şansa bağlı oluyor. Gelmeden önce kötü yorumlar okuduğumuz için beklentim çok düşüktü ama bize 4. Katta bir oda verdiler ve oda fena değildi. Ayarlanabilir güzel bir kliması vardı. Tv vardı, yatak ve oda tertemizdi. Banyo tuvalet kısmı evet eski ama bina eski bu konuda yapılacak bir şey yok. Temiz olduğu için biz sorun etmedik. Konumu çok merkezi yürüyerek bir çok turistik alana gidebilirsiniz. Park sorunu yok. Sabah kahvaltı terasta yapılıyor manzarası güzel.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik